7 idejas, kā pavadīt nedēļas nogali Alūksnē

Brīvdienas klāt! Ja vēlaties nedēļas nogali pavadīt aktīvi, taču pie dabas, jādodas uz Alūksni, kur Jūs sagaidīs plašs atpūtas piedāvājums visai ģimenei. Izvēlieties sev tīkamāko un aplūkojiet vēl neatklātas vietas Latvijā! Lai aktīvas brīvdienas!

Trenējiet attapību kopā ar “Roadgames”!

Iepazīstiet pilsētu sev apkārt caur piedzīvojumu spēli kopā ar draugiem vai ģimeni jebkurā laikā – arī vakarā, kad kļūst mazliet vēsāks. Tā paredzēta tiem, kas vēlas nokļūt vietās, par kurām iepriekš neko nav nojautuši un paskatīties uz Alūksni no cita rakursa. Ātrums, azarts un vērības treniņš sniegs pozitīvu lādiņu visas dienas garumā!

Dodieties izbraucienā ar Velorikšu!

Baudi vasarīgu un neaizmirstamu izbraucienu ar Velorikšu pa Alūksnes Muižas parku un ar audio gidu iepazīsti tā vēsturi, ainavisko dabu un mākslas vērtības! Starp citu, vai zināji, ka Muižas parks Latvijas kontekstā ir unikāls ar to, ka tajā ir saglabājušas daudz mazās arhitektūras formas? Ļaujies mierīgam braucienam!

Izriteņojiet Bānīša zemi!

Vai esi gatavs piektdienas izbraucienam Bānīša zemē? Tā ir unikāla vieta, kuru savieno vienīgais Baltijā regulāri kursējošais šaursliežu vilciens – Bānītis. “Bānīša velopiektdienas” sniedz lielisku iespēju ne tikai baudīt velo prieku, bet papildus tam arī saņemt kādu bonusu – gardu maltīti! Vairāk info par aizraujošo akciju lasi: šeit!

Saklausiet Padomju armijas raķešu bāzes stāstus!

Tagad Padomju armijas raķešu bāzi Zeltiņos iespējams iepazīt vēl pilnīgāk. Izmantojot mobilo aplikāciju “Izi.travel” iespējams doties piedzīvojumu maršrutā audio gida pavadībā. Tas paredzēts 2 stundām aktīvas pastaigas un ikvienam pieejams latviešu angļu un krievu valodā! Plašāka informācija: šeit!

Apmeklējiet vietējo mājražotāju izstādi – tirdziņu!

Alūksnes muzeja vasaras izstāžu zālē "Apaļais tornis" darbojas izstāde – tirdziņš. Čaklu roku darinājumi, kas savā ziņā ir ar sirdi radīts neatkārtojams mākslas darbs. Tirdziņš atvērts katru nedēļas nogali no piektdienas līdz svētdienai.

Ieraugiet Alūksni no augšas!

Alūksnes Evaņģēliski luteriskā baznīca ir lieciniece daudziem vēsturiskiem notikumiem. Tās tornī augšup ved platas ozolkoka kāpnes, kas, iespējams, ierīkotas gleznainās apkārtnes dēļ, lai barons to varētu izrādīt viesiem. Uzkāpiet arī Jūs un ieraugiet Alūksnes pilsētu no cita skatu punkta. Baznīca vasaras sezonā atvērta no otrdienas līdz sestdienai 11:00-17:00

Dariniet un apgleznojiet!

Keramiķa Uģa Puzuļa darbnīcā ir iespēja iepazīt interesantos ikdienas stāstus, kā arī atklāt sevī jaunas prasmes un talantu, ļaujot pašiem sev izpausties radoši – līdzdarboties māla veidošanā, apgleznošanā un dedzināšanā. Protams, meistardarbnīcā viesojoties ikvienam ir iespēja iegādāties arī māla izstrādājumus.

Avots: visitaluksne.lvLiepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Klāt ir gaidītā nedēļas nogale, kas mūs priecē ar baltu sniega kārtu, salu degungalā un vēlmi baudīt ziemas priekus.

Aizkraukles novada TIC

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Bauskas muzejā 10.decembrī no plkst. 11:00 - 15:00 bezmaksas darbnīca “Eglīšu rotājumi 20. gs. 20.-30. gados Latvijā”

Bauskas TIC

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Ziemas sezonas atklāšana

Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā"

Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Tuvojas Ziemassvētki - prieka un dāvināšanas laiks! Jēkabpils novada čaklie mājražotāji un amatnieki sagādājuši garšīgas, lietderīgas un sirsnīgas dāvanas.

Jēkabpils novada TIC

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

Pievienojies jautrai Jaungada sagaidīšanas ballītei mūsu lielākajā pasākumu zālē "Omega" kopā ar grupu Dziļi Violets un vakara vadītāju Kasparu Breidaku.

EUR 130 | Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši"

Līdz 2023.gada 22. janvārim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī skatāma Harija D.Liepiņa fotoizstāde “Šoreiz viņi paši”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

Sagaidi Jauno 2023. gadu dzīvās džeza mūzikas ritmu pavadījumā no grupas AG Trio restorānā Esplanāde. Izbaudi bagātīgu svinību bufeti un dzirkstošus dzērienus.

EUR 110 | Esplanāde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -