Apbalvoti Ventspils fotokonkursa 2021 uzvarētāji

Aizvadītās nedēļas nogalē  Pārventas bibliotēkā tika sumināti Ventspils 2021. gada fotokonkursa labāko fotogrāfiju autori. Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) rīkotais konkurss sasniedz pilngadību – tas notiek jau astoņpadsmito gadu un labāko fotoattēlu izlases izstādē piedalās 15 autoru 40 darbi.

Atsaucoties TIC aicinājumam, šogad fotokonkursā kopumā startēja 31 autors ar 651 fotoattēliem, bet pēc konkursa žūrijas izvērtējuma fotoattēlu izlases izstādē piedalās 15 autoru 40 darbi.

Kā ik gadu dažādos rakursos, gadalaikos un sajūtās iemūžināta Ventspils ikdiena, svētki un iemīļotās vietas – jūra,  mols, Būšnieku ezers, koncertzāle “Latvija”, ziedošie apstādījumi, Ostas promenādes pagarinājums ar iespaidīgo boju kolekciju u.c. Izstādes dažādo fotoattēlu buķeti spilgti iezīmē pilsētā notvertās parādības – gleznainie ūdens atspulgi, miglainie rīti un vakari, ziemas sala spelgonis, zvaigžņotā debess, vētras spēks, svētku mirdzums, kustību prieks un cilvēku emocijas. Šogad fotogrāfu lielākais izaicinājums bijis veselumā ietvert pilsētas jaunāko arhitektūras pērli – Zinātnes centru “Vizium”.

Arī šogad fotokonkursā fotoattēli tika vērtēti divās kategorijās - Reklāmas un Mākslas fotogrāfija, kā arī tika ņemts vērā portāla www.ventspils.lv balsotāju vērtējums.

2021. gada konkursa trīs labākie laureāti reklāmas un mākslas fotoattēlu nominācijās:

Nominācijā Reklāmas foto:

1.  vieta Agnesei Pastarei par fotoattēlu “Meitene ar suni”;

2. vieta Agnesei Pastarei par fotoattēlu “Ziemassvētki”;

3. vieta Elīnai Emarei par fotoattēlu “Ventspils zinātnes centrs”;

Nominācijā Mākslas foto:

1. vieta Montai Blāzei par fotoattēlu “Maģiskā Vizium māksla”;

2. vieta Dainim Rozentālam par fotoattēlu “Roku rokā”;

3. vieta Elīnai Emarei par fotoattēlu “Aukstā ziemas nakts”.

Portāla www.ventspils.lv interneta balsojuma balvu ieguva Gatis Ošenieks par fotoattēlu “Baudīt mūziku”.

Pirmo trīs vietu laureāti nominācijā Reklāmas foto un pirmās vietas laureāts nominācijā Mākslas foto, saņēma naudas balvas un Ventspils pilsētas domes atzinības rakstus. Savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji, nominācijā Mākslas foto saņēma Ventspils pilsētas domes atzinības rakstus.

Pārventas bibliotēkā 40 labāko darbu izlases izstāde būs skatāma līdz 31. oktobrim. Pielāgojoties valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai ikkatram būtu iespēja izstādi aplūkot, fotoattēli izvietoti iekštelpās, bibliotēkas stiklotajos logos, pa labi no ieejas, bet apskatei pieejami no ēkas ārpuses.

Ventspils TIC no sirds pateicas visiem fotogrāfiem par neizmērojamo ieguldījumu, apkopojot savu gada veikumu, un lieliskajām fotogrāfijām, kas tika iesniegtas šā gada fotokonkursā. Spītējot šim īpaši savādajam laikam, Ventspils TIC aicina nepadoties un turpināt tvert skaistākos pilsētas skatus un fotokonkursā piedalīties arī nākamajā gadā!

Avots: Visitventspils.comGūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Limbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -