ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Biznesa pusdienas BURKĀNĀ !

ZUPA Dārzeņu krēmzupa ar grauzdiņiem KARSTIE ĒDIENI Zivju sacepums ar rīsiem Vai Cūkgaļas karbonāde ar kauliņu un krāsnī ceptiem kartupeļiem DESERTĀ Rupjmaizes kārtojums

993117

photo

Rezervējot numuru, vakariņas-bezmaksas!

Šis ir lielisks piedāvājums tiem, kas plāno palikt Daugavpilī vismaz 2 naktis. Rezervējot numuru uz divām naktīm, vakariņas restorānā "Dinaburg" ir bezmaksas!

EUR 80 | 28.01.2015 | 993143

photo

Kruīzu izpārdošana!

Nebijušas cenas, lieliski maršruti, tas ir īsts atvaļinājums. Atradīsiet savai gaumei un iespējām piemērotāko maršrutu.

EUR 199 | 29.01.2015 | 1013

photo

Biznesa pusdienas restorānā ALEXIS

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 6.50 | 30.01.2015 | 14

photo

Biznesa pusdienas restorānā AMBIENTE

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties ēdienus atsevišķi,vai ņemt 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 2.15 | 30.01.2015 | 14

photo

Telpas Jūsu pasākumam!

Viesnīcas Radi un draugi BANKETU KOMANDA parūpēsies par Jūsu konferencēm, banketiem un svinībām!

19

photo

Tautas slēpojums "Baiļu apļi"

1.februārī jau 12.reizi tiek rīkots Tautas slēpojums „Baiļu apļi”, kas notiks slēpošanas centrā „Baiļi” un ko organizē „Aktīvā tūrisma centrs EŽI”.

2496

photo

Lieldienu brīvdienas Horvātijā

Brīnišķīgā Adrijas jūras piekraste un skaistākie dabas parki Krka un Plitvice ūdenskritumu šalkoņā - tikai 189,99 EUR (133 Ls)

photo

Vasaras ceļojumu iepriekšpārdošana 2015

Vasaras ceļojumu iepriekšpārdošana 2015 Cenas no 250 EUR

EUR 250.00 | 13.02.2015 | 1119

photo

Lepnā Laulasmaa SPA Valentīndienā!

Izbaudiet relaksējošas brīvdienas. Iespaidīgais 14.gs. Padises klosteris, romantiskais Keilas ūdenskritums, baseinu un piršu SPA centra apmeklējums.

EUR 79.00 | 13.02.2015 | 1653

photo

Brīvdienu mājas īre Austrijas Alpos

Brīvdienu dzīvokļu mājā "Mansaura" iespēja īrēt gan atsevišķus apartamentus, gan visu māju.

1174

photo

Indijas pērle GOA!

GOA - košuma un kultūru sajaukums. Neparastas izjūtas un piedzīvojumi!

EUR 699 | 26.02.2015 | 232

photo

Skolēnu brīvlaiks Ēģiptē no 535 € !

Lieliskas cenas: Ēģipte, Hurgada 13/03 uz nedēļu no 535 € !

EUR 535 | 28.02.2015 | 2056

photo

Prieks, ko sniedz kalni un sniegs!

Slēpošana Austrijā - Bādgašteinā, Slovākijā - Jasna, Agstajos un Zemajos Tatros.

EUR 199 | 25.03.2015 | 1212

photo

Vien četrreiz gadsimtā: Svētais Auts Turīnā

Santa Sindone, Jēzus Līķauts Turīnā ieraugāms vien dažas reizes mūžā, arī šai vasarā. 9 dienu brauciens, kopā ar trejādu kalnu pastaigām un Venēciju. 12.-20.06.

EUR 499 | 31.03.2015 | 993244

photo

WizzAir, Ryanair, easyJet...

Visas zemo cenu aviokompānijas. Stokholma, Oslo- no 26 EUR Eindhovena, Frankfurte, Diseldorfa, Brisele, Parīze... - no 31 EUR

EUR 26 | 14.04.2015 | 223

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv