ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Vēlies sasniegt vairāk?

gaida Tevi, lai sniegtu Tev pilnvērtīgas studijas, lai arī kur Tu būtu! Iegūsti augstāko izglītību - uzlabo dzīves kvalitāti!

993300

photo

Valentīndiena Tallinā! SPA atpūta!

Romantiska SPA atpūta Tallinā Valentīndienā! Ceļojums uz Igauniju. Akcijas cena ar atlaižu karti: 57 EUR

EUR 57 | 10.02.2016 | 993203

photo

Skatamies kino Jūrmalā

Kino randiņš tā ir savdabīga klasika, kas neiziet no modes gadu desmitiem.

EUR 70 | 11.02.2016 | 993143

photo

Mīlestība un Romantika

Pavadiet brīnumaino laiku kopā ar savu otro pusīti romantiskajā atmosfērā svinot Valentīndienu...

EUR 45 | 11.02.2016 | 993143

photo

Brīvdienas Budapeštā

3 dienu ceļojums Ungārijā Budapeštā. Cena sākot no 260€. Iekļauta dzīvošana 2 vai 3 naktis viesnīcā pilsētas centrā, brokastis, lidojums, ekskursija.

EUR 260 | 11.02.2016 | 203

photo

Valentīna dienas piedāvājums

Tikai 80 € divām personām! Burvīgas vakariņas, nakšņošana, dzirkstošais vīns un saldumi numurā.

757

photo

Romantiskās brīvdienas diviem Sāremā

"Balttour 2016" īpašais piedāvājums brīvdienām Sāremā: atpūta 3* viesnīcā "Saaremaa Spa Hotel Ruutli" ar romantisku pārsteigumu viesnīcas numuriņā

EUR 69 | 12.02.2016 | 1212

photo

Biznesa pusdienas restorānā KONVENTS

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties ēdienus atsevišķi,vai ņemt 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 2.15 | 12.02.2016 | 14

photo

Sirds dziesmas

13.februārī Krustpils Kultūras namā plkst 19:00 notiks Ata Auzāna koncerts "Sirds dziesmas".

EUR 10 | 13.02.2016 | 354

photo

BALTTOUR cenas mūsu birojā vēl ir spēka!!

Tikai mūsu birojā izstādes cenas ir spēka vēl šodien!

1119

photo

Rumānija skolēnu brīvlaikā - Oktobris 2016

Rudens skolēnu brīvlaikā tiešais reiss no FlyMeAway.lv uz Transilvāniju. Rezervējot līdz 15.martam, ietaupi 52 EUR.

EUR 309 | 17.05.2016 | 993282

photo

Mjanmas klasiskā tūre

Te acis žilbst no tempļu zelta jumtu spozmes un galva reibst no tirgu kņadas. Te viss joprojām notiek pa īstam!

EUR 2745 | 20.05.2016 | 229

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv