«Lielais plosts 2021» tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku

«Lielais plosts 2021» tiek pār

Foto: Visitdaugavpils.lv | Viktorija Parņeviča | 2021.05.17

Vairākus gadus pēc kārtas norisinājās Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”. 2020. gadā Covid-19 pandēmijas dēļ “Lielais plosts”, diemžēl, nenotika, kas sarūgtināja visus aktīvās atpūtas cienītājus. Arī šogad pagaidām nav precīzas informācijas par pasākuma norises datumiem, bet mēs ļoti ceram, ka pasākums šovasar norisināsies.

Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts” ir pasākums, kas tiek rīkots, lai popularizētu ūdens tūrismu Latgalē un sekmētu Latvijas iedzīvotāju pievēršanos veselīgam un aktīvam dzīvesveidam, kā arī saliedētu iedzīvotājus un pavadītu brīvo laiku pozitīvā gaisotnē. Pasākumā ik reizi piedalās daudzi aktīvās atpūtas, ūdens tūrisma entuziasti un atbalstītāji gan no dažādām Latvijas vietām, gan pat no dažādām valstīm.

“Lielais plosts” parasti norisinās vai nu pavasara beigās, vai nu vasaras sākumā. Šogad pasākums “Lielais plosts” bija plānots 15.maijā , taču sakarā ar pieņemtajiem noteikumiem par publisko pasākumu īstenošanu nenotika un tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Pasākumā “Lielais plosts” tiek piedāvāta lieliska iespēja aktīvi pavadīt brīvdienas, piedaloties aizraujošā laivu braucienā pa Daugavu. Brauciena laikā ikviens dalībnieks var aplūkot gan kultūrvēsturiskos, gan dabas objektus.

Visa pasākuma laikā tika organizētas dažādas aktivitātes saieta dalībniekiem. Piemerām, 2018. gadā bija organizētas Latgales kulinārā mantojuma vakariņas, latgaliešu flešmobs un nakts orientēšanās, kā arī Latgaliešu podu gāšana pie keramiķiem Valda un Olgas Pauliņiem, savukārt 2019. gadā pasākuma dalībniekiem bija lieliska iespēja piedalīties nelielā ekskursijā Piedrujas robežapsardzības nodaļā, kur viņi tika iepazīstināti ar Piedrujas robežapsardzības nodaļas darbību, tās funkcijām un uzdevumiem, kā arī piedalīties nelielā ekskursijā Indricas Romas katoļu baznīcā un nogaršot Latgales kulinārā mantojuma zupu. Aktivitāšu saraksts dalībniekiem bija ļoti plašs, daudzveidīgs un interesants.

Vairākas dienas pēc pasākuma norises dalībnieki dzīvoja ar patīkamām sajūtām un emocijām, kas gūtas, pasākumā piedaloties.

Jāatgādina, ka pasākums “Lielais plosts” nav sacensības, bet gan draudzīgs, pozitīvisma pilns laivu brauciens, kas vieno un rada labvēlīgu atmosfēru.

Pagaidām nav zināms, kad tieši norisināsies Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts” šogad, bet mēs ar prieku  dalīsimies ar ziņām par šo pasākumu. Sekojiet līdzi informācijai mūsu mājaslapā visitdaugavpils.lv, kā arī mūsu Facebook lapā Daugavpils novads.Travel.

Avots: Visitdaugavpils.lv

Turība - 3559
Silene Resort Spa

Silene Resort Spa

Silene Resort & Spa piedāvā visu nepieciešamo neaizmirstamai atpūtai: dzīvošanu atpūtas namiņos vai labiekārtotos numuros, atslābinošās SPA procedūras...

TAKA

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

Večellas Varslavānes tērpu izstāde Cēsīs

Večellas Varslavānes tērpu izstāde Cēsīs

Cēsu muzejs atklāj jaunu izstādi, kas veltīta vienai no ievērojamākām, šarmantākajām un elegantākajām kostīmu māksliniecēm Latvijā Večellai Varslavānei.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Naktsmītne

Naktsmītne "Raiņa māja Berķenelē"

Berķeneles pusmuižā ir iespējams apskatīt dzejniekam Jānim Rainim veltītas ekspozīcijas, dažādas mākslas izstādes, pasūtīt ekskursijas...

TAKA

Cēsu pils komplekss atvērts apmeklētājiem

Cēsu pils komplekss atvērts apmeklētājiem

No 9. jūnija apmeklētājiem atvērts Cēsu pils komplekss - Cēsu muzejs, Cēsu Izstāžu nams, viduslaiku pils un multimediālās ekspozīcijas.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Pakrasti"

Liels plašums klusai atpūtai uz pussalas Sventes ezera krastā, dabas parka “Svente teritorijā.

TAKA

Viesnīca Promenade 5*, romantika Liepājā

Viesnīca Promenade 5*, romantika Liepājā

1 nakts 2 personām Junior Suite numurā, brokastis, spa un romantisks cienasts

EUR 179 | Estravel Latvia

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Meža skuķi"

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesnīca Baltvilla 4*. Brīvdienas pie ezer

Viesnīca Baltvilla 4*. Brīvdienas pie ezer

1 nakts 2 personām Standarta klases numurā, brokastis, aktīvās atpūtas iespējas

EUR 80 | Estravel Latvia

Motelis

Motelis "Garden"

“Garden”**** piedāvā elegantus numurus ar skatu uz bērzu birzi, burvīgu dīķi un atpūtas zonu, bezmaksas bezvadu internetu un diennakts reģistratūru.

TAKA

Atpūta Kārļamuižā, ar brokastīm ābeļdārzā

Atpūta Kārļamuižā, ar brokastīm ābeļdārzā

1 nakts 2 personām divvietīgā numurā, brokastis svaigā gaisā

EUR 52 | Estravel Latvia

Cēsis. Dizaina viesnīca Villa Santa

Cēsis. Dizaina viesnīca Villa Santa

1 nakts 2 personām divvietīgā standarta numurā, brokastis

EUR 110 | Estravel Latvia

Pilna Servisa Noma ŠKODA ENYAQ

Pilna Servisa Noma ŠKODA ENYAQ

Elektriskais Škoda Enyaq ir pieejams jau tagad! Saņem Europcar Pilna Servisa Nomas piedāvājumu, iegūsti Škoda Enyaq un izbaudi tā priekšrocības!

EUR 511 | Europcar