ES un Krievija vilcinās ar dokumentu atzīšanu un kavē tūrisma atsākšanos

ES un Krievija vilcinās ar dok

Foto: Pixabay.com | Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.10.14

Krievijas valdība vēl joprojām nedod zaļo gaismu iebraukšanai valstī ceļotājiem no Eiropas un vilcinās ar Eiropas vakcinācijas sertifikāta atzīšanu. Tiesa gan, tāda pati reakcija ir arī Eiropas Savienībai, kas neatzīst Krievijas vakcinācijas sertifikātus, jo, kā zināms, šajā valstī lielais vairums vakcinējušies ar “Sputnik V”, kuru vēl joprojām nav apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija.

Šobrīd šāda vilcināšanās izskatās pēc politikās spēlītes un gumijas stiepšanas, kas pamatīgi apgrūtina dzīvi tiem, kuriem arī darījumu braucienu dēļ vai ģimenes apstākļu dēļ ir bieži jāceļo starp Eiropu un Krieviju.

Tiesa gan Pasaules Veselības organizācija paudusi, ka “Sputnik V” teju teju tikšot apstiprināts, un tas varētu notikt jau 2021. gada oktobra beigās.

Eiropas Savienība jau pirms diviem mēnešiem aicinājusi Maskavu atzīt ES vakcinācijas sertifikātu.

Šobrīd Krievijas ražoto vakcīnu “Sputnik V” atzīst 73 pasaules valstis, tostarp Albānija, Argentīna, Armēnija, Bahreina, Baltkrievija, Bangladeša, Brazīlija, Ungārija, Indija, Irāna, Ziemeļmaķedonija, Sanmarino, Slovākija, Kipra, Ēģipte, Meksika, Grieķija Turcija un Apvienotie Arābu Emirāti.

Avots: BalticTravelnews.com/Tourprom.ru

TN - 3433
Meresuu Spa, Narva - atpūta Igaunijā

Meresuu Spa, Narva - atpūta Igaunijā

1 naktis standarta numurā 2 personām, brokastis, vakariņas, spa atpūta ar procedūrām

EUR 88 | Estravel Latvia