Seši studenti absolvē «airBaltic» Pilotu akadēmiju

Seši studenti absolvē «airBalt

Foto: airBaltic.com | Alise Bethere | 2021.09.15

2021. gada 14. septembrī seši studenti absolvēja Latvijas lidsabiedrības airBaltic Pilotu akadēmiju. Absolventi pēc pilna laika komerciālā pilota programmas pabeigšanas saņem komercpilota apliecību. Turklāt jau desmitā grupa ar trīspadsmit studentiem uzsāka profesionālās pilota studijas.

airBaltic lidojumu vadības viceprezidents Pauls Cālītis stāsta: “Mēs esam lepni, ka jau trešā studentu grupa absolvējusi airBaltic Pilotu akadēmiju un pavisam drīz varēs turpināt strādāt savā izvēlētajā karjerā. Mēs arī priecājamies par jaunajiem un apņēmīgajiem desmitās grupas studentiem, kuri šodien uzsāk savas studijas. Šie notikumi apliecina, ka pilotu profesija un studijas mūsu Pilotu akadēmijā ir ļoti pieprasītas, un mēs priecājamies redzēt sievietes ne tikai mūsu pilotu, bet arī mūsu absolventu vidū.”

Šobrīd kopumā airBaltic Pilotu akadēmijā studē 90 studenti. Vairums studentu ir no Baltijas valstīm, taču ir arī studenti no citām Eiropas Savienības valstīm, tostarp Vācijas, Francijas, Somijas, Spānijas un Itālijas. Vairāk nekā 10% no airBaltic Pilotu akadēmijas studentiem ir sievietes.

Lai iegūtu papildu informāciju un iesniegtu pieteikumus, lūdzam apmeklēt: http://pilotacademy.com.

Avots: airBaltic.com

Dzejas dienās Valmierā “Konceptuāla dzejas

Dzejas dienās Valmierā “Konceptuāla dzejas

13. septembrī plkst. 16.00 Valmierā tiks atklāts pastaigas maršruts “Konceptuāla dzejas pastaiga”, kas būs pieejams pilsētvidē līdz 30. septembrim. Tajā iekļauti 10 pieturpunkti, kuros ar viedierīces palīdzību būs iespēj...

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Ģimenes atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 pieaugušajam un 1 bērnam ģimenes numurā, brokastis, izklaides programma bērniem un atpūta pieaugušajiem

EUR 175 | Estravel Latvia

Zelta rudens Augšdaugavas novadā

Zelta rudens Augšdaugavas novadā

Zelta rudens ir īstais laiks, lai baudītu mieru un būtu tuvāk dabai. Dodies pastaigā pa Augšdaugavas novada dabas takām un parkiem.

TAKA

Veselīga un ekonomiska uztura pagatavošana

Veselīga un ekonomiska uztura pagatavošana

Veselīgs uzturs nebūt nav dārgs, tomēr pastāv uzskats, ka ēdot veselīgi nevar ēst ekonomiski. Šī meistarklase pierādīs pretējo.

TAKA

Jūrmala Hotel Spa Rudens piedāvājums

Jūrmala Hotel Spa Rudens piedāvājums

1 nakts 2 personām ērtā numurā, brokastis, atpūta Wellness Oasis

EUR 119 | Estravel Latvia

SPA rituāls

SPA rituāls "Tropiskais baudījums"

Iedvesmojošs, aromātisks un dziļi kopjošs SPA rituāls ļaus izbaudīt rūpes par ķermeni un atslābināt prātu. KURSHI SPA - iedvesmo un sniedz patiesas rūpes!

EUR 85 | Kurshi Hotel & SPA

Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde

Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde

No 6. augusta līdz 25. septembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā skatāma Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde "Iegrimt peoniju burvībā".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs