No 24. aprīļa darbību atsāk Kalnciema kvartāla tirgus

No 24. aprīļa darbību atsāk Ka

Foto: Kalnciemaiela.lv | Darja Trizna | 2021.04.26

No 24. aprīļa Kalnciema kvartāla tirgus atsāk darbību -– ņemot vērā ierobežojumus, turpmāk sestdienās 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla pagalmā atradīsiet amatnieku un dizaineru darinājumus, kā arī vinilu, augus un stādus. Sakarā ar to, ka Kalnciema kvartāla tirgum pagaidām nav tirgus statusa un kopš 28. novembra ielu tirdzniecība kvartāla teritorijā tika aizliegta, uz laiku pārtikas tirgus pārcelts uz Āgenskalna tirgu. Šobrīd Kalnciema kvartāla tirgus ir ceļā uz tirgus statusa iegūšanu, lai jau drīzumā varētu rīkot tirgu, kādu to pazīstam visā savā pilnībā.

Sestdien Kalnciema kvartāla pagalmā piedalīsies populārais zīmols “ZIB” ar jaunākajām kolekcijām un sporta apģērbu izpārdošanu, “MAALI” ar oriģinālu māla keramiku, “Linotēka” ar ekskluzīviem lina apģērbiem siltākai sezonai, “MUN design” ar sudraba un akmens rotām un citi. Vienlaikus Z/S “Bites” izrotās pagalmu ar ziedu stādiem, bet Vinila Valdis parūpēsies par izcilu vinila izlasi.

Aicinām iziet cauri mūsu plaukstošajai galerijai, kur saimniekos “Easy pot” un “Dzīvotnes” herbārijs – tur varēsiet pieteikties ikmēneša augu abonomentam un nodot savus telpaugus uz veseļošanos augu hospitālī. Savukārt pie galerijas apmeklētājiem būs atvērts arī “Loviletters” pop-up veikaliņš ar filca čībām un dizaina precēm. Uz vietas darbosies  Kalnciema kvartāla Vīnu veikals&kafe, kā arī agenskalnatirgus.lv tirgus produktu stends – tur būs iespējams pasūtīt un iegādāties Latvijas zemnieku un mājražotāju, kā arī ekskluzīvus itāļu gardumus.

Tikmēr Kalnciema kvartāla pārtikas tirgotāji pagaidām būs sastopami Āgenskalna tirgū. Aicinām doties brīvdienu pastaigā un apmeklēt abas vietas!

Tirgus darba laiki:

Kalnciema kvartālā sestdienās 10.00-16.00,

Āgenskalna tirgū otrdien-svētdien 9.00-18.00.

Avots: Kalnciemaiela.lv

Ceļojumubode - 3547
Baudi vasaru restorānu terasēs!

Baudi vasaru restorānu terasēs!

Ieplāno Liepāju un baudi gardēžu cienīgas maltītes kādā no vairāk kā 30 Liepājas restorānu un kafejnīcu terasēm.

Liepājas reģiona TIB

Apceļošanas akcija

Apceļošanas akcija "Daugava vieno"

Akcijas laikā var ne tikai lieliski pavadīt laiku, baudot tūrisma objektu plašo piedāvājumu klāstu, bet arī iegūt vērtīgas balvas. Kopējais balvu fonds 2500 EUR

TAKA