Vairākas Eiropas valstis mīkstina ierobežojumus

Lai gan Covid-19 izplatība turpinās, vairākas Eiropas valstis ir piesardzīgi sākušas mīkstinās Covid-19 ierobežojumus, vēsta Euronews.

Francijā ar 2021. gada 3. maiju atcelts iekšzemes ceļošanas aizliegums, kā arī vidusskolēni ir atgriezušies skolās. Komandantstunda gan paliek spēkā. Ar 19. maiju Francijā drīkstēs darboties ēdināšanas uzņēmumu āra terases, kā arī plānots atļaut darboties muzejiem, kinoteātriem, teātriem un koncertzālēm.

Grieķijā ar 3. maiju atļauts darboties restorānu un kafejnīcu āra terasēm. Tūrisma pakalpojuma sniedzēji drīkstēs atsākt darbu 15. maijā.

Ungārijā ar 1. maiju samazināti ierobežojumi vakcinētajiem. Proti, viņi drīkst ēst iekštelpās, atrasties viesnīcās, kinoteātros, teātros, SPA, sporta zālēs, bibliotēkās, muzejos un citās atpūtas vietās. Nakts laikā gan vēl spēkā komandantstunda.

Itālijā jau pamazām pie klātienes mācībām atgriežas skolēni un studenti, durvis ver muzeji un kinoteātri. 1. maijā daudzām pludmalē esošajām iestādēm atļauts atsākt darbību.

Nīderlandē jau ar 28. aprīli atcelta komandantstunda, pircējiem ļauts apmeklēt nebūtisku preču veikalus, iepriekš neveicot pierakstu. Pirmo reizi pēdējo sešu mēnešu laikā darbu atsāka ēdināšanas iestāžu āra terases – tiesa gan, darboties tās drīkst no pusdienlaika līdz plkst. 18.

Avots: BalticTravelnews.com/Euronews.com

Turība - 3559
Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Sens tautas ticējums vēsta, ka Līgo naktī atverās debesis. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tas piepildās! Aicinām Līgo vakaru svinēt kopā ar mums, jūras krastā, jo

EUR 27.50 | Baltic Beach Hotel & SPA

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Atpūta Turcijas kūrortos Izlidošana 23.06., 26.06. un 30.06. Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 395 | Estravel Latvia

Viesu māja

Viesu māja "Rudzupuķes"

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA