DFDS informē par īslaicīgām izmaiņām maršrutā Paldiski – Kapelskāra

Neparedzētas aizkavēšanās dēļ, kas saistīta ar citu DFDS tīkla maršrutu kuģu pietauvošanos, kuģis  PATRIA SEAWAYS tiks pārcelts no Igaunijas – Zviedrijas uz Lietuvas – Zviedrijas kuģošanas koridoru.

"DFDS pārtrauks viena kuģa satiksmi maršrutā Paldiski – Kapelskāra līdz šī gada beigām. Uzņēmums plāno atjaunot divu kuģa sastāvu šajā maršrutā 2022. gada sākumā. Pēc tam, kad PATRIA SEAWAYS pietauvosies Kapelskārā 13. septembra pirmdienas rītā, tas uzreiz dosies uz Klaipēdu un uzsāks satiksmi maršrutā Kārlshamna - Klaipēda," saka Anderss Refsgords, Baltijas jūras biznesa nodaļas viceprezidents.

Igaunijas – Zviedrijas koridoru turpina apkalpot kuģi SIRENA SEAWAYS ar pašreizējo grafiku, kas paredz 6 reisus turp un atpakaļ katru nedēļu.

Sīkāka informācija par izmaiņām maršrutā pieejama DFDS tīmekļa vietnē.

Avots: Vilands.lv

celojumubode - 3629
Brīnumainā Dubaija- Akcija

Brīnumainā Dubaija- Akcija

Okeāns un pasaules greznība, unikālas celtnes, pasaules brīnumi… Izbaudiet šo pasakaino valsti mini grupā ar grupas vadītāju no Rīgas, 25.09.-03.10.22

EUR 1795 | Nikos Travel

"Carnival Youth" koncerts Balvos

"Carnival Youth" koncerts Balvos

Balvu TIC

4.06. riteņbraukšanas sezonas atklāšana

4.06. riteņbraukšanas sezonas atklāšana

4. jūnijā ar komandu velorogaininga sacensībām dažādās ieskaites grupās "Velobums" tiks atklāta riteņbraukšanas aktīvā sezona Liepājā.

Liepājas reģiona TIB

Atpūta draudzenēm! Meiteņu laiks....

Atpūta draudzenēm! Meiteņu laiks....

1 nakts standarta numurā izvēlētajam personu skaitam, brokastis, vakariņas, SPA programma, baseinu un saunu centra apmeklējums // 2-3 personām

EUR 250 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -