ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Pusdienas Burkānā- lieliska izvēle!

ZUPA Dārzeņu krēmzupa ar pesto mērci un grauzdiņiem KARSTIE ĒDIENI Zivju sacepums ar dārzeņiem un sieru vai Penne pasta ar vistas fileju DESERTĀ Smilktsēr

993117

photo

Biznesa pusdienas restorānā ALEXIS

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 6.50 | 02.04.2015 | 14

photo

Biznesa pusdienas restorānā AMBIENTE

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties ēdienus atsevišķi,vai ņemt 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 2.15 | 02.04.2015 | 14

photo

10 nakšu kruīzs ar Costa Favolosa

Akcija! Rezervējot 30.-31. martā 10 nakšu kruīzs ar Costa Favolosa no 12.05.2015 - 22.05.2015 SAVONA-MALAGA-KADIZA-LISABONA-LEIXOES-DOVERA-GĒTEBORGA-VARNEMUNDE

EUR 315 | 03.04.2015 | 993175

photo

Lieldienas Dikļu pilī

Plaukstošas dabas ieskauta, Dikļu pils aicina burvīgā atmosfērā sagaidīt Lieldienas. Jūs sagaida šūpošanās, īpaša ēdienkarte, svētku brunch un trušu vērošana.

103

photo

Delfīnu šovs un Dinozauru parks!

Klaipēda Datums:18.04.14 Cena:25 EUR Iekļauts:brauciens, gids, ekskursijas. Papildus:ieejas biļetes

EUR 25 | 08.04.2015 | 993203

photo

Vasaras brīvdienas pie Adrijas jūras

Vasara Horvātijā ar mazu ielūkošanos Bosnijā-Hercegovinā 22.-30.augustā - 255,90 EUR (9 dienas, bez nakts braucieniem!)

EUR 255 | 10.04.2015 | 993214

photo

Skolēnu darbu izstāde „Rakstu darbi”

Līdz 15. aprīlim Valmieras Kultūras centrā apskatāma Valmieras un novadu skolēnu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde „Rakstu darbi”.

2496

photo

Dominikana - 1371 EUR

Speciālie piedāvajumi uz Dominikānu 1,371 €

EUR 1371 | 17.04.2015 | 1119

photo

Ģimeniskās Lieldienas Daugavpilī

Piedāvājam tradicionāli pavadīt Lieldienas kopā ar savu ģimeni un izbaudīt ne tikai fizisko, bet arī garīgo prieku.

EUR 60 | 17.04.2015 | 993143

photo

Uzplaukstiet pavasarī!

Piedāvājam izbaudīt kādu no lieliskajiem atpūtas piedāvājumiem Wellness centrā. Uzplaukstiet pavasarī!

993204

photo

Izbaudiet mūsu jaunu a la carte ēdienkarti

Izbaudiet mūsu jaunu izsmalcinātu a la carte ēdienkarti. Restorāns ir Jūsu rīcibai katru dienu no 18:00 - 00:00.

993125

photo

Delfīnu šovs, Kuršu kāpas 23.-24.05.

Spilgtais Delfīnu šovs, Kuršu kāpas, krāsains zvejniekciems Nida, Klaipēda, populārais Palangas kūrorts. Laba viesnīca Palangas centrā. Viss iekļauts cenā.

EUR 89 | 30.04.2015 | 993244

photo

EXPO 2015 Milānā

Izmantojiet iespēju apmeklēt Pasaules mēroga izstādi EXPO Milānā, Itālijā no 01.05.-31.10.15.

1174

photo

Melnkalne - Apartamenti Budvā

Vai vēlaties atvest no atvaļinājuma daudz iespaidu? Dodieties uz Melnkalni - jebkuros datumos pēc Jūsu izvēles, ar lidmašīnu vai savu automašīnu.

EUR 30 | 31.05.2015 | 1212

photo

Slovēnija - Eiropas zaļais dārgakmenis…

Austrijas, Slovēnijas, Itālijas un Ungārijas burvīgie skati... 8 dienas, bez nakts braucieniem, cenā iekļautas arī 2 vakariņas Bledā!

EUR 420.00 | 13.07.2015 | 1653

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv