4 mobilās lietotnes, kur fotogrāfijas pārvērst ienākumos

Iestājoties siltajiem gada mēnešiem, dabā teju katrs mirklis šķiet fotogrāfijas vērts. Kāpēc gan no uzņemtajiem attēliem neiegūt vairāk? Samsung ir apkopojis lietotnes, kurās var mēģināt fotogrāfijas pārvērst papildu ienākumos.

"Ir vairākas lietotnes, kas ļauj savas iecienītākās fotogrāfijas izlikt plašākai apskatei un pārdot. Tomēr katrai no tām atšķiras nosacījumi. Pirms ievadi datus par sevi vai apstiprini profila informācijas apstrādi, ieteicams rūpīgi izlasīt lietošanas nosacījumus, lai saprastu, kam būs iespēja aplūkot attēlus, kā atšķiras komisijas maksas un kā tieši ir iespējams nopelnīt naudu," stāsta Samsung produktu treneris Aleksandrs Smirnovs. Viņš iesaka izmantot spējīgu telefona fotokameru ar augstu izšķirtspēju, lai attēli sanāktu patiešām labi un ar potenciālu tikt pamanītiem starp virkni citu. Tāpat tas ir būtiski, jo lielus un kvalitatīvus attēlus var izmantot drukai, ja tas nepieciešams.

EyeEm – lietotnē ir apvienoti vairāk nekā 25 miljonu fotogrāfu un simtiem miljonu attēlu. Konkurence ir sīva, un lietotnes komisija ir 50 % par katru pārdoto fotogrāfiju, taču saskaņā ar lietošanas nosacījumiem par vienu attēlu nopelnīsi ne mazāk kā 10 ASV dolāru.

"EyeEm ir ne tikai vieta, kur gūt pelņu, bet arī iedvesmas, ideju un padomu avots, lai vēl vairāk uzlabotu savas fotografēšanas prasmes. Lietotne ir arī kā forums domubiedriem no visas pasaules," skaidro A.Smirnovs.

EyeEm pārdotās  fotogrāfijas var izplatīt arī citur, un, tā kā lielie uzņēmumi bieži meklē konkrētus attēlus, te ir iespējams piedalīties konkrētu zīmolu izveidotos uzdevumos un uzņemt tieši tiem nepieciešamās fotogrāfijas. Uzdevumos nereti ir lūgts iemūžināt ikdienas darbības vai lietas, piemēram, no sāna nofotografēt maltītes gatavošanu, bērna mācību procesu tuvplānā vai koka paneļu sienu. Jo izteiksmīgāka un kvalitatīvāka ir fotogrāfija, jo lielākas izredzes, ka tā tiks izvēlēta.

Agora images – lietotne neprasa papildu komisijas maksu, peļņu katrs saņem pilnā apmērā, taču maksas sistēma ir veidota dažādos līmeņos, un, jo augstāks ir fotogrāfiju vērtējums, jo augstāku cenu var lūgt par fotoattēliem. Turklāt vienu fotogrāfiju var pārdot atkārtoti.

Līdzīgi kā EyeEm, arī šajā lietotnē ir iespējams atrast sev piemērotākos izaicinājumus no pazīstamiem uzņēmumiem. Zīmoli iepērk labākos no saņemtajiem attēliem. Te sevišķi var noderēt labākās telefona kameras iespējas, piemēram, 100x pietuvinājums, ar ko dažādus jau ierastus elementus var parādīt no neredzēta un unikāla skatu punkta.

Foap – ērta un vienkārša lietotne, kurā ir vien jāizveido personīgais konts un jāievieto fotogrāfijas pārdošanai.

Augšupielādējot katru attēlu, nepieciešams novērtēt piecas citu cilvēku fotogrāfijas. Ar šo sistēmu ikviens iesniegtais attēls gūst potenciālu, lai nonāktu plašākā skatītāju lokā, kas nozīmē vairāk potenciālu pircēju.

Foap komisijas maksa ir 50 %, minimālā maksa par vienu fotogrāfiju ir pieci dolāri, savukārt, ja attēlu pamana liels uzņēmums, ir iespēja nopelnīt simtiem dolāru.

"Katrai fotoattēlu lietotnei ir vērts saviem attēliem pievienot pēc iespējas vairāk atbilstošu tēmturu, tādā veidā tos būs vieglāk atrast meklētājā. Ir vērts padomāt arī par atslēgvārdiem, kas nav tieši redzami attēlā, piemēram, rīta purva fotogrāfiju var aprakstīt ar vārdiem miers un klusums," stāsta A. Smirnovs.

Scoopshot – svarīga šīs lietojumprogrammas iezīme ir tā, ka katram attēlam varat iestatīt cenu. Uzņēmumi šajā lietotnē meklē fotoattēlus pēc nosaukuma, atrašanās vietas vai žanra, tāpēc ir svarīgi arī šeit izmantot precīzus aprakstus. Lietotnē notiek arī ikdienas fotokonkursi, kuros labākie darbi saņem balvas.

Scoopshot īpašu padara tas, ka fotogrāfijas no lietotnes var izmantot reklāmai, taču par katru tīmeklī parādīto attēlu reklāmas autors saņem autoratlīdzību, tādējādi veiksmīgs fotoattēls var nopelnīt krietnu summu.

Avots: Komunikāciju aģentūraSlutišķu gravu taka

Slutišķu gravu taka

Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. Slutišķu gravu taka savieno Slutišķu krauju un Slutišķu ciemu.

TAKA

Jezupovas muižas parks

Jezupovas muižas parks

Šajā parkā, līdzīgi kā citos muižu parkos, atrodamās koku sugas ir ļoti īpašas. Juzefovas parka īpašo atmosfēru veido simtgadīgas Eiropas ciedru priedes.......

TAKA

Antarktīda. -20% rezervējot līdz 30.10.

Antarktīda. -20% rezervējot līdz 30.10.

Vai esi bijis visur, redzējis visu? - Varbūt tomēr, nē! Piedzīvojumu ceļojumi uz Antarktīdu ar atlaidi līdz 20%, rezervējot līdz 31.10. Skatīt ceļojuma piemēr

EUR 4879 | Estravel Latvia

Liepājas Mākslas forums ’22

Liepājas Mākslas forums ’22

Ar devīzi Show me a good time! šogad, no 30. septembra līdz 2. oktobrim norisināsies mūsdienu mākslas festivāls “Liepājas Mākslas forums’22”.

Liepājas reģiona TIB

Club Med kūrorti,vairāk nekā All Inclusive

Club Med kūrorti,vairāk nekā All Inclusive

Mēs varam piedāvāt visaugstākās kvalitātes atpūtu visu vecumu tūristiem - no bērniem līdz senjoriem.

EUR 1350 | Latvia Tours

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

1.10. Parīzes skaņraži Liepājā

1.10. Parīzes skaņraži Liepājā

1.10. koncertzālē "Lielais dzintars" iespējams piedzīvot interaktīvu muzikālo performanci, kurā skaņdarbi savīsies ar audiovizuālām improvizācijām, video u.c.

Liepājas reģiona TIB

Liepājas dāvanu karte - atpūta Liepājā!

Liepājas dāvanu karte - atpūta Liepājā!

Liepājas Dāvanu karte - viena dāvana, vairāk nekā 80 izvēles iespēju! Liepājas Dāvanu karte ir izcils veids, lai pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem.

Liepājas reģiona TIB

URTAWOOD - kvalitatīvi koka izstrādājumi

URTAWOOD - kvalitatīvi koka izstrādājumi

Neliela, bet ļoti omulīga darbnīca “Urtawood”, kur viesmīlīgie saimnieki uzsākuši savu darbošanos salīdzinoši nesen, tomēr jau tagad spēj gatavot arī lielas lie

TAKA

Brauc ar klasi uz Alūksni

Brauc ar klasi uz Alūksni

Skolēniem viens no gaidītākajiem notikumiem neatkarīgi no mācību mēneša un gadalaika, ir klases ekskursijas kopā draugiem un saviem skolotājiem!

Alūksnes TIC

Izbaudiet atpūtu Grankanārijā!

Izbaudiet atpūtu Grankanārijā!

Sala, kas vilina ar kazino un tirdzniecības centriem, SPA un skaistumkopšanas saloniem, jahtklubiem un ūdenssporta veidu centriem.

EUR 665.00 | Latvia Tours

GRUPAS BRAUCIENS ar MSC PREZIOSA!

GRUPAS BRAUCIENS ar MSC PREZIOSA!

Skaistākās Ziemeļeiropas pērles brīnišķigā kruīzā ar laineri MSC PREZIOSA rudens skolēnu brīvlaikā!

EUR 1320 | Latvia Tours

Jauna spēle Karostā

Jauna spēle Karostā

Karostas glābšanas biedrība (KGB) ar pašvaldības atbalstu realizējusi projektu “Noslēpumu sala – REDANS”.

Liepājas reģiona TIB

Lieliska izvēle eksotiskam ceļojumam!

Lieliska izvēle eksotiskam ceļojumam!

Ceļojums uz burvīgo un pasakaino Maroku sniegs īsto baudu no saules un sporta izklaidēm Atlantijas okeāna piekrastē

EUR 779.00 | Latvia Tours

Liepājas Simfoniskais orķestris

Liepājas Simfoniskais orķestris

23.09. Liepājas Simfoniskais orķestris dosies piecu koncertu tūrē pa Latviju, kas 14. oktobrī pulksten 19 noslēgsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars".

Liepājas reģiona TIB

Dodies ceļojumā uz Dominikānu!

Dodies ceļojumā uz Dominikānu!

Jaunums! Dominikānas Republika vilina ar baltām smilšu pludmalēm, klusām palmu šalkoņām, maigu siltu jūru - neaizstājamiem tropiskās paradīzes elementiem.

EUR 1386 | Latvia Tours

Baudiet īso atvaļinājumu kopā ar Tallink!

Baudiet īso atvaļinājumu kopā ar Tallink!

2 nakšu piedāvājumi Ziemeļeiropas apceļošanai! Ģimenes brīvdienām un svētku svinēšanai!

EUR 30 | Estravel Latvia

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Eksotiskā Zanzibāra

Eksotiskā Zanzibāra

Jau pavisam drīz uzsākam tiešos lidojumus no Rīgas uz Zanzibāru!

Join UP! Baltics

Šveices transporta kartes SwissTravelPass

Šveices transporta kartes SwissTravelPass

Akcija 4 dienu taksporta kartēm. /// Vilcieniem un autobusiem. Sabiedriskajam transportam. Atlaides funikulieriem. Ieeja vairāk kā 500 muzejos visā valstī.

EUR 210 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -