Samsung prezentē jauno Galaxy Note20 sēriju un vēl četras jaudīgas ierīces

samsung.com | 2020.08.07

5.08.2020 Samsung Electronics iepazīstināja ar jaunu mobilo ierīču komplektu – piecām ierīcēm, kas ir viegli savienojamas savā starpā, uzlabojot produktivitāti un paplašinot atpūtas un izklaides iespējas. Samsung prezentēja līdz šim jaudīgākos viedtālruņus - Galaxy Note20 un Galaxy Note20 Ultra, universālus planšetdatorus Tab S7 un S7+, premium klases viedpulksteni Galaxy Watch3, bezvadu austiņas Galaxy Buds Live un nākamās paaudzes salokāmo viedtālruni Galaxy Z Fold2.

“Šobrīd savienotas un savstarpēji integrētas ierīces ir svarīgākas kā jebkad. Mainīgos apstākļos, kad informācijai ir liela nozīme, cilvēki visā pasaulē paļaujas uz tehnoloģijām un ātrumu, kādu tās spēj nodrošināt,” stāsta Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā Jurijs Bušmaks. “Tehnoloģijām ir jāpadara dzīve vieglāka, nevis sarežģītāka, tāpēc mēs esam ieviesuši piecas jaunas savstarpēji integrējamas viedierīces. Kopā tās veido daļu no Galaxy ekosistēmas un darbojas nevainojami”.

Galaxy Note20 - līdz šim jaudīgākā Samsung viedtālruņu sērija

Sērijai ir divas versijas: Galaxy Note20 Ultra, kas vairāk pielāgota tiem, kuri telefonu izmanto kā palīgu darbā, lai sasniegtu maksimālu produktivitāti un ātrumu, un Galaxy Note20, kas piemērota tiem, kuri ikdienā ne tikai regulāri strādā ar telefonu, bet arī izmanto to atpūtai, īpaši videospēļu spēlēšanai.

Galaxy Note20 sērijas telefoni ir ir aprīkoti ar līdz šim ātrāko pieejamo procesoru. Ierīces piedāvā progresīvas tehnoloģijas un savā klasē labāko mobilo telefonu lietojamību, nemainot Note sērijai raksturīgo dizainu. Pirmo reizi Galaxy Note20 sērijas Note20 Ultra telefons piedāvā Dynamic AMOLED 2X ekrānu ar mainīgu atsvaidzes ātrumu. Piemēram, ja lietotājs skatās filmu, ekrāns pielāgosies 34-60Hz atsvaidzes ātrumam, ja spēlēs videospēli – 120Hz, nodrošinot spilgtu, augstas izšķirtspējas attēlu. Telefonam ir ietilpīgs akumulators, līdz ar to tas nav bieži un ilgi jālādē – 30 minūšu laikā telefons no 0% tiek uzlādēts līdz pat 50%.

Viedtālrunis kā dators

Galaxy Note20 sērija dod iespēju paveikt darba uzdevumus ātri un ērti, jebkurā vietā un laikā. Kopš 2011. gada Galaxy Note irbulis S Pen un Samsung Notes ir izstrādāti, lai imitētu rakstīšanu ar roku, papīra vietā izmantojot viedtālruņa ekrānu un rakstāmpiederumu aizstājot ar digitālu pildspalvu. Šīs galvenās Note funkcijas ir uzlabotas jaunajā Galaxy Note20 sērijā, un ieviestas arī Tab S7 un Tab S7+ planšetdatoros. Ciešā sadarbība ar Samsung ilggadējo partneri Microsoft nodrošina nemanāmu savienojamību arī ar Windows datoriem.

  Uzlabotais S Pen irbulis: Note lojālo lietotāju iemīļotākais S Pen irbulis piedāvā veikt pierakstus ikreiz, kad rodas iedvesma, nodrošinot vēl labāku skāriena precizitāti. Jaunajam S Pen irbulim ir iekļauti pieci jauni žesti jeb gaisa komandas, kas palīdz ērtāk un ātrāk kontrolēt savu tālruni attālināti, izmantojot roku kustības.

  Samsung Notes: Lai palīdzētu veikt, rediģēt un dalīties ar pierakstiem viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā, Samsung Notes piedāvā automātiskas saglabāšanas un sinhronizācijas iespējas, kā arī nekārtīgu rokrakstu pārvērš salasāmā formā. Braucot mašīnā vai ejot uz darbu, var vienkārši un ātri veikt pierakstus, rediģēt PDF failus vai Microsoft PowerPoint prezentācijas.

  Strādā gudri, integrējot vairākas ierīces: Jaunos viedtālruņus ir iespējams savienot ar datoru, izmantojot Link To Windows[2]  funkciju. Telefons automātiski savienojas ar datoru pēc noklusējuma, sniedzot ērtu pieeju tajā esošajām lietotnēm, piemēram, foto galerijai vai atgādinājumiem. Visi veiktie pieraksti ir pieejami un redzami vairākās lietotnēs, sasinhronizējot Samsung Notes ar Microsoft OneNote, Microsoft Outlook, To Do un Teams.

Samsung ievērojami palielinājis viedtālruņa veiktspēju, savienojamību, ekrāna izmēru un kvalitāti. Šajā sērijā ietilpst arī profesionāla līmeņa rīki fotoattēlu uzņemšanai un kinematogrāfisku video veidošanai, kā arī uzlabotas iespējas vairākuzdevumu režīmā.

  Videospēles Galaxy Note20 sērijā: Videospēlēm tiek nodrošināta īpaši ātra un zema latentuma jeb aizkaves 5G tehnoloģija un Wi-Fi 6 pieslēgums. Lielais telefona ekrāns un visātrākais procesors, kas līdz šim pieejams Galaxy sērijas telefoniem, padara Galaxy Note20 par kabatas izmēra videospēļu ierīci, ko var paņemt līdzi jebkurā laikā un spēlēt jebkurā vietā.

  Profesionālu video uzņemšana ar telefonu: ar ekrāna malu attiecību 21:9 un 24 kadru ierakstīšanu, Galaxy Note20 sērijas 8K kamera ļauj nofilmēt īpaši augstas izšķirtspējas un profesionālas kvalitātes video. Pro Video režīmā ar augstas kvalitātes fokusu, audio, ekspozīcijas, apgaismojuma, tālummaiņas rīkiem un fotografēšanu ar 120 kadriem sekundē, var uzņemt kinematogrāfa cienīgu video. Jaunais automātiskās fokusēšanas lāzera sensors nodrošina precīzu fokusu, bet Pro objektīvi un uzlabotā tālummaiņa ļauj iegūt īpaši skaidras attēla detaļas. Kopā ar bezvadu austiņām Galaxy Buds Live var ierakstīt kristāldzidru audio neatkarīgi no tā, cik daudz trokšņu ir fonā.

  Lielāks ekrāns ar uzlaboto Samsung DeX: pirmo reizi, izmantojot Samsung DeX, bezvadu režīmā var savienot Galaxy Note20 sērijas ierīces ar Smart TV. Tādējādi var pārvaldīt divus ekrānus vienlaicīgi, Galaxy Note20 un televizora ekrānu, lai spēlējot videospēles vai sūtot īsziņas, varētu dalīties ar citu saturu, kas pieejams telefonā.

 

Savstarpēji integrējama Galaxy ekosistēma

Jaunais viedtālrunis, savienots ar citiem Samsung Galaxy papildinājumiem, Galaxy Tab S7 un Tab S7+, Galaxy Watch3 vai Galaxy Buds Live, sniedz vēl vairāk iespēju un padara ikdienas darbu sakārtotu, ātrāku un produktīvāku.

Planšetdatori Galaxy Tab S7 un Tab S7+

Galaxy Tab S7 un Tab S7+ ir universāli dažādu izmēru, 11 un 12,4 collu planšetdatori, kas nodrošina tādas pašas funkcijas kā dators, bet ir vieglāk pārnēsājami un ērtāk lietojami. Tāpat kā jaunie Galaxy Note sērijas telefoni, planšetdatori aprīkoti ar jaunāko procesoru, tastatūru, modernizētu S Pen un Samsung Notes.

Viedpulkstenis Galaxy Watch3

Galaxy Watch3 ir vizuāli pievilcīgs un ērts premium klases viedpulkstenis, kas seko līdzi lietotāja fiziskajām aktivitātēm, miegam un labsajūtai. Kritiena vai cita negadījuma brīdī strādā kritiena noteikšanas funkcija, kas automātiski nosūta SOS ziņojumu ārkārtas kontaktpersonām.

Bezvadu austiņas Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live ir stilīgas, ērtas un ergonomiskas bezvadu austiņas, kas aprīkotas ar 12 mm skaļruni un basu sistēmu, sniedzot dzīvu un bagātīgu skaņas kvalitāti. Galaxy Buds Live aprīkoti ar trim mikrofoniem un balss uztveršanas ierīci, kā arī aktīvo trokšņu samazināšanas funkciju, kas slāpē apkārtējos trokšņus.

 

Salokāmais viedtālrunis Galaxy Z Fold2

Ņemot vērā lietotāju atsauksmes par salokāmajiem viedtālruņiem jaunais, nākamās paaudzes viedtālrunis Galaxy Z Fold2 ir papildināts ar vairākiem atjauninājumiem un uzlabotām funkcijām. Galaxy Z Fold2 komplektā ir divi Infinity-O ekrāni - vāka ekrāns ir 6,2 collas, bet galvenais ekrāns ir 7,6 collu liels.

 

Galaxy Note20 and Tab S7 sērija Baltijas valstīs būs pieejama no šī gada 21. augusta. Iepriekšpārdošanā Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Tab S7 un S7+, Galaxy Watch3, Galaxy Buds Live var pasūtīt jau tagad pie mobilo sakaru operatoriem un tiešsaistē, apmeklējot samsung.com. Galaxy Note20 viedtālruņi būs pieejami mistiski zaļā, mistiski pelēkā un mistiski bronzas tonī, bet Galaxy Note20 Ultra - mistiski melnā un mistiski bronzas tonī.

Avots: samsung.com


celojumubode - 3810
Satiec savu meistaru Bauskā 20.un 21.04!

Satiec savu meistaru Bauskā 20.un 21.04!

Ielūkojies, kādi pasākumi paredzēti Bauskā, pasākuma "Satiec savu meistaru" ietvaros!

Bauskas TIC

Ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni

Ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni

Kāp Rīgā vilcienā un, vērojot ainavas aiz loga, brauc uz Vidzemi, kur tevi sagaidīs bagātīgs tūrisma maršruts visas dienas garumā.

EUR 17 | Madonas TIC

Brauc ar skolēniem uz Bauskas novadu!

Brauc ar skolēniem uz Bauskas novadu!

Izzini Bauskas novadu, brauc pavasara ekskursijā kopā ar klasi!

Bauskas TIC

Sama modināšanas svētki Koknesē

Sama modināšanas svētki Koknesē

Koknesē modinās diženo Daugavas iemītnieku - Samu. Svētki Koknesē norisināsies 10. un 11.maijā.

Aizkraukles novada TIC

Satiec savu meistaru Tukuma pusē

Satiec savu meistaru Tukuma pusē

Tukuma pusē no 13.aprīļa līdz 21.aprīlim varēs iepazīt 12 meistaru stāstus tuvplānā!

Tukuma TIC

MOSTIES DABĀ Cēsu novadā!

MOSTIES DABĀ Cēsu novadā!

Brīvdienu ceļevdis līdz ar pavasara ienākšanu dabā palīdzēs arī Tev mosties no ziemas miega un baudpilni tvert neskaitāmās iespējas, ko piedāvā Cēsu novads!

Cēsu TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Kāpiet vilcienā un dodieties uz Vidzemes ziemeļaustrumiem– uz Gulbeni, kur sagaidīs aizrautīgi tūrisma speciālisti un uzņēmēji, ļaujot izbaudīt lielisku atpūtu!

Gulbenes novada TIC

Stādu dienas

Stādu dienas "Dzērvēs" 20.aprīlī!

Bauskas TIC

Uz Tukumu pēc literatūras!

Uz Tukumu pēc literatūras!

Pagājušajā gadā Tukums tika iekļauts UNESCO radošo pilsētu tīklā kā literatūras pilsēta. Esam lepni par iegūto statusu un aicinām uz pasākumiem.

Tukuma TIC

Skulptūru stāsti Cēsīs!

Skulptūru stāsti Cēsīs!

Piesakies ekskursijai Cēsīs! Izzini skulptūru ceļu no Cēsu vecpilsētas līdz pat Meža kapiem un atpakaļ, tēlnieka Matiasa Jansona pavadībā!

EUR 6 | Cēsu TIC

Īpašs piedāvājums ģimenēm

Īpašs piedāvājums ģimenēm

Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē iepriecinās apmeklētājus, dāvājot iespēju piedalīties brīnišķīgā akcijā ģimenēm.

Gulbenes novada TIC

Apgūsti Bonsai koka mākslu Bauskas pusē

Apgūsti Bonsai koka mākslu Bauskas pusē

Bauskas TIC

Aktīvās tūrisma sezonas atklāšana Jelgavā

Aktīvās tūrisma sezonas atklāšana Jelgavā

20.aprīlī 12 - 17 ikviens aicināts uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu Dzīvesziņas un arodu sētā.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Zemgales pastalu izstāde

Zemgales pastalu izstāde

No 19. marta līdz 30. aprīlim Dzīvesziņas un arodu sētā, Vecpilsētas ielā 2 skatāma Zemgales pastalu izstāde.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Gūsti pavasarīgu iedvesmu izstādēs Tukumā

Gūsti pavasarīgu iedvesmu izstādēs Tukumā

Aprīlis uzņem apgriezienus. Mostas daba. Mostas krāsas. Atsprāgst pumpuri, un dzīvība zied. Ļauj iedvesmai ieplūst tevī caur mākslu Tukumā un apkārtnē!

Tukuma TIC

27. aprīlī - lielais Stādu tirgus Madonā

27. aprīlī - lielais Stādu tirgus Madonā

Stādu tirgus Madonā jau ir kļuvis par nozīmīgu pavasara tradīciju plašā apkārtnē. Tas ir īstais starts uzsākt praktiskus pavasara darbus dārzos un laukos.

Madonas TIC

Kandavā tikšanās ar

Kandavā tikšanās ar "Nelūgtajiem viesiem"

Sarunu vakars ar Leldi Kovaļovu un Andri Daugaviņu - Kandavas vīna namā 20.aprīlī.

Tukuma TIC

Svini kāzas Jaunpils pilī!

Svini kāzas Jaunpils pilī!

Jaunpils pils ir lieliska vieta kāzu svinēšanai. Senie pils mūri un brīnišķīgā apkārtne padarīs jums tik svarīgos brīžus patiešām neaizmirstamus.

Tukuma TIC

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora

19. aprīlī, 19:00 "Akustika" ielūdz uz unikālu un sirsnīgu tikšanos mūzikā ar Astro’n’out solisti Māru Upmani – Holšteini un viņas vīru, mūziķi Goran Gora.

EUR 20 | Valmieras TIC

Lielā Talka un ekskursija Ungurmuižā!

Lielā Talka un ekskursija Ungurmuižā!

Pievienojies mums Lielajā Talkā un ekskursijā Ungurmuižā! Dosimies ekskursijā, pastaigā un sakopsim Ungurmuižas teritoriju! Piesakies anketā!

Cēsu TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -