“EXIT RĪGA Tūristu dienas” turpinās, un stafeti pārņem Salaspils!

Pašā vasaras vidū no 12. līdz 18. jūlijam ikviens ir aicināts doties uz Salaspils novadu, jo tikai un tieši šīs nedēļas garumā norisināsies velo-foto orientēšanās bez kontrollaika, kas nozīmē nesteidzīgu Salaspils izbaudīšanu un iepazīšanu, kā arī iespējas izmantot dažādus īpašos piedāvājumus, ko šinī nedēļā visiem Tūristu dienu dalībniekiem piedāvās Salaspils novada pakalpojumu sniedzēji.

Tūristu dienu īpašie piedāvājumi no 12. jūlija līdz 18. jūlijam:

- Iepērkoties dārza saimniecības “Doles tējas” zāļu tēju veikaliņā vismaz 10.00 EUR vērtībā, dāvanā saldējums vai tase aromātiskas zāļu tējas vasaras terasītē.
* Kontaktinformācija: “Ziediņi”, Doles sala, Salaspils novads, tel. nr. 25772734

- Visiem “EXIT RĪGA Tūristu dienu” reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja nobaudīt kafejnīcas “Moltto Coffee” gardumus par īpašām cenām - jebkuru kafiju ar jebkuru pienu par 2.00 EUR, 1 l Sproud Barista vai Sproud Chocolate dzērienu par 2.50 EUR, “Snickers” par 2.50 EUR.
* Kontaktinformācija: Līvzemes iela 5, Salaspils, tel. nr. 29125532

- Veselīgie Sāls istabas skābekļa kokteiļi (200 ml un 400 ml) dažādās garšās ar 25% atlaidi no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00.
* Kontaktinformācija: Līvzemes iela 22/4, Salaspils, tel. nr. 26566084

- Visiem “EXIT RĪGA Tūristu dienu” reģistrētajiem dalībniekiem ieejas cena par pieaugušā biļeti Nacionālajā botāniskajā dārzā tikai EUR 2.00 (standarta cena – 3.00 EUR).
* Kontaktinformācija: Miera iela 1, Salaspils, tel. nr. 22019340

- Darba dienu rītos (12.07.-16.07.) no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 veikošanas parkā “Wakeline” veikborda braukšana (stunda) + 1 dēlis – tikai par 25.00 EUR (standarta cena – 40.00 EUR).
* Kontaktinformācija: Rūķīši 139, Salaspils novads, tel. nr. 28441114

- Tikai 17. un 18. jūlijā, laikā no plkst. 13.00 līdz plkst. 18.00 visiem Tūristu dienu reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja uzorganizēt savu fotosesiju par brīvu (līdz 30 min.) melleņu laukos ogu dārzā “Salaspils mellenes”, soc. tīklos ievietojot bildi un “ietagojot” @salaspilsmellenes, kā arī būs iespēja stādu placī iegādāties melleņu stādus ar 20% atlaidi.
* Kontaktinformācija: Priežavotu aleja 58, Bajāri, Salaspils novads, tel. nr. 25636419

Ikvienai komandai, kura piedalīsies veloorientēšanās pasākumā un apmeklēs vismaz 20 kontrolpunktus no visiem 30 kontrolpunktiem novadā, būs iespēja piedalīties izlozē un laimēt balvas no Sāls istabas, Salaspils Romas katoļu draudzes, burgeru restorāna “Burgers 66”, ogu dārza “Salaspils mellenes”, Nacionālā botāniskā dārza, veikošanas parka “Wakeline” un saimniecības “Balandiņu medus”.

Un tas vēl nav viss!

“EXIT RĪGA Tūristu dienas” Salaspils novadā ietvaros, norisināsies dažādi pasākumi:

- 16. jūlijā Daugavas muzejā plānota jauna un unikāla produkta atvēršana muzeja parkā - virtuālā izstāde “Ceļojums pa Daugavu”. Izstādes ietvaros Daugavas muzeja parkā tiks izveidots inovatīvs un pašreizējos apstākļos pieejams piedāvājums – virtuālā izstāde „ceļojums pa Daugavu”. Izstāde sastāvēs no 10 apskates objektiem – izstādes elementiem, kopā veidojot virtuālo ceļojumu pa Daugavu Latvijas teritorijā no Krāslavas līdz Daugavgrīvai. Katrā no apskates punktiem būs izvietota no akmens veidota informācijas zīme, kurā būs iestrādāts QR kods. Noskenējot konkrēto kodu, muzeja apmeklētājam tiks atklāts saturs - 360° aero panorāma ar mūsdienu Daugavas skatu, papildinātu ar vēsturiskajiem Daugavas muzeja krājuma materiāliem. Vēsturiskās liecības no konkrētās vietas ļaus ielūkoties gan senākos laikos (piemēram, 20. gadsimta 20.–30. gados), gan tuvāk mūsdienām (piemēram, Daugavas aerofoto panorāmas skati no 1990. gada). Taku iepazīt palīdzēs arī īpaši veidots audiogids;

