Ludzā top pastaigu takas

Ludzas Tūrisma informācijas centrs nesen pabeidzis 14 jaunu gājēju maršrutu izstrādāšanu, un plānots, ka maršrutu skaits pieaugs vēl.

Šobrīd no 14 izstrādātajiem maršrutiem astoņi ved tikai pa pašvaldībai piederošiem ceļiem, jo gadās, ka, izstrādājot jaunu maršrutu, tas ved cauru vairāku saimnieku zemesgabaliem, un viens var nedod savu piekrišanu…

Jau šobrīd var doties ceļā pa šādām pastaigu takām:  Apkārt Lielajam Ludzas ezeram, Blontu – Pildas muižas maršrutā, Čodaranu- Skredeļu maršrutā, Utičevas lokā, Kristužānu lokā, Ludzas Mazā ezera lokā, apkārt Dūnakļu ezeram un vairākos Garbaru apļos.

Varbūt gaidāmie Ziemassvētki, kuros šoreiz izpaliks ciemošanās, ir tīri piemērots laiks, lai kļūtu par šo maršrutu pirmajiem apmeklētājiem un izkustinātu kājas-un iepazītu Ludzas apkārtni.

Avots: BalticTravelnews.com/Visitludza.lv

teztour - 3572
Jaunas izstādes Cēsu Izstāžu namā

Jaunas izstādes Cēsu Izstāžu namā

Cēsu Izstāžu namā jaunas izstādes un akcija ”Cēsnieku dienas” - cēsniekiem un novadniekiem pirmdienās un otrdienās Izstāžu nama apmeklējums par īpašu cenu.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Alūksnes pilsētas svētki

Alūksnes pilsētas svētki

ALŪKSNE- MANU SAJŪTU PILSĒTA Alūksne- pilsēta ezera krastā- caur emocijām, dažādu noskaņu sajūtām svinēs, godinās, izgaršo, izbaudīs kopā būšanas svētkus!

Alūksnes TIC

Izstāde

Izstāde "Atgriešanās"

No 9. jūlija līdz 31. augustam, Līvānu stikla un amatniecības centra apmeklētājiem ir iespējams apskatīt Lietuvas stikla mākslinieka Remigijusa Kriukas darbu izstādi “Atgriešanās”

Līvānu TIC

Seno amatu darbnīca

Seno amatu darbnīca "Klēts"

Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija.

TAKA

Glempings

Glempings "BikBus"

Augšdaugavas novadā parādījās ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus”. Tā ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.

TAKA