ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Biznesa pusdienas restorānā BURKĀNS

ZUPA Skābeņu zupa ar kūpinātu gaļu KARSTIE ĒDIENI Selerija plācenīši ar sieru Vai Cūkgaļas karbonāde ar sieru ,tomātiem un ceptiem kartupeļiem DESERTĀ Šokolādes - ogu kūka

993117

photo

4+1

Apmeklē Wellton Spa Centrum 4 reizes un 5. reizē saņem dāvanas!

993125

photo

Atlaide brunch restorānā Laivas - 34%

Svētdienas vēlās brokastis Jūrmalas restorānā LAIVAS -34% https://cherry.lv/lv/svetdienas-velas-brokastis-jurmalas-restorana-laivas

EUR 9.9 | 25.10.2014 | 993222

photo

Jauns! Labsajūtas svētki.

Šī ir lieliska izvēle, ja plāno atpūsties no ikdienas steigas un stresa. Jūs varēsiet restartēt ne tikai savas domas, pastaigājoties pa mierīgo Jūrmalu un jūras krastu, bet arī uzlabot ķermeņa labsajūtu, baudot masāžu u...

EUR 99.00 | 26.10.2014 | 993143

photo

Karību kruīzs Ziemassvētkos

Pasakaina cena Ziemassvētku kruīzam uz viena no jaunākajiem kruīza laineriem pasaulē Regal Princess 5* LUX. Karību saule, pludmales un jautrība -gaida TEVI!

EUR 336 | 27.10.2014 | 2536

photo

Ūdens un sniega prieki Druskininkos

2 dienu brauciens uz Lietuvu. Visplašākās izklaides iespējas - sākot ar sportiskiem priekiem Sniega arēnā, līdz Baltijas lielākajam ūdensatrakciju parkam!

EUR 60 | 28.10.2014 | 254

photo

Tartu novembra brīvdienās

Izbraukšana 15.11.14., AHHA apmeklēšana un ekskursija Tartu. Cena tikai EUR 16.50! Zvaniet: 67280326, 29565257

EUR 16.50 | 29.10.2014 | 1013

photo

Laimē ceļojumu 2 personām!

Piedalies un laimē ceļojumu uz Lietuvu – Pēc sniega un ūdens uz Druskininkiem divām personām Novembra svētkos !

EUR 00 | 30.10.2014 | 1212

photo

Grupas "Dzelzs Vilks” koncerts Kocēnos

Piektdien, 31. oktobrī plkst. 20:00 grupas "Dzelzs Vilks" koncerts Kocēnu Sporta namā.

EUR 5 | 01.11.2014 | 2496

photo

AHHAA un Ledus laikmeta centrs!

Igaunijas intelektuālā galvaspilsēta - Tartu apskate, dosimies uz Tartu Zinātnes centru AHHAA un uz Ledus laikmeta centru.

EUR 20.00 | 10.11.2014 | 1653

photo

2 nedēļas Taizemē no 809 € !

Lieliskas cenas uz Taizemi 14/11 uz 2 nedēļām no 809 € , cenā iekļauta ekskursija Pataijā Wat Yan !

EUR 809 | 14.11.2014 | 2056

photo

Prāmji uz Vāciju, Zviedriju un Somiju!

Gara un nogurdinoša ceļojuma vietā Jūs pavadīsiet laiku uz prāmja ar atsevišķām kajītēm, bāriem, restorāniem un izklaides programmu!

993189

photo

Slēpošana Zviedrijā no 170 EUR

Individuālie piedāvājumi slēpošanai Ārē vai Idre Fjall. Cena no 170 EUR

1174

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv