KONKURSS: Piedalies un laimē Kristīnes un Kristapa Liepiņa grāmatu «PAMIRS mana sirds mīlestībā»

Travelnews.lv sadarbībā ar Kristīni un Kristapu Liepiņu aicina piedalīties konkursā un laimēt izcilu grāmatu «PAMIRS mana sirds mīlestība»:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Balvas uzvarētāja ir Arta Kraukle

Šī ir viena no šajā gadā visvairāk lasītākajām un pirktākajām piedzīvojumu ceļojumu grāmatām Latvijā! Tā spējusi radīt pamatīgu intrigu pat tādu lasītāju vidū, kurus alpīnisma ekspedīciju tēma parasti īpaši neuzrunā. Kāpēc tā? Iespējams tāpēc, ka grāmata nav tikai par kalnos kāpšanu, bet arī par mīlestību, kura ir visur esoša, visiekļaujoša un pāri visam. Arī pāri augstkalnu virsotņu smailēm.
Divi latviešu kalnos kāpēji vienā no pasaules nomaļākajiem nostūriem. Divas Pamira augstkalnu virsotnes, kuras ir augstākas par 7000 metriem. Divas reizes par mata tiesu no nāves… Izdzīvojot šo patieso notikumu virkni tapusi grāmata “PAMIRS mana sirds mīlestībā”. Jo īpaši būtiski – šis stāsts tiek izstāstīts no sievietes skatu punkta, cenšoties atrast atbildes uz mūžīgo jautājumu par to, kāpēc cilvēki kāpj kalnos balansējot uz nebūtības robežas. Šī ir debija, ar kuru Latvijas dokumentālās prozas žanrā sevi piesaka ceļotāji, piedzīvojumu meklētāji un Latvijā labi zināmie alpīnisti Kristaps un Kristīne Liepiņi. Grāmatas pirmā tirāža tika izpirkta trīs nedēļu laikā pēc tās izdošanas. No maija sākuma grāmatnīcās pieejama jau otrā grāmatas piedruka.

Kas jādara Facebook.com lietotājiem?

1. Seko Facebook.com/Travelnews.lv
2. Seko Facebook.com/Pamirs.mana.sirds
3. Komentārā (zem konkursa ziņojuma sociālajā tīklā) ieraksti personas vārdu, kura ļoti priecātos par šo grāmatu savā īpašumā. 

Konkursa noteikumi:
1. Par konkursa dalībnieku var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto Facebook.com profilu.
2. Konkursa norises laiks: 12.05.2021. – 14.05.2021.
3. Konkursa uzvarētājs tiks noskaidrots izlozes kārtībā starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa noteikumus.
4. Konkursa balva tiks izlozēta 14.05.2021. plkst. 15:00.
5. Konkursa uzvarētāju paziņos Travelnews.lv portālā šajā rakstā.
6. Konkursa uzvarētājam līdz 17.05.2021 pulksten 11:00, jānosūta ziņojums (Message) sociālajā tīklā Facebook.com, norādot savu e-pasta adresi un tālruņa numuru.
7. Travelnews.lv sazināsies ar uzvarētāju 17.05.2021 līdz pulksten 13:00.
8. Ja uzvarētājs nesazināsies ar Travelnews.lv noteiktajā laikā, Travelnews.lv patur tiesības, izmantot balvu citam konkursam vai aktivitātēm.

Grāmatas autoru Instagram konti:
www.instagram.com/kristine.liepina/
www.instagram.com/kristapsvx/

Grāmatas izdevējs: Zvaigzne ABC

Turība - 3559
Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Sens tautas ticējums vēsta, ka Līgo naktī atverās debesis. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tas piepildās! Aicinām Līgo vakaru svinēt kopā ar mums, jūras krastā, jo

EUR 27.50 | Baltic Beach Hotel & SPA

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Atpūta Turcijas kūrortos Izlidošana 23.06., 26.06. un 30.06. Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 395 | Estravel Latvia

Viesu māja

Viesu māja "Rudzupuķes"

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA