Aivars Mackevičs: dažas atziņas par jauno viesnīcu «OTTO Hotel & Sun» Pāvilostā

Aivars Mackevičs, BalticTravelnews.com direktors: «OTTO Hotel & Sun» ir jauna SPA un dizaina viesnīca Pāvilostā, kura savas durvis ir vērusi 2021.gadā.

60 bildes - www.Tn.lv/index.php?view=gallery&g_uid=10161

Cits viedoklis: www.Tn.lv/?m_id=18273&i_id=5&pub_id=127557

Jau vairāk nekā pusgads pandēmijas dēļ nav būts nevienā viesnīcā uz naktsguļu un tieši tāpēc viesnīcas ielūgums bija īsti laikā.
Travelnews.lv uzdevumā dodamies iepazīt gan jauno naktsmītni, gan Pāvilostu (40 bildes - www.Tn.lv/index.php?view=gallery&g_uid=10156 un vēl 40 bildes - www.Tn.lv/index.php?view=gallery&g_uid=10157). Ceļojumam izvēlējamies jauno «Audi A3 Sportback 1.5 35 TFSI» (50 bildes - www.Tn.lv/index.php?view=gallery&g_uid=10160), ko piedāvā Audi Latvija.

Viesnīca «OTTO Hotel & Sun» ļoti labi iederas Pāvilostas pilsētas ainavā, jo te ir daudzas privātmājas ar arhitektonisku odziņu. Protams, ka viesnīcas «OTTO Hotel & Sun» ēkas melnais siluets līdzīgi kā Gaismas pils pelēkais Rīgā izceļas kopējā pilsētainavā. Viesnīcas tuvums jūrai (tikai 3-5 minūšu gājiens) padara to par eksluzīvu un arī piebraukšana ar auto vai motociklu ir ērta un droša, jo blakus ir pašvaldības policija 🙂

Viesnīca ir būvēta gudri, kvalitatīvi un gaumi. Ar viesnīcas vadības atļauju apskatījām spa zonu, kur pārsteidza ''melnā pirts'', kas nav gluži klasiskā melnā pirts Latgalē, bet melna tā ir. Viesnīcu numuru grīda varbūt kāju pēdām nav tik patīkama bez čībām, taču tā ir viegli kopjama un būs tīra, jo pludmales smiltis vienmēr tiks atnestas uz numuru. Viesnīcas numurs (nr.10) nav liels, taču pludmales viesnīcai galvenais akcents ir jūra un pludmale, tāpēc vakara miegam un sevis sakopšanai telpas pietiek. Jāuzliela, ka numura televizorā var atrast gandrīz visu informāciju par viesnīcas, restorāna un spa pakalpojumiem, bet diemžēl nevar tos pa tiešo rezervēt vai pasūtīt ar TV pults palīdzību. Viesnīcai būtu jāpadomā par tūrisma piedāvājumu ārpus naktsmītnes, piemēram, trīs dienas Pāvilsotā vai vienas nedēļas ieteicamais ceļojuma plāns starp Liepāju, Ventspili un Kuldīgu, kur katra rīta starts ir «OTTO Hotel & Sun». Jāpiezīmē, ka caur Pāvilostu iet Jūrtaka

Man ne visai patika recepcijas dizains, jo tas man atgādina klasisku biļešu kasi ar lielu pulksteni. Pretenzijas varētu nākt arī par gultas kājām numuros, kuras ir mazliet izvirzītas uz āru un mazās telpas dēļ tiek apdauzītas savas basās kājas. Es tām divām gultas kājām numurā uzadītu mīkstas zeķes 🙂 Arī elektrības kontakdakšas pie gultas nav ērti aizsniedzamas no zemsegas pozīcijas.
Pasniegtais restorāna ēdiens numurā ir garšīgs un rīdzinieku gaumei ierasts. Latvijas apceļotājiem gribētos restorāna ēdienkartē pamanīt arī vietējās Baltijas jūras vai Sakas upes zivju izvēli. Gardēžus varētu pārsteigt ar vietējo mājražotāju produkciju, jo tā bieži vien Latvijas reģionu augstākas klases naktsmītnēs izpaliek, pielāgojoties standartizētajai Eiropas virtuves ēdienkartei. Paldies, Paulig Latvija, kuras kafiju pie recepcijas var saņemt bez papildus maksas. Viesnīcas viesus pārsteigs mājas jumta terase, kura piedāvā burvīgu Pāvilostas pilsētainavu, Sakas upes prominādi un jūras tuvumu ar saullēktiem un saulrietiem. Izcila vieta dažādu svinību un pasākumu rīkošanai vasaras laikā.
Viesnīcas personāls ir viesmīlīgs, profesionāls un smaidīgs. Ļoti patika, ka TV piedāvājumā ir tikai daži TV kanāli, kas neļauj ieslīgt TV pasaulē. Internets strādā nevainojami.

Pāvilosta un Kurzemes tūrisms kopumā var tikai priecāties par jauno četru zvaigžņu viesnīcu, jo tā noteikti iederas Kurzemes TOP5 labāko naktsmītņu sarakstā. Šobrīd jāļauj viesnīcai iestrādāties un pēc pusgada vai gada to atkal varēs apciemot un novērtēt!

Paldies!

Avots: BalticTravelnews.com

Ceļojumubode - 3547
Pavasara atpūta Baltic Beach Hotel

Pavasara atpūta Baltic Beach Hotel

Nakšņošana Deluxe numurā ar izvēlēto ēdināšanu un SPA programmu 2 personām

EUR 209 | Estravel Latvia

Romantiskā bēgšana - atpūta Jūrmala Hotel

Romantiskā bēgšana - atpūta Jūrmala Hotel

1 nakts Luksus numurā 2 personām, brokastis, vakariņas un romantisks cienasts

EUR 155 | Estravel Latvia