Auto noma «AVIS Latvija» aicina uz filmu «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» un balto «žiguļu» Ziemassvētku salidojumu

2019. gada 17. decembrī ar filmu "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" (1981) un balto "žigulīšu" salidojumu noslēgsies kino cikls "Desmit izcili ceļojumi", ko piedāvā kinoteātris "Splendid Palace" sadarbībā ar pilna servisa līzinga un autonomas uzņēmumu AVIS.

Uz seansu "žiguļu" īpašnieki aicināti ierasties savos spēkratos, lai kopīgi sagaidītu vakara līdzbraucējus – režisoru Jāni Streiču un aktrisi Diānu Zandi jeb Lāsmiņu, kuri pirms filmas priecēs viesus ar sarunu.

"Brīnos, kur tik izturīgs tas žigulītis, ka ripo turpat jau 40 gadus. Neviens automašīnas modelis nav tik daudz kalpojis. Paldies, ka stūrēsiet ar to jau uz piekto desmitgadi!" par filmas galveno "varoni", leģendāro automašīnu, stāsta režisors Jānis Streičs.

Kurš gan  nezina šo stāstu? Vientuļa lauku večiņa Mirta Saknīte loterijā laimējusi automobili, kas stāv pagalmā un sagādā raizes vien. Par nozīmīgo notikumu Mirta uzraksta vēstuli sen nesatiktajam radiniekam Ērikam. Uzzinot par tantes laimestu, Tūteru ģimene maina savus atvaļinājuma plānus un nolemj braukt apciemot Mirtu un viņas auto. Padzirdējuši par Mirtas "limuzīnu Jāņu nakts krāsā", Līgo svētku priekšvakarā viesos ierodas arī Sprēsliņu ģimene – Mirtas mirušā dēla sieva Olita ar savu otro vīru Viktoru un meitu Lāsmu: palīdzēšot radiniecei vasaras lauku darbos. Vecajās mājās sākas liela rosība un radinieku savstarpējā cīņa par Mirtas tantes sirdi un testamentu, ko filmā izdzīvo izcils aktieru ansamblis – Lilita Bērziņa, Olga Dreģe, Uldis Dumpis, Gundars Āboliņš, Baiba Indriksone u. c.

Leģendārā filma restaurētā versijā ļaus baudīt vasarīgas noskaņas katram, kurš ziemā ilgojas pēc Jāņu ugunskura. Bet tos, kuri meklē Ziemassvētku noskaņas, priecēs gluži neierastas "dekorācijas" – dažnedažādi Jāņu nakts krāsas limuzīni. Par īpašu pārsteigumu parūpēsies arī Rīgas Motormuzejs.

Baltā žiguļa īpašniekiem – bezmaksas kinobiļetes

"Žiguļu" īpašnieki uz seansu aicināti ierasties savos spēkratos – pirmos divus priecēs divas bezmaksas kinobiļetes uz īpašo seansu. Lai pieteiktos un uzzinātu vairāk par automašīnu novietošanu, lūdzu sazināties ar Elīnu Malašenko, rakstot [email protected] vai zvanot 20169509. 

Avots: Deep WhiteViesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Katru dienu, līdz pat Ziemassvētkiem, Visit Bauska Facebook lapā plkst. 12:00 publicējam idejas, ieteikumus, atlaižu kodus un daudz ko citu interesantu!

Bauskas TIC

Viesu māja

Viesu māja "Saliņas"

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

TAKA

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Tuvojas Ziemassvētki - prieka un dāvināšanas laiks! Jēkabpils novada čaklie mājražotāji un amatnieki sagādājuši garšīgas, lietderīgas un sirsnīgas dāvanas.

Jēkabpils novada TIC

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Klāt ir gaidītā nedēļas nogale, kas mūs priecē ar baltu sniega kārtu, salu degungalā un vēlmi baudīt ziemas priekus.

Aizkraukles novada TIC

Nedēļas pasākumi Augšdaugavas novadā

Nedēļas pasākumi Augšdaugavas novadā

Visi ir laipni aicināti ielūkoties nedēļas kultūras pasākumos un izstāžu piedāvājumā Augšdaugavas novadā!

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

Sagaidi Jauno 2023. gadu dzīvās džeza mūzikas ritmu pavadījumā no grupas AG Trio restorānā Esplanāde. Izbaudi bagātīgu svinību bufeti un dzirkstošus dzērienus.

EUR 110 | Esplanāde

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Bauskas muzejā 10.decembrī no plkst. 11:00 - 15:00 bezmaksas darbnīca “Eglīšu rotājumi 20. gs. 20.-30. gados Latvijā”

Bauskas TIC

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

18. decembrī plkst. 12.00!

Splendid Palace

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Ziemassvētku tirdziņi Aizkraukles novadā

Ziemassvētku tirdziņi Aizkraukles novadā

Dāvanas Ziemassvētkos nav galvenais, taču ir tik patīkami tās saņemt un arī kādam dāvināt. Dzird runājam, ka vislabākās dāvanas esot atrodamas tieši tirgū.

Aizkraukles novada TIC

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -