Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizē starptautiskajā tūrisma izstādē - kontaktbiržā «ITB Berlin NOW 2021»

No 9. līdz 12. martam norisinās nozīmīgs pasākums pasaules tūrisma industrijā - starptautiskā tūrisma izstāde - kontaktbirža “ITB Berlin NOW 2021”. Šajā pasākumā piedalās Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, kuru pārstāv Vitālijs Petkuns, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra vecākais klientu apkalpošanas speciālists, Šmakovkas muzeja apmeklētāju centra vecākais speciālists Viktors Andruškevičs un Daugavpils Tūrisma informācijas centra konsultante Karolina Dedele, kā arī Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pārstāvis Aivars Baranovskis.

“ITB Berlin NOW 2021” ir B2B pasākums, kas šogad tiek organizēts ikgadējās tūrisma izstādes “ITB Berlin” vietā, kas tika atcelta sakarā ar koronavīrusa straujo izplatību pasaulē. Jau vairākus gadus pēc kārtas Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvji piedalījās Starptautiskajā tūrisma izstādē "ITB Berlin" Berlīnē, bet šoreiz Daugavpils tūrisma piedāvājums tiek popularizēts virtuālā formātā.  

Kontaktbiržas platformā ir izveidota virtuāla Daugavpils pilsētas zīmola kartīte, kurā ir iekļauta informācija par Daugavpils pilsētas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, tūrisma objektiem un piedāvātajām ekskursijām. Savukārt Daugavpils pilsētas pārstāvji aktīvi meklē potenciālos sadarbības partnerus un popularizē savus pakalpojumus, satiekoties ar dažādu valstu tūrisma pārstāvjiem virtuālajā vidē. Sadarbības partneri tiek aicināti iepazīt Daugavpili pilsētu, lai iekļautu to savā tūrisma piedāvājumā un turpmāk organizētu braucienus dažāda veida tūristu grupām.

“ITB Berlin NOW 2021” dalībnieki atzīst, ka dalība šāda mēroga pasākumā ir ļoti vērtīga pieredze. Pirmkārt, tā ir lieliska iespēja veicināt Daugavpils pilsētas atpazīstamību un pastāstīt par tūrisma piedāvājumu. Otrkārt, izstādes laikā ir iespēja iegūt jaunus sadarbības partnerus tūrisma jomā, jo kontaktbiržā piedalās dažādu valstu tūrisma industrijas pārstāvji, žurnālisti un ceļojumu blogeri.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras dalību izstādē nodrošina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” (projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2/16/I/002) ietvaros.

Avots: Visitdaugavpils.lv

Ceļojumubode - 3547
Pavasara atpūta Baltic Beach Hotel

Pavasara atpūta Baltic Beach Hotel

Nakšņošana Deluxe numurā ar izvēlēto ēdināšanu un SPA programmu 2 personām

EUR 209 | Estravel Latvia

Romantiskā bēgšana - atpūta Jūrmala Hotel

Romantiskā bēgšana - atpūta Jūrmala Hotel

1 nakts Luksus numurā 2 personām, brokastis, vakariņas un romantisks cienasts

EUR 155 | Estravel Latvia