Ceļojuma dienasgrāmata: Kad jūra pārsteidz ar savu krāsu

Tūroperatora “Travel Art LV” valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa tūrismā strādā jau ļoti daudzus gadus, un ir strādājusi arī kā “Novatours” pārstāve Kanāriju salās pirms ļoti daudz gadiem, taču pati atpūtas ceļojumā, izmantojot tūroperatora piedāvājumus, devusies pirmo reizi. Uz Ēģipti, Šarm El Šeihu. Un kopā ar trim bērniem. Inese Krūmiņa dalās savos iespaidos par ceļojumu.

Ceturtā ceļojuma diena. Jādodas izbraucienā ar kuģīti. Kad līdz transfēra pienākšanas laikam atlikušas vien 30 minūtes,. jaunākais sāk vemt. Pārcelt ekskursiju, protams, vairs nevar. Kas ir saprotami - diez vai mēs TravelArt arī piekristu, jo viss rezervēts, par visu tālāk samaksāts.

Braucam ar kopā ar mazo “vēmeklēnu”, kurš ir sajūsmā par kuģīti, jūru, apkārtni un turpina ik pa brīdim barot zivis. Tiesa, viņš nav vienīgais - daži ekskursanti nepanes lielos viļņus.

Ja neskaita lielo gaidīšanu (kad tiksim uz kuģa, kad dabūsim ēst, kad tiksim snorkelēt) iespaidiem bagāta diena! Arī pašai - es, protams, bez vestes devos jūrā, bet nu tik daudz sālsūdens sarijusies es sen nebiju! Drusku pat bailīgi palika....

Abi puiši sajūsmā par snorkelēšanu! Apbrīnoju, cik ātri viņi saprata elpošanas tehniku! Un mazais, kaut slikti jutās, ne par ko nebija ar mieru izlaist kaut vienu peldēšanos. Lielie viļņi viņu ļoti biedēja, bet turējās kā vīrs!

Īsumā - tik zilas jūras krāsas sen nebija redzētas. Mazie vispār diskutēja, vai tik zilā krāsa nav speciāli pielieta jūrai, lai tūristi var priecāties.

Avots: BalticTravelnews.com

celojumubode - 3617
Atpūta Ēģiptē, Hurgada - 22.01.

Atpūta Ēģiptē, Hurgada - 22.01.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 289 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -