«Aeroflot» atceļ reisus no Tallinas uz Maskavu

Tikai nesen Krievijas lidsabiedrība “Aeroflot” paziņoja, ka atsāk regulāru aviosatiksmi starp Maskavu un Tallinu, tad tagad jau nākusi klajā ar paziņojumu, ka reiss tiek atcelts.

Tie, kuriem bijis paredzēts 16. maijā lidojums no Maskavas uz Tallinu, saņēmuši ziņu, ka reiss ir atcelts. Lidsabiedrības mājaslapā šie reisi vairs arī nav atrodami, lai gan iepriekš tika ziņots, ka aviosatiksme tiks nodrošināta reizi nedēļā.

Pastāv uzskats, ka aviosatiksme atcelta, jo Krievijas štābs cīņai ar Covid-19 nav saskaņojis šādu reisu atsākšanai ar Igaunijas pusi. Tomēr oficiāla apstiprinājuma šādai informācijai nav.

Avots: BalticTravelnews.com/Postimees.ee

Turība - 3559
Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Sens tautas ticējums vēsta, ka Līgo naktī atverās debesis. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tas piepildās! Aicinām Līgo vakaru svinēt kopā ar mums, jūras krastā, jo

EUR 27.50 | Baltic Beach Hotel & SPA

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Atpūta Turcijas kūrortos Izlidošana 23.06., 26.06. un 30.06. Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 395 | Estravel Latvia

Viesu māja

Viesu māja "Rudzupuķes"

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA