Lai dotos uz Japānu, ar vakcinācijas pasi un negatīvu testu ir par maz

Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.07.23

Ilgi gaidītais un par gadu atliktais sporta forums – vasaras olimpiskās spēles Tokijā jau ir klāt. Pandēmija šo lielo sporta notikumu ļoti ietekmē, taču tas nav liedzis 33 sportistiem no 14 sporta veidiem doties uz Japānas galvaspilsētu, lai pārstāvētu Latviju.

Svinīgā atklāšanas ceremonija jau 23. jūlijā, bet spēles noslēgsies 8. augustā. Šoreiz spēles notiks praktiski bez skatītājiem – ja dažus sporta veidus arī vēros no tribīnēm, tad tie būs vietējie iedzīvotāji, jo ārzemju skatītājiem, bažās par Covid-19 izplatību, olimpisko spēļu vērošana klātienē ir liegta.

Ar jauno realitāti ceļojot uz Japānu, nācās saskarties arī Latvijas mediju pārstāvjiem, kuri informēs par aktualitātēm no olimpiādes. Proti, lai dotos uz Japānu, nepietika vien ar negatīvajiem PCR testiem un vakcinācijas apliecinājumiem – nācās sagatavot vēl virkni dokumentu, tostarp bija nepieciešama īpaša atļauja iebraukšanai Japānā.Bet, lai izkļūtu no lidostas, nokārtojot visas formalitātes, nācies gaidīt līdz pat sešām stundām.

Bet pašā Japānā dzīve noris – veikaliņi strādā, sabiedriskais transports kursē. Jānēsā sejas maksas, jāievēro distance. Tiesa gan, kā norādījuši Tokijā esošie žurnālisti, mediju autobusos, kas ved uz treniņu un sacensību norises vietām, tautas esot tik daudz, ka nekādu distanci neizdodoties ievērot. Par to, starp citu, atklājuši arī daži no sportistiem.

Lai arī šīs olimpiskās spēles būs savādākas, tomēr Latvijas vārds pasaules mērogā izskanēs ne reizi vien. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

Avots: BalticTravelnews.com



Uz Žagares ķiršu festivālu

Uz Žagares ķiršu festivālu

Reizi gadā Žagare pārtop par Ķiršu galvaspilsetu. Visgaržīgākas ogas, jautrība...pa ceļam apciemosim mūsu iemīļoto objektu-ZS Līcīši

EUR 40 | Nikos Travel

Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad!

Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad!

Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet

EUR 875 | Estravel Latvia

Ceļojumi uz Turciju

Ceļojumi uz Turciju

Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju.

EUR 379 | Novatours

TURCIJA aicina augustā!

TURCIJA aicina augustā!

Vasara turpinās – neaizmirstama atpūta Turcijā augustā! 🌞 Izbaudi viss iekļauts piedāvājumu! Sūti ziņu, lai uzzinātu vairāk!

EUR 448.00 | Latvia Tours

Vasaras ziedu festivāls Pakrojā

Vasaras ziedu festivāls Pakrojā

Pašā vasaras plaukumā dosimies uz skaisto Pakrojas muižu, kur notiek ikgadējie ziedu svētki- skaisti, krāšņi... un protams nobaudīsim gardos cepelīnus

Nikos Travel

🌴 Šrilanka: tur, kur saule nekad neapnīk!

🌴 Šrilanka: tur, kur saule nekad neapnīk!

Tiešais reiss no Rīgas uz 9 vai 12 naktīm

EUR 1425 | Atlantic Travel

Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā!

Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā!

Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu!

Tallink Hotel Riga

Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei

Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei

2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums

EUR 427 | Estravel Latvia

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem).

TAKA

Ķermeņa un dvēseles harmonija

Ķermeņa un dvēseles harmonija

Piedāvājam dažādus taizemiešu masāžas veidus, relaksējošas procedūras ar aromātiskajām eļļām un atjaunojošas SPA programmas, kas sniegs labsajūtu un enerģiju!

Orchid Spa

Melnkalne, cena sakot no 509 eur!

Melnkalne, cena sakot no 509 eur!

EUR 509 | Itaka Latvia

Londona, cena sākot nop 539 eur!

Londona, cena sākot nop 539 eur!

EUR 539 | Itaka Latvia

Aicinām Tevi doties jūras ceļojumā!

Aicinām Tevi doties jūras ceļojumā!

COSTA CRUISES nav tikai kruīza kompānija – tā ir leģenda ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi, kas savieno klasisku itāļu stilu ar mūsdienu komfortu

Latvia Tours

Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā!

Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā!

Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem.

Turkish Airlines

Ekskluzīva atpūta TURCIJĀ!

Ekskluzīva atpūta TURCIJĀ!

Ultra viss iekļauts. Premium kvalitāte. Bezkopromisa serviss. Sazinies, lai izvēlētos savu ideālo variantu – šī būs atpūta, kuru Tu neaizmirsīsi!

EUR 835.00 | Latvia Tours

Delfinārijs-pēdejās vietas!

Delfinārijs-pēdejās vietas!

Sezonas populārāko braucienu uz Lietuvu- Delfinārijs un Jūras muzejs. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena!, 05.07.2025- 40,00 EUR

EUR 40 | Nikos Travel

Portugāle! Cena sākot no 429 eur!

Portugāle! Cena sākot no 429 eur!

EUR 429 | Itaka Latvia

Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā!

Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā!

Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs.

Jaunpils pils

Gada iespaidīgākā Jaungada nakts Maurīcijā

Gada iespaidīgākā Jaungada nakts Maurīcijā

Skaisti, silti un eksotiski – vēl ir brīvas vietas, lai 2026. gadu sāktu zem palmu lapām Indijas okeāna krastā. Nenokavē – paradīze tevi gaida! 🌺

EUR 1749 | Latvia Tours

Touch of Thailand! -40% Only Now

Touch of Thailand! -40% Only Now

Only now – enjoy an authentic Thai massage with a 40% discount. Immerse yourself in deep tranquility, relax every muscle, and recharge your energy for new heigh

EUR 42 | Orchid Spa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -