SIXT atbalsta mazos pacientus Covid-19 pandēmijas laikā

COVID-19 vīrusa izplatība skārusi visus pasaules iedzīvotājus, bet jo īpaši bīstams tas ir cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām vai pazeminātu imunitāti, kāda ir bērniem, kas ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā.

SIXT, kopš ārkārtas stāvokļa pasludināšanas Latvijā, nodrošinājis transportu 40 slimnīcas bērniem un viņu ģimenēm drošai nokļūšanai mājās. 2020. gadā kopumā mājās nogādāti 56 bērni.

Vīruss īpaši bīstams ir ne vien gados vecākiem cilvēkiem, bet arī bērniem, kuriem ir konstatēta onkoloģiska vai cita - dzīvībai bīstama saslimšana. Ja ārstēšanās ir pieļaujama mājas apstākļos, mazajiem pacientiem Covid-19 pandēmijas laikā drošāk ir atrasties savā dzīvesvietā. Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas un citiem visvairāk apdraudētajiem pacientiem īpaši svarīgi ir mājās nokļūt drošā veidā, neizmantojot sabiedrisko transportu. Kopš vīrusa izplatīšanās Latvijā SIXT palīdzējis nokļūt mājup 40 bērniem.

Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja: "Sixt ir mūsu uzticams draugs jau daudzu gadu garumā, un atbalsta projekts "Braucam mājās" ir ļoti svarīgs daudziem bērniem un viņu ģimenēm Latvijā! Kā jau īsts draugs, uzņēmums Sixt ne tikai atbalsta mazo Hematoonkoloģijas nodaļas pacientu nokļūšanu mājās, bet vienmēr atsaucas mūsu aicinājumam palīdzēt arī citās situācijās, kad kādam smagi slimam bērnam ir nepieciešams transports. Arī Covid-19 vīrusa pandēmijas laikā, kad īpaši sargājam mazos pacientus ar pazeminātu imunitāti un braucienu skaits mājup strauji pieauga, Sixt sniegtā palīdzība bija ļoti nozīmūgs atbalsts. Turklāt, pateicoties Sixt piešķirtajam auto, arī slimnīcas personāls, kurš strādā ar smagi slimiem bērniem, varēja izvairīties no pārvietošanās ar sabiedrisko transportu un tādejādi neapdraudēt savu un savu mazo pacientu veselību. Šī brīža krīze ir grūts un sarežģīts laiks daudziem uzņēmumiem, tāpēc esmu bezgala pateicīga un ļoti novērtēju, ka arī šādā situācijā Sixt turpina mūs atbalstīt un palīdzēt bērniem!".

Arnis Jaudzems, SIXT vadītājs Baltijas valstīs: "2007. gadā, kad pavisam nesen bija nodibināts uzņēmums Transporent, domājām, kā paralēli biznesam, varam palīdzēt sabiedrībai, nodrošinot transporta pakalpojumus. Mūsu ceļi krustojās ar Bērnu slimnīcas fondu un tā vadītāju Lieni Dambiņu un, pārdomājot slimnīcas pacientu vajadzības, iesākās projekts "Braucam mājās!", kas nu jau turpinās vairāk nekā 13 gadus. Sadarbību uzsākām kā autoparku vadības uzņēmums Transporent, bet no 2010. gada, kad Transporent kļuva par SIXT rent a car un SIXT leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs, turpinām palīdzēt jau ar SIXT vārdu. Ir nomainījies mūsu uzņēmuma zīmols, gadu gaitā ir nomainījušies arī šoferi, bet paliekošs ir gandarījums un prieks par iespēju palīdzēt bērniem, kuri varonīgi iet sarežģīto ceļu uz atveseļošanos."

Jau 14 gadus SIXT Latvija kopā ar Bērnu slimnīcas fondu īsteno projektu "Braucam mājās!", kas tiek realizēts SIXT sociālās atbildības programmas "Drying little tears" ietvaros. Bērni, kuriem ārsts ļauj uz nedēļu vai nedēļas nogali atstāt slimnīcu, tiek nogādāti mājās, izmantojot atsevišķu SIXT mašīnu, kuru vada vienmēr viens un tas pats bērnu iemīļotais šoferis. Daudziem bērniem un viņu vecākiem no attālākām Latvijas vietām bez šī projekta atbalsta slimības laikā, kas bieži vien noris pat vairākus gadus, būtu neiespējami tikt mājās. SIXT Latvija palīdz nokļūt mājās arī bērniem pēc nopietnām operācijām, kuriem ārsts neiesaka doties mājup ar sabiedrisko transportu.

Atbalstu bērniem SIXT sniedz visā pasaulē. Regīnas Sikstas (Regine Sixt) bērnu atbalsta fonds "Drying Little Tears" izstrādā un īsteno projektus izglītības, veselības, labklājības un ārkārtas palīdzības jomā. Pēdējos gados fonds ir atbalstījis vairāk kā 175 projektus 50 pasaules valstīs.

Par SIXT

SIXT ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd SIXT ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 2000 apkalpošanas vietās. SIXT sniedz auto nomas, auto koplietošanas, kopbraukšanas, pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

Par SIXT Baltijā

SIXT savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par SIXT rent a car un SIXT leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Uzņēmums sniedz auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot 6500 automašīnas. Baltijā ir pieejami SIXT auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Avots: SIXT


Valmieras TIC - 3714
Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

"Purva bridēji" aicina 4. decembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā ar purva kurpēm Jēkabpils novada Lielajā Pelēčāres purvā.

Jēkabpils novada TIC

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Brīvdienu mājas

Brīvdienu mājas "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -