Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts dziedošās Tihovsku ģimenes koncerts

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz Ģimenes dienas koncertu šo sestdien, 15. maijā, plkst. 17.00 tiešraidē, Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Facebook vietnē.

Akcentējot ģimenes nozīmi, Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina tiešraidē vērot stiprās un latviskām tradīcijām bagātās Tihovsku ģimenes koncertu.

Koncertā  tiks izpildītas gan latviešu un latgaliešu tautasdziesmas Ata Auzāna, Daces Tihovskas aranžējumā, gan latviešu komponistu dziesmas vijoļu un akordeona pavadījumā. Īpašu sirsnību koncertam piešķirs stāsti par ģimeniskumu, ģimenes tradīcijām, mūsu dzīves gudrajiem vecvecākiem, mācībām, ko no viņiem esam saņēmuši.

Tihovsku ģimene nāk no senākās Latvijas pilsētas Ludzas. Dace, Dagnis, Laima ir Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījuma “Dziedošās ģimenes” 2012. gada laureāti, dažādu muzikālu programmu un projektu dalībnieki. Iemiesojot tādas latviskās vērtības kā ˗ ģimeniskums, muzikalitāte, patriotisms un vēstures mīlestība ˗, Tihovsku ģimene ir iemantojusi neskaitāmu klausītāju simpātijas visā Latvijā. Visi Tihovsku ģimenes pārstāvji ir ar bagātīgu un dažādu muzicēšanas pieredzi. Laima, Dace un Dagnis ir absolvējuši Ludzas mūzikas skolu. Laima šobrīd zināšanas papildina Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā. Dagnis un Laima ir dziedājuši Ludzas Bērnu un jauniešu centra popgrupā “Cielaviņa”. Dace Tihovska strādā Ludzas Mūzikas pamatskolā par sākumskolas skolotāju un vada bērnu folkloras kopu “Žibuļeits”. Dagnis piedalījies jauniešu projektā un koncerttūrē kopā ar grupu “Baltie Lāči”. Tihovsku ģimene, kopā ar Ciblas folkloras kopu “Ilža”, ir izdevuši četrus kompaktdiskus. Tieši latviskuma, autentiskuma, un, protams, muzikālā talanta dēļ Tihovsku ģimeni nereti uzaicina pārstāvēt pilsētu, novadu, valsti dažādos projektos un pasākumos. Ģimenes ansamblis ir koncertējis arī Moldovā un Latvijas vēstniecībā Čehijā.

Koncerts tapis ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Avots: Riga.lv

Turība - 3559
Viesu māja

Viesu māja "Rudzupuķes"

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Sens tautas ticējums vēsta, ka Līgo naktī atverās debesis. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tas piepildās! Aicinām Līgo vakaru svinēt kopā ar mums, jūras krastā, jo

EUR 27.50 | Baltic Beach Hotel & SPA

Atpūtas komplekss „Saulesstari”

Atpūtas komplekss „Saulesstari”

Atpūtas komplekss „Saulesstari” piedāvā neaizmirstamu atpūtu un aktīvu laika pavadīšanu skaistā vietā Medumu ezera krastā.

TAKA

Silene Resort Spa

Silene Resort Spa

Silene Resort & Spa piedāvā visu nepieciešamo neaizmirstamai atpūtai: dzīvošanu atpūtas namiņos vai labiekārtotos numuros, atslābinošās SPA procedūras...

TAKA

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

Večellas Varslavānes tērpu izstāde Cēsīs

Večellas Varslavānes tērpu izstāde Cēsīs

Cēsu muzejs atklāj jaunu izstādi, kas veltīta vienai no ievērojamākām, šarmantākajām un elegantākajām kostīmu māksliniecēm Latvijā Večellai Varslavānei.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Naktsmītne

Naktsmītne "Raiņa māja Berķenelē"

Berķeneles pusmuižā ir iespējams apskatīt dzejniekam Jānim Rainim veltītas ekspozīcijas, dažādas mākslas izstādes, pasūtīt ekskursijas...

TAKA

Cēsu pils komplekss atvērts apmeklētājiem

Cēsu pils komplekss atvērts apmeklētājiem

No 9. jūnija apmeklētājiem atvērts Cēsu pils komplekss - Cēsu muzejs, Cēsu Izstāžu nams, viduslaiku pils un multimediālās ekspozīcijas.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Pakrasti"

Liels plašums klusai atpūtai uz pussalas Sventes ezera krastā, dabas parka “Svente teritorijā.

TAKA

Viesnīca Promenade 5*, romantika Liepājā

Viesnīca Promenade 5*, romantika Liepājā

1 nakts 2 personām Junior Suite numurā, brokastis, spa un romantisks cienasts

EUR 179 | Estravel Latvia

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Meža skuķi"

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesnīca Baltvilla 4*. Brīvdienas pie ezer

Viesnīca Baltvilla 4*. Brīvdienas pie ezer

1 nakts 2 personām Standarta klases numurā, brokastis, aktīvās atpūtas iespējas

EUR 80 | Estravel Latvia

Motelis

Motelis "Garden"

“Garden”**** piedāvā elegantus numurus ar skatu uz bērzu birzi, burvīgu dīķi un atpūtas zonu, bezmaksas bezvadu internetu un diennakts reģistratūru.

TAKA

Atpūta Kārļamuižā, ar brokastīm ābeļdārzā

Atpūta Kārļamuižā, ar brokastīm ābeļdārzā

1 nakts 2 personām divvietīgā numurā, brokastis svaigā gaisā

EUR 52 | Estravel Latvia

Cēsis. Dizaina viesnīca Villa Santa

Cēsis. Dizaina viesnīca Villa Santa

1 nakts 2 personām divvietīgā standarta numurā, brokastis

EUR 110 | Estravel Latvia

Pilna Servisa Noma ŠKODA ENYAQ

Pilna Servisa Noma ŠKODA ENYAQ

Elektriskais Škoda Enyaq ir pieejams jau tagad! Saņem Europcar Pilna Servisa Nomas piedāvājumu, iegūsti Škoda Enyaq un izbaudi tā priekšrocības!

EUR 511 | Europcar