SIXT saviem klientiem aprīlī piegādā 116 jaunus auto

Jauno automašīnu iegādes un reģistrācijas apjomu Latvijā būtiski ietekmējusi Covid-19 izraisītā ekonomiskā krīze - 2020. gada pirmajos četros mēnešos reģistrētas 5200 jaunas vieglās pasažieru un vieglā komerctransporta automašīnas, kas ir par 26% mazāk nekā gadu iepriekš šajā periodā.

2020. gada aprīlī jauno auto reģistrācijas apjoms nokrities par 55%. Neskatoties uz šī brīža situāciju, SIXT saviem klientiem aprīlī piegādājis 116 jaunus auto, kas ir 20% no kopējā juridisko personu aprīļa mēneša laikā reģistrēto auto skaita.

2020. gada aprīlī Latvijā reģistrētas 841 automašīnas (M1 un N1 kategorijas vieglie pasažieru automobiļi un vieglais komerctransports līdz 3,5t). Salīdzinājumam 2019. gada aprīļa mēnesī tika reģistrēti 1878 jauni auto. Covid-19 ietekmē jauno automašīnu reģistrācijas apjoms šogad krities par 55%. No visiem jaunajiem auto  privātpersonas iegādājušās 258 (31%), kamēr juridiskās personas – 583 (69%) automašīnas.

SIXT turpina nodrošināt esošajiem un jaunajiem klientiem automašīnu pilna servisa līzingu un auto nomu, tajā skaitā jaunu auto piegādi gan klienta autoparka palielināšanai, gan savu laiku nokalpojošo transporta līdzekļu nomaiņai. 2020. gada aprīlī SIXT klientiem piegādāja 116 jaunas automašīnas jeb 20% no visu juridisko personu jaunu auto reģistrācijām.

Arnis Jaudzems, SIXT vadītājs Baltijas valstīs: "No visiem 2020. gada aprīlī veiktajiem juridisko personu reģistrācijas darījumiem, kopskaitā 583, 116 auto ir SIXT. Lai arī mazākos apjomos kā pagājušajā gadā, SIXT turpina apkalpot savus esošos un piesaistīt jaunus klientus. Izprotot mūsu klientu bažas par visai pasaulei neskaidro ekonomikas nākotni, vēlmi turpināt savu biznesu, neuzņemoties ilgtermiņa saistības, tiek radīti un piedāvāti tādi jauni pakalpojumi kā pilna servisa auto līzings no 3 līdz 16 mēnešiem bez pirmās iemaksas, kā arī SIXT turpina sniegt gadu gaitā pārbaudītos un pilnveidotos - pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un auto nomas pakalpojumus, kopā Baltijā apkalpojot vairāk nekā 6500 automašīnas. Mēs redzam, ka uzņēmumi Baltijā uz esošo situāciju raugās piesardzīgi, bet saglabājot optimismu – joprojām katru nedēļu parakstām līgumus par jaunu automašīnu nodošanu klientiem."

Latvijā vairākus gadus ir bijis straujākais jauno vieglo automašīnu reģistrācijas pieaugums salīdzinot ar vidējo Eiropas Savienībā, tomēr 2020. gadā Covid-19 krīze spēcīgi ietekmējusi jaunu automobiļu iegādes apjomus. Pirmajos četros mēnešos Latvijā reģistrētas 5200 jaunas vieglās pasažieru un vieglā komerctransporta automašīnas, 68% no tām iegādājušies uzņēmumi, kas ir par 26% mazāk nekā pagājušā gada šādā pašā laika periodā. 57% (2 967 auto) no visām jaunajām šogad reģistrētajām automašīnām ir iegādātas līzingā. Iecienītākās auto markas – Toyota, Volkswagen, Peugeot, Škoda un Nissan.

Par SIXT

SIXT ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd SIXT ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 2000 apkalpošanas vietās. SIXT sniedz auto nomas, auto koplietošanas, kopbraukšanas, pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

Par SIXT Baltijā

SIXT savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par SIXT rent a car un SIXT leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Uzņēmums sniedz auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot 6500 automašīnas. Baltijā ir pieejami SIXT auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Avots: SIXTViesu māja

Viesu māja "Saliņas"

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

TAKA

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Bauskas muzejā 10.decembrī no plkst. 11:00 - 15:00 bezmaksas darbnīca “Eglīšu rotājumi 20. gs. 20.-30. gados Latvijā”

Bauskas TIC

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

JAUNGADA BALLĪTE

JAUNGADA BALLĪTE

Piedzīvo neaizmirstamu Jaungada sagaidīšanas ballīti ar gardiem kokteiļiem, uzkodām, kā arī jautrām izklaidēm un dzīvo mūziku Jorana Šteinhauera vadībā!

EUR 120 | Skyline Bar

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Katru dienu, līdz pat Ziemassvētkiem, Visit Bauska Facebook lapā plkst. 12:00 publicējam idejas, ieteikumus, atlaižu kodus un daudz ko citu interesantu!

Bauskas TIC

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Ziemas sezonas atklāšana

Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā"

Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši"

Līdz 2023.gada 22. janvārim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī skatāma Harija D.Liepiņa fotoizstāde “Šoreiz viņi paši”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Nedēļas pasākumi Augšdaugavas novadā

Nedēļas pasākumi Augšdaugavas novadā

Visi ir laipni aicināti ielūkoties nedēļas kultūras pasākumos un izstāžu piedāvājumā Augšdaugavas novadā!

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm.

TAKA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

Pievienojies jautrai Jaungada sagaidīšanas ballītei mūsu lielākajā pasākumu zālē "Omega" kopā ar grupu Dziļi Violets un vakara vadītāju Kasparu Breidaku.

EUR 130 | Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -