TOP5 Madeiras pludmales

Portugālei piederošā sala Madeira kļūst aizvien pieprasītāka kā tūristu galamērķis, arī ceļotājiem no Latvijas. Tūroperators “Novatours” ir sagatavojis salas pludmaļu TOP5.

PRAIA DO PORTO DO SEIXAL

Šī Saksijas ostas smilšu pludmale atrodas tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Funšalas. Tā ir slavena kā viena no skaistākajām pludmalēm visā Madeirā.

PRAIA DE MACHICO

Pludmale, kas atrodas blakus salas galvaspilsētai Funšalai, pārsteidz atpūtniekus ar zeltainām smiltīm, kas atvestas no Ziemeļāfrikas. Pludmali, kas atrodas kūrorta aktīvajā zonā, ieskauj restorāni un izklaides vietas, kas piedāvā vaļu un delfīnu vērošanas braucienus.

PRAIA DA CALHETA

2 zeltaino smilšu pludmales, kas priecē salas rietumu daļas iedzīvotājus un viesus. Tulkojumā no portugāļu valodas vārds calheta nozīmē mazu līci. Pludmales ir paslēptas no vēja, tāpēc sauļoties šeit ir ļoti patīkami.

PRAIA DO VIGARIO (CAMARA DE LOBOS)

Šī oļu pludmale lepojas ne tikai ar lielisku infrastruktūru (tajā ir dušas, ģērbtuves, ēstuves), bet arī lielisku skatu uz vienu no iespaidīgākajām Madeiras apskates vietām - Cabo Girao. Pludmale ir īpaši populāra vietējo ģimeņu vidū, kas dzīvo tuvējā pilsētā Camara de Lobos. Vienmēr ir lieliska atmosfēra, skan mūzika, dežurē glābēji.

PRAIA DA PRAINHA

Prainha tulkojumā no portugāļu valodas nozīmē mazu pludmali. Šī mazā pludmale ir paslēpusies no galvenā ceļa, tāpēc tā tiek uzskatīta par slepenu pludmali. Starp citu, tā ir lieliski piemērota ne tikai peldēšanai, bet arī piknikam.

Avots: BalticTravelnews.com/Novatours.lv

wolt - 3595
Jaunais gads Madeirā

Jaunais gads Madeirā

Madeira Jaunajā Gadā, 29.12. – 02.01.2022. // lidojums, 3* viesnīca, brokastis, transfērs

EUR 949 | Estravel Latvia