- 17. jūlijā norisināsies spēles Salaspils Dievmātes Rožukroņa karalienes Romas katoļu baznīcas dārzā To sākums plkst. 14.00 un tās ilgs līdz plkst. 18.00. Spēles būs saistītas ar Salaspils novada vēsturi, īpaši ar 12.-13. gadsimtu, kad Salaspils teritorijā darbojās lībiešu valdnieks Ako un svētais Meinards, Alberts u.c. Spēļu tematika būs saistīta ar notikumiem, kuri aprakstīti Indriķa hronikā. Gatavojoties dievnama 25. gadu jubilejai, apskatāma būs izstāde par baznīcas un draudzes vēsturi. No plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 dievnamā tiks atskaņota ērģeļmūzika. Baznīca būs atvērta ikvienam no 8.00 - 22.00;

- 17. jūlijā Nacionālā botāniskā dārza teritorijā notiks Rožu dienas gadatirgus;

- 17. jūlijā Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar pārgājienu entuziasti Lauru Riekstiņu organizēs vasaras pārgājienu pa Zeltiņu purvu ar mūziku. Par pieteikšanos šim pārgājienam, seko informācijai vietnē www.visit.salaspils.lv.

Avots: visit.salaspils.lv


celojumubode - 3749
Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Uzzini, kas ir "VisitBauska fotomirklis" un kādam nolūkam tas radīts!

Bauskas TIC

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Šlokenbekas muižas krodziņš piedāvā gan ēšanu uz vietas mājīgā, siltā atmosfērā, gan arī pieņem pasūtījumus Jūsu svētku galda burvības radīšanai!

Tukuma TIC

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Bezmaksas ekskursija gida pavadībā individuālajiem interesentiem. Iepazīsti vienīgo 17.gs. rekonstruēto rātsnamu Latvijā!

Bauskas TIC

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Starptautiskā tūrisma izstādes “Balttour” ietvaros Biznesa augstskola Turība 3. februārī plkst. 14.00 rīkos ekspertu viedokļu ringu.

Biznesa augstskola Turība

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Ieskaties, Zemgales tūrisma asociācija apkopojusi tradicionālo un nozīmīgāko 2023.gada pasākumu plānu Zemgalē!

Zemgales Tūrisma asociācija

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Jaunpils pils krodziņš atvērts no TREŠDIENAS līdz SVĒTDIENAI jau no plkst. 11:00!

Tukuma TIC

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

Tiekamies Melngalvju namā!

Melngalvju nams

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

Iegādājies dienas biļeti jebkurā no Tukuma muzejiem un vienas dienas laikā apmeklē visus 7 (!) Tukuma muzejus!

Tukuma TIC

Apskati Durbes pils JANVĀRA priekšmetu!

Apskati Durbes pils JANVĀRA priekšmetu!

Šī ir grafiķa Pētera Upīša (1899—1989) veidotā grafika “Jumti” (1943), kurā redzams skats no augšas uz Tukuma dakstiņu jumtiem. Apskatīt var vēl dažas dienas!

Tukuma TIC

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Visa gada garumā izsludināsim fotomirkļu tēmas, aicinot Tevi fotografēt, savos sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām, atzīmējot mūsu profilu @visitbauska!

Bauskas TIC

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Ieskaties dažos no jaunumiem par kuriem vēstīs Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs izstādē

Bauskas TIC

Sasildies Jēkabpils novadā

Sasildies Jēkabpils novadā

Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies pirtniekam!

Jēkabpils novada TIC

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Disco Mojito ir vieta, kur nobrieduši cilvēki var izbaudīt mūziku no 80tajiem, 90tajiem gadiem. Tiekamies pašā Tukuma centrā, Šēseles ielā 1!

Tukuma TIC

VĪRS, VĀRDĀ OTO

VĪRS, VĀRDĀ OTO

Tiekamies kinoteātrī "Splendid Palace"!

Splendid Palace

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un karti.

TAKA

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Baudiet SPA atpūtu 2 personām Jūrmalā, iekļautas arī vakariņas un 1 spa procedūra pēc izvēles

EUR 153 | Estravel Latvia

Pļaviņās durvis vērusi

Pļaviņās durvis vērusi "Jolantas studija"

Pērnā gada nogalē durvis interesentiem vēra Jolantas Studija Rīgas ielā 19, Pļaviņās. Klātienē iespējams iegādāties konfekšu pušķus, mākslīgo ziedu vainagus,utt

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -