Kāds būs Jaunais Baltās Metāliskās Žurkas gads?

astrologi.lv | 2019.12.31

Žurka ir dzimusi zem šarma un agresivitātes zīmes. No pirmā acu uzmetiena viņa šķiet mierīga, nosvērta un jautra. Neticiet tam! Šī šķietamība slēpj sevī pastāvīgu uzbudinājumu un agresivitāti. Pēc ilgākas saskares atklājas Žurkas nervozums, nemiers un holēriķes temperaments.

Žurka ir jucekļa radītāja, un dažkārt viņu pat ir apsēdusi kāda mānija. Katrā ziņā viņa ir skandāliste. Viņai patīk draugu tikšanās, un viņa labprāt patenko. Viņa nejūt riebumu pret mēlnesību, un tāpēc paziņu viņai ir vairāk nekā patiesu draugu. Žurka nekad nevienam neuzticas , ir atturīga un savas rūpes patur sevī. Tie, kas dzimuši zem šīs zīmes, no visa cenšas sev gūt labumu un peļņu – no draugiem, paziņām, savas vai draugu naudas, kā arī personiskās pievilcības. Ja vajag, Žurka liek lietā savu bīstamo valdzinājumu un to bez mitas ļaunprātīgi izmanto. Žurka ir spēlmane un kārumniece, kas sevi itin nemaz negrib iegrožot un tai pašā laikā nepārmitīgi uztraucas par savu nākotni. Un, lai gan Žurka intensīvi dzīvo tagadnē, viņa arvien sapņo par taupīšanu, lai varētu sev nodrošināt vecumdienas.

Sieviete Žurka tieši to iemeslu dēļ izceļas ar intensīvu krāšanu, dažkārt pat gluži lieku. Viņu var sastapt izpārdošanās, kur viņa alkatīgi pērk visu pēc kārtas cerībā uz izdevīgu darījumu.

Žurkai ir attīstīta iztēle, dažreiz viņa var kļūt par radītāju. Tomēr visbiežāk viņa ir lieliska kritiķe. Viņas padomus ir ieteicams uzklausīt. Dažām Žurkām kritiskums var kļūt par trūkumu un pamudināt viņas iet bīstamu postījuma ceļu, kur sava labuma dēļ viņas iznīcina visu. Būdama sīkumaina mietpilsone, Žurka allaž ir godīga, viņa spēj iet līdz galam, lai vai ko tā būtu uzsākusi, pat ja šis pasākums nelaimīgā kārtā ir lemts neveiksmei. Ja viņa spēs pārvarēt savu mūžīgo neapmierinātību un pārmērīgo tieksmi uz asām izjūtām, viņai izdosies nokārtot savu dzīvi un gūt tajā panākumus.

Ikviena Žurka uzskata, ka iztiku ir labāk pelnīt ar viltību, nevis ar darbu. Dzīvē viņa daudz sasniedz uz citu cilvēku rēķina, kas viņas labā strādā vaiga sviedros. Ļaunākajā gadījumā viņa var kļūt par ģeniālu parazītu, augļotāju. Slinkums un drošība dažas Žurkas var padarīt par ierēdnītēm un „kancelejas žurkām". Žurkas var gūt panākumus darījumos, politikā, kļūt par atzītiem aktieriem. Labprātāk viņas veic garīgu, nevis fizisku darbu.

Diemžēl, sakrājusi naudu, Žurka to tūdaļ iztērē. Viņa sevi nemaz neiegrožo un, ja aizdod naudu, tad dara to savtīgos nolūkos. Tomēr šī ierāvēja ir sentimentāla. Žurka spēj būt augstsirdīga pret to, ko viņa mīl, pat tad, ja negūst pretmīlu, jo tieši mīlestībā viņa rod savu piepildījumu. Žurka ir kārumniece, dzērāja un jutekliska spēlmane.

Žurkas mūža otrais posms var būt vētrains. Neveiksmīgā darījumā viņa var zaudēt visu īpašumu vai arī sentimentalitātes dēļ – savu laimi. Trešajā mūža posmā viss labi nokārtosies un Žurka vadīs mierīgas vecumdienas. Tomēr atkarībā no tā, kad Žurka ir dzimusi – vasarā vai ziemā - , viss var būt citādi. Ja Žurka ir dzimusi vasarā, viņai būs jānododas pārtikas meklēšanai un jāpiesargās no slazdiem, kas viņai izlikti ceļā. Tas var beigties ar cietumu vai nāvi nelaimes gadījumā.

Krāsa

Melna. Žurka ir saistīta ar melno krāsu, kas tradicionāli skaidrojama kā goda un cieņas iezīme. Goda jūtas var izpausties pret ģimeni, darbabiedriem un valsti. Melnā krāsa var nozīmēt arī veiksmi, stājoties pretī grūtībām.

Debesu virziens

Ziemeļi. Saistās ar dienas beigu un agrām rīta stundām.

Leģenda

Kad Nefrīta imperators izvēlējās dzīvnieku zīmes, tika izstrādātas divas pamatmērauklas. Ikvienam dzīvniekam, kas vēlējās, lai viņu pieņem, vai nu vajadzēja būt derīgam cilvēcei, vai ar dienā, kad notika dzīvnieku izvēle, vienam no pirmajiem vajadzēja ierasties Debesu pilī.

Žurka izmisīgi vēlējās iekļūt izredzēto skaitā, tomēr saprata, ka cilvēcei no viņas labuma tikpat kā nekāda, tāpēc nolēma saukt palīgā viltību, lai pilī iekļūtu pirmā. Viņa zināja, ka vērsis ir slavens ar to, ka uz viņu var paļauties, tātad droši vien ieradīsies pirmais, tāpēc noteiktajā dienā agrā rītā žurka uzlēca vērsim uz raga.

Vērsis patiešām ieradās pilī pirmais – tik agri, ka pils durvis bija vel slēgtas. Vērsis pacietīgi gaidīja ārpusē, līdz vārti lēni atveras, bet žurka šajā mirklī pēkšņi nolēca zemē un izskrēja caur vārtiem. Vērsis niknojās, ka piekrāpts; viņš taču bija pūlējies ierasties agri un tāpēc sūdzējās Nefrīta imperatoram.

Imperators noklausījās teikto, bet saprata, ka nevar rīkoties pret paša doto vārdu, tāpēc viltīgā žurka kļuva par pirmo dzīvnieku zīmi.

Avots: astrologi.lvKANDAVAS GAISA BALONU FESTIVĀLS 2024

KANDAVAS GAISA BALONU FESTIVĀLS 2024

Kandavas gaisa balonu festivāls būs no 9.līdz 11.augustam. Precīzāka svētku programma vēl sekos.

Tukuma TIC

Tukuma novada svētki TIEKAMIES TUKUMĀ!

Tukuma novada svētki TIEKAMIES TUKUMĀ!

Šovasar no 18. līdz 21. jūlijam Tukumā svinēsim Novada svētkus “Tiekamies Tukumā!” Svētku laikā tiksimies Brīvības laukumā un vairākās citās vietās Tukumā

Tukuma TIC

SHIPSEA Jaunmoku pils Dārza svētkos

SHIPSEA Jaunmoku pils Dārza svētkos

21. jūlijā Jaunmoku pilī notiks viens no gada gaidītākajiem notikumiem – Dārza svētki.

Tukuma TIC

Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024

Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024

27.-28. jūlijā norisināsies vasaras baudpilnais pasākums - Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024!

Bauskas TIC

Tukuma novada svētku DIŽTIRGUS

Tukuma novada svētku DIŽTIRGUS

Svētku sestdienā, 20. jūlijā aicinām uz Tukuma Dižtirgu! Šajā dienā Tukumā sabrauks un ar sevi dižosies visi novada pagasti.

Tukuma TIC

Vasaras atpūta pie Madonas novada ezeriem

Vasaras atpūta pie Madonas novada ezeriem

Pavadi brīvdienas kādā no atpūtas vietām pie mūsu puses ezeriem. Kad gaiss smaržo pēc ezera, draugu sarunām un bērnu smiekliem, vasara ir izdevusies!

Madonas TIC

Tukuma novada piekrastes naktsmītnes

Tukuma novada piekrastes naktsmītnes

Te būs saraksts ar naktsmītnēm no Bērzciema līdz pašam Bigauņciemam!

Tukuma TIC

Jelgavas TIC aicina uz vakara pastaigu

Jelgavas TIC aicina uz vakara pastaigu

19.jūlijā pulksten 20 Jelgavas TIC aicina uz neparastu ekskursiju – vakara pastaigu “Jelgavas leģendas un stāsti” ar gidi Inu Jurģi

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Pasaules rallija čempionāta KURZEMES POSMS

Pasaules rallija čempionāta KURZEMES POSMS

Piektdien, 19. jūlijā, ātrumposmi norisināsies Tukuma novadā, tai skaitā automašīnu parāde divreiz būs skatāma arī pašā pilsētā.

Tukuma TIC

Lieluzvedums PRECĪBU TIRGUS ATKAL TUKUMĀ

Lieluzvedums PRECĪBU TIRGUS ATKAL TUKUMĀ

2024. gada Tukuma svētku kulminācijas pasākums ir lieluzvedums "Precību tirgus atkal Tukumā". 20.jūlijā pulksten 22:00

Tukuma TIC

Svētku ieskaņas koncerts SERENĀDES

Svētku ieskaņas koncerts SERENĀDES

Tukuma novada svētku ieskaņas koncerts tradicionāli norisinās ceturtdienas vakarā Durbes pilī- 18.jūlijā pulksten 19:00

Tukuma TIC

Atpūties Junior Suite 304 ar skatu uz Domu

Atpūties Junior Suite 304 ar skatu uz Domu

Atpūties Junior Suite 304. 🗝️ ar vannu un skatu uz Doma katedrāli. ✨

Dome Hotel

īpašs ģimenes piedāvājums

īpašs ģimenes piedāvājums

Īpašais ģimenes piedāvājums!

EUR 150 | Bellevue Park Hotel Riga

Iepazīsti Zemgali - Jēkabpils novadu!

Iepazīsti Zemgali - Jēkabpils novadu!

Iepazīsti Jēkabpils novada daudzveidīgo piedāvājumu!

Zemgales Tūrisma asociācija

Mājas kafejnīca

Mājas kafejnīca "Lāde" aicina ciemos!

Mājas kafejnīca "Lāde" aicina izbaudīt atmosfēru aizvadītā gadsimta noskaņās - gan telpās, gan ēdienkartē.

Bauskas TIC

Tukuma  svētku PROGRAMMA

Tukuma svētku PROGRAMMA

Nāc pakaļ savai Tukuma svētku programmai uz Tukuma tūrisma centru!

Tukuma TIC

Svētku centrālā skatuve BRĪVĪBAS LAUKUMĀ

Svētku centrālā skatuve BRĪVĪBAS LAUKUMĀ

Tukuma svētku skaļā atklāšana notiks piektdienas - 19.jūlija vakarā no pulksten 19:00 pašā pilsētas centrā - Brīvības laukumā,

Tukuma TIC

Aizvadi vasaru

Aizvadi vasaru "SAULI TVEROT" Cēsu novadā!

Jaunajā Cēsu novada vasaras ceļvedī ir apkopotas idejas neaizmirstamiem piedzīvojumiem, jautrām aktivitātēm un daudz kā cita noderīga!

Cēsu TIC

Zemgales apskates vietas Tavām brīvdienām

Zemgales apskates vietas Tavām brīvdienām

Iedvesmojies savam ceļojumam uz Zemgali - Jēkabpils, Aizkraukles, Bauskas, Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Dobeles novadiem!

Zemgales Tūrisma asociācija

Atpūties aktīvi Zemgalē

Atpūties aktīvi Zemgalē

Idejas aktīvās apūtas brīvdienām Zemgalē!

Zemgales Tūrisma asociācija

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -