Klausītāji aicināti balsot un izvēlēties mūziķi vasaras koncertam

Pašmāju mūzikas cienītāji tiek aicināti piedalīties balsošanā un izvēlēties mūziķi, kurš vasarā dāvās publisku, bezmaksas koncertu visiem interesentiem un atbalstītājiem. Ikviens var piedalīties balsošanā – nepieciešams vien sociālā tīkla “Facebook” profils. Konkursā piedalās Aija Andrejeva, grupa “Mazais princis” un grupa “Sudden Lights”. Izpildītājs, kurš saņēmis visvairāk balsu, sniegs koncertu.

“Neatkarīgi no tā, kurš izpildītājs saņems visvairāk balsu, tas būs foršs un priecīgs notikums, kuru varēs izbaudīt gan klausītāji, gan mūziķi. Kampaņa ir pulcējusi lielisku kompāniju un ikviens koncerts būs izdevies, turklāt, kas zina, varbūt projekta ietvaros taps arī jauns trio,” saka dziedātāja Aija Andrejeva.

Lai konkursa dalībnieki varētu nobalsot par izpildītāju, kura koncertu vēlas dzirdēt, nepieciešams apmeklēt kampaņas mājaslapu www.somersbyvasara.lv un izvēlēties tīkamāko no trīs mūziķiem. Koncerts būs pieejams ikvienam interesantam. Autentificējoties ar savu sociālā tīkla “Facebook” profilu, katrs dalībnieks var balsot vienu reizi.

Andrejs Reinis Zitmanis, grupas “Sudden Lights” solists norāda: "Esam priecīgi, ka vasaras kampaņā esam plecu pie pleca ar šādiem smagsvariem. Mēs novērtēsim katru balsi par mums! Tagad ikvienam mūziķim katrs koncerts ir kā svētki, un šādā kompānijā svētki ir garantēti!"

“Draugi, šīs nav politiskās vēlēšanas! Šeit nebūs iespējams vilties, jo visi trīs dalībnieki ir patiesi brīnišķīgi. Par kuru mūziķi nobalsosiet, tā koncertu varēsiet baudīt,” apsola grupa “Mazais princis”.

“Karsta un saulaina vasara nav iedomājama bez brīvdabas koncertiem un gardiem, atspirdzinošiem dzērieniem, tāpēc ar kampaņas starpniecību vēlamies apvienot abas šīs lietas vienā un sniegt ikvienam interesentam iespēju labi pavadīt laiku. Vienlaikus tā ir iespēja atbalstīt pašmāju izpildītājus, kam pandēmijas periods nav bijis viegls. Mūziķi, kurš priecēs koncerta laikā, šoreiz izvēlēsies paši klausītāji, tāpēc ikviens aicināts piedalīties balsošanā,” uzsver “Somersby” zīmola vadītāja Ieva Anita Rieksta.

Visi mūziķi, kuri piedalās kampaņā, ir sabiedrībā iemīļoti un populāri, tāpēc konkurence ir sīva. Vienlaikus starp izpildītājiem pastāv draudzīgs atbalsts. Balsošanā var piedalīties līdz 16. augustam mājaslapā www.somersbyvasara.lv, savukārt konkurss norisināsies augustā, ievērojot visas tā brīža epidemioloģiskās un drošības prasības.

Avots: aldaris.lv

Dzejas dienās Valmierā “Konceptuāla dzejas

Dzejas dienās Valmierā “Konceptuāla dzejas

13. septembrī plkst. 16.00 Valmierā tiks atklāts pastaigas maršruts “Konceptuāla dzejas pastaiga”, kas būs pieejams pilsētvidē līdz 30. septembrim. Tajā iekļauti 10 pieturpunkti, kuros ar viedierīces palīdzību būs iespēj...

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Ģimenes atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 pieaugušajam un 1 bērnam ģimenes numurā, brokastis, izklaides programma bērniem un atpūta pieaugušajiem

EUR 175 | Estravel Latvia

Zelta rudens Augšdaugavas novadā

Zelta rudens Augšdaugavas novadā

Zelta rudens ir īstais laiks, lai baudītu mieru un būtu tuvāk dabai. Dodies pastaigā pa Augšdaugavas novada dabas takām un parkiem.

TAKA

Veselīga un ekonomiska uztura pagatavošana

Veselīga un ekonomiska uztura pagatavošana

Veselīgs uzturs nebūt nav dārgs, tomēr pastāv uzskats, ka ēdot veselīgi nevar ēst ekonomiski. Šī meistarklase pierādīs pretējo.

TAKA

Jūrmala Hotel Spa Rudens piedāvājums

Jūrmala Hotel Spa Rudens piedāvājums

1 nakts 2 personām ērtā numurā, brokastis, atpūta Wellness Oasis

EUR 119 | Estravel Latvia

SPA rituāls

SPA rituāls "Tropiskais baudījums"

Iedvesmojošs, aromātisks un dziļi kopjošs SPA rituāls ļaus izbaudīt rūpes par ķermeni un atslābināt prātu. KURSHI SPA - iedvesmo un sniedz patiesas rūpes!

EUR 85 | Kurshi Hotel & SPA

Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde

Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde

No 6. augusta līdz 25. septembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā skatāma Ilzes Ērgles-Vanagas gleznu izstāde "Iegrimt peoniju burvībā".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs