ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Biznesa pusdienas restorānā BURKĀNS

ZUPA Tomātu konsumē ar dārzeņiem KARSTIE ĒDIENI Cūkgaļa austrumu gaumē ar dārzeņiem un rīsu nūdelēm Vai Pašu kūpināta baltā zivs ar topinambūru biezeni DESERTĀ Biezpiena plātsmaize

993117

photo

Lielā piektdienas izpārdošana!

Aicinām doties nelielā ceļojumā uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni, lai izjustu tās šarmu, sarūpētu Ziemassvētku dāvanas un izbaudītu ūdens „Tropical Islands”!

EUR 119 | 25.10.2014 | 1212

photo

4+1

Apmeklē Wellton Spa Centrum 4 reizes un 5. reizē saņem dāvanas!

993125

photo

Rīkojiet konferenci Daugavpilī!

Daugavpils ir Eiropas Savienības austrumu robežas nozīmīgais ekonomiskais centrs, kas šobrīd strauji attīstās, nepalaidiet garām biznesa veidošanas iespēju!!!

EUR 20 | 28.10.2014 | 993143

photo

Rudens ēdienkarte restorānā Renomme!

Gallery Park Hotel restorāns Renomme piedāvā jaunu rudens ēdienkarti "Latviešu Klasika Renomme Stilā".

993163

photo

Vidusjūras kruīzs pavasara brīvdienās!

MSC kruīzu pakete ar lidojumu no Rīgas pavasara skolēnu brīvdienās: Itālija, Tunisija, Spānija, Francija! Piedāvājums ir spēkā līdz 03.11.2014.

EUR 895 | 02.11.2014 | 993189

photo

BrauBeviale

Eiropas dzērienu industrijas izstāde.

EUR 25 | 06.11.2014 | 223

photo

Supercena uz Ēģipti no 364 € !

Lieliskas cenas uz Šarmelšeihu 06/11 uz nedēļu no 364 € !

EUR 364 | 07.11.2014 | 2056

photo

Ceļojums viduslaikos- Igaunija!

Tallina-Rakvere-Tartu-AHHA-Aura Keskus akvaparks! (2dienas) Akcijas cena:70EUR Standartcena:113 EUR Brauciena datumi:15.11.2014.

EUR 70 | 13.11.2014 | 993203

photo

Ūdens un sniega prieki Druskininkos

2 dienu brauciens uz Lietuvu. Visplašākās izklaides iespējas - sākot ar sportiskiem priekiem Sniega arēnā, līdz Baltijas lielākajam ūdensatrakciju parkam!

EUR 70 | 16.11.2014 | 254

photo

Jaunais gads Dubaijā - 775 EUR

Lieliskas cenas ceļojumiem uz AAE no 25.12.2014 ldz 01.01.2015

EUR 779 | 19.12.2014 | 1119

photo

Jaunais gads Viļņā!

Svētku pasākumi Vecpilsētā un svētku uguņošana Viļņas Katedrāles laukumā kā arī iepirkšanās vienā no Viļņas lielākajiem tirdzniecības centriem "EUROPA".

EUR 65.00 | 28.12.2014 | 1653

photo

Slēpošana Francijā

Piedāvājam slēpošanu labākajos Francijas reģionos, dzīvošanu konfortābajās viesnīcas. Zvani un jautā sīkaku informāciju par kūrorties!

232

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv