«Novatours»: Stingrā izolācija Turcijā neattiecas uz tūristiem

Paplašinot pēc ceļošanas dīkstāves atjaunoto ceļojumu galamērķu sarakstu, Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” aprīlī atsāka atpūtas braucienu organizēšanu no Rīgas uz Turcijas kūrortiem. Saistībā ar esošo drošības situāciju ceļojumu galamērķī, tūroperators paziņo sekojošo.   

Ceļotāju drošība tūroperatoram vienmēr ir bijusi pirmajā vietā, ceļojumu atjaunošana uz Turciju bijis pārdomāts un atbildīgs lēmums, kura pieņemšanā vērā ņemta gan ārvalstu partneru sniegtā informācija, gan atbildīgo valsts iestāžu noteikumi un rekomendācijas, kā arī saslimstības atšķirība dažādos Turcijas reģionos. Balstoties uz pēdējo, ceļošana pagaidām atjaunota tikai uz Antālijas reģionu.

Līdz 17. maijam valstī ir izsludināta vietējo iedzīvotāju stingra izolācija dzīvesvietā (lockdown), tomēr tā neattiecas uz tūristiem.

Saskaņā ar “Novatours” Turcijas partneru sniegto informāciju, valstī notiek aktīva tūrismā iesaistīta apkalpojošā personāla vakcinēšana, tāpat kūrortos tiek īpaši uzraudzīti epidemiloģisko nosacījumu ievērošana.

Ceļojumi uz Turciju notiks bez izmaiņām un saskaņā ar sākotnējo plānu, proti, trīs lidojumi nedēļā.

Tūroperatora aktuālo piedāvājumu klāstā šobrīd ietilpst ceļojumi uz Kanāriju salas Tenerifes kūrortiem un Ēģiptes kūrortiem Šarm Eš Šeihā.

L. Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, tomēr svarīgi ir ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus.

Avots: Novatours.lv

Turība - 3559
Paņem Liepāju sev līdzi!

Paņem Liepāju sev līdzi!

Lai kurp tu dotos, paņem saulaino Liepāju vienmēr sev līdzi. Visus Liepājas suvenīrus vienuviet skaties www.liepaja.travel

Liepājas reģiona TIB