TOP 6 objekti, ko apskatīt Viļakas pusē

Viļaka ir mazpilsēta Ziemeļlatgalē, Krievijas pierobežā, kas pēdējo gadu laikā ir piedzīvojusi vizuālas pārmaiņas. Aicinām iepazīt tās burvību, apmeklējot populārākos objektus Viļakā un tuvākā apkārtnē.

Top 6, kas jāredz esot Viļakas pusē -

1. Zemnieku saimniecība "Kotiņi" un Rekovas dzirnavas, īpašie produkti - pērļu grūbas, maizīte - ciabata, rudzu, '"ķieģelītis", baltmaize.

2. Stiglovas atsegumi - tālākā vieta Latvijas austrumos, kur atklājas Ogres svītas ieži. Gar Stiglovas upīti ved 2, 4 km gara dabas taka, kas aizved līdz Stiglovas dižakmenim.

3. Viļakas ezera salas pastaigu taka - pa šobrīd garāko pontona tiltu Latvijā (144 m), nokļūsti uz Viļakas ezera salas, kur vēljoprojām saglabājušās Marienhauzenas pilsdrupas.

4. Viļakas Jēzus sirds Romas katoļu baznīca - Ziemeļlatgales pērle.

5. Viļakas novada muzejs ar atjaunoto E.Spravnika putnu olu kolekciju.

6. Upītes kultūrtelpa - pavadi vienu dienu Upītē, iepazīstot Ziemeļlatgales tradīcijas Upītes muzejā, relaksējoties Bišu namiņā, izjūtot senatnes auru "Zeļču solā" un senlietu kolekcijā "Stabļovā", nobaudot vietējos lauku labumus, izbraucot ar Žiguli un lustējot kopā ar FK Upīte.

Kā arī Jaunums Viļakā - "Abrenes istabas".

Avots: visitvilaka.lv

Dzejas dienās Valmierā “Konceptuāla dzejas

Dzejas dienās Valmierā “Konceptuāla dzejas

13. septembrī plkst. 16.00 Valmierā tiks atklāts pastaigas maršruts “Konceptuāla dzejas pastaiga”, kas būs pieejams pilsētvidē līdz 30. septembrim. Tajā iekļauti 10 pieturpunkti, kuros ar viedierīces palīdzību būs iespēj...

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Ģimenes atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 pieaugušajam un 1 bērnam ģimenes numurā, brokastis, izklaides programma bērniem un atpūta pieaugušajiem

EUR 175 | Estravel Latvia

Zelta rudens Augšdaugavas novadā

Zelta rudens Augšdaugavas novadā

Zelta rudens ir īstais laiks, lai baudītu mieru un būtu tuvāk dabai. Dodies pastaigā pa Augšdaugavas novada dabas takām un parkiem.

TAKA

Veselīga un ekonomiska uztura pagatavošana

Veselīga un ekonomiska uztura pagatavošana

Veselīgs uzturs nebūt nav dārgs, tomēr pastāv uzskats, ka ēdot veselīgi nevar ēst ekonomiski. Šī meistarklase pierādīs pretējo.

TAKA

Jūrmala Hotel Spa Rudens piedāvājums

Jūrmala Hotel Spa Rudens piedāvājums

1 nakts 2 personām ērtā numurā, brokastis, atpūta Wellness Oasis

EUR 119 | Estravel Latvia

SPA rituāls

SPA rituāls "Tropiskais baudījums"

Iedvesmojošs, aromātisks un dziļi kopjošs SPA rituāls ļaus izbaudīt rūpes par ķermeni un atslābināt prātu. KURSHI SPA - iedvesmo un sniedz patiesas rūpes!

EUR 85 | Kurshi Hotel & SPA

Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde

Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde

No 6. augusta līdz 25. septembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā skatāma Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde "Iegrimt peoniju burvībā".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs