Valentīndiena Jūrmalā – piecas idejas atpūtai dabā

Jūrmala ziemā ir viena no romantiskākajām pilsētām Latvijā – izsmalcināta koka arhitektūra, aizsalis jūras krasts, balti Lielupes līkumi un piesniguši priežu meži. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs piedāvā piecas idejas gada romantiskākās dienas pavadīšanai svaigā gaisā.

 Romantisks foto jūras krastā

Šogad 14. februāris ir svētdienā, un saule rietēs plkst. 17.25. Klusu vietiņu ar drošu distanci saulrieta vērošanai 24 kilometrus garajā Jūrmalas pludmalē atradīs ikviens. Izcila vieta romantiskam foto ir jauns sirds formas fotostends Dzintaru pludmalē uz jūras fona.

 Foto orientēšanās pastaiga “Kūrorta romantika Bulduros”

Valentīndienas pastaigu var apvienot ar romantisku detaļu atrašanu Jūrmalas ielās. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis foto orientēšanās spēli “Kūrorta romantika Bulduros” ar 23 kontrolpunktiem. Foto maršrutā iekļauti ēku fasādes dekori, mīlestības zīmes, veiksmes simboli. Maršruta karte ar fotogrāfijām pieejama vietnē www.visitjurmala.lv.

 Aktīvā atpūta diviem

Jūrmala ir garākā pilsēta Latvijā, un liedags visā tā garumā ir iekļauts divos Jūrtakas posmos. Aktīvās atpūtas cienītāji var doties pārgājienos visas dienas garumā. Jūrtakas maršruts “Ragaciems–Dubulti” ir 22 kilometrus garš un sākas ārpus pilsētas – zvejniekciemos. Tālāk tas turpinās jau Jūrmalā no Jaunķemeriem līdz pat Dubultiem, kur var iet vai nūjot pa Rīgas jūras līča platāko smilšu pludmali. Otrs Jūrtakas posms “Dubulti–Lielupe–Bulduri” ir 15 kilometrus garš. Valentīndienā var nodoties arī slēpošanai. Pludmales kāpās no Lielupes ietekas jūrā līdz pat Jaunķemeriem ir izveidota 22 kilometrus gara trase klasiskajai distanču slēpošanai, tāpat distanču slēpošanas trase pieejama Dzintaru mežaparkā.

 Pikniks Baltajā kāpā

Vairāk nekā pusi Jūrmalas teritorijas klāj meži. Ikviens var izplānot Valentīndienas pikniku Jūrmalas dabā, piemēram, pludmalē pie jūras vai priežu ielokā. Viena no skaistākajām vietām piknikam noteikti ir Baltā kāpa, kas slejas Lielupes labajā krastā starp Priedaini un Vārnukrogu. Pikniku upmalā var sarīkot arī labiekārtotās vietās, piemēram, Ezeru ielas galā.

 Pastaiga pa mazāk zināmām Jūrmalas vietām

Romantisku pastaigu var apvienot ar kūrortpilsētas vēstures iepazīšanu. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis piecus pastaigu maršrutus no Lielupes līdz Dubultiem. Tajos var iepazīst kūrortpilsētas vēsturi, Jūrmalai raksturīgākās koka arhitektūras pērlēs un izcilu personību dzīves stāstus. Ar Jūrmalas maršrutiem var iepazīties www.visitjurmala.lv/lv/redzi-un-dari/apskates-vietas/marsruti/

Avots: visitjurmala.lv

Turība - 3559
Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Līgo Vakariņās Jūras Krastā 23.06.2021

Sens tautas ticējums vēsta, ka Līgo naktī atverās debesis. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tas piepildās! Aicinām Līgo vakaru svinēt kopā ar mums, jūras krastā, jo

EUR 27.50 | Baltic Beach Hotel & SPA

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Turcija jūnijā. Pēdējās vietas

Atpūta Turcijas kūrortos Izlidošana 23.06., 26.06. un 30.06. Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 395 | Estravel Latvia

Viesu māja

Viesu māja "Rudzupuķes"

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA