«Tallink Grupp» pirmo reizi kopš pandēmijas sākuma guvusi peļņu

Igaunijas prāmju kompānija “Tallink Grupp” 2021. gada trešajā ceturksnī guvusi 5,5 miljonus eiro lielu peļņu – pirmo reizi kopš pandēmijas sākuma 2020. gada martā finanšu bilance ir pozitīva.

“Tallink” vadība priecājas par rādītājiem, norādot, ka tas noticis par spīti degvielas sadārdzinājumam un pandēmijas turpinājumam. Kompānija veiksmīgi strādājusi, izīrējusi prāmjus, kā rezultātā dīkstāvē palicis vien viens kuģis.

2020. gada trešajā ceturksnī “Tallink Grupp” zaudējumi sastādīja 23,0 miljoni eiro. Bet kopumā kopš pandēmijas sākuma pusotra gada laikā kompānijas zaudējumi sasniedza 151 miljonu eiro.

Avots: BalticTravelnews.com/Err.ee

celojumubode - 3629
Brīnumainā Dubaija- Akcija

Brīnumainā Dubaija- Akcija

Okeāns un pasaules greznība, unikālas celtnes, pasaules brīnumi… Izbaudiet šo pasakaino valsti mini grupā ar grupas vadītāju no Rīgas, 25.09.-03.10.22

EUR 1795 | Nikos Travel

"Carnival Youth" koncerts Balvos

"Carnival Youth" koncerts Balvos

Balvu TIC

4.06. riteņbraukšanas sezonas atklāšana

4.06. riteņbraukšanas sezonas atklāšana

4. jūnijā ar komandu velorogaininga sacensībām dažādās ieskaites grupās "Velobums" tiks atklāta riteņbraukšanas aktīvā sezona Liepājā.

Liepājas reģiona TIB

Atpūta draudzenēm! Meiteņu laiks....

Atpūta draudzenēm! Meiteņu laiks....

1 nakts standarta numurā izvēlētajam personu skaitam, brokastis, vakariņas, SPA programma, baseinu un saunu centra apmeklējums // 2-3 personām

EUR 250 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -