ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Biznesa pusdienas restorānā BURKĀNS

UZKODA Svaigu lapu salāti ar grilētu lasi KARSTIE ĒDIENI Vistas gaļas šašliks ar rīsiem un tzatziki mērci Vai Lēcu sautējums ar sēnēm DESERTĀ Biskvīta un cidoniju krēma kārtojums ar ogām

993117

photo

Aviobiļetes uz Dubaiju!

piedāvā iespēju iegādāties tikai aviobiļetes lidojumiem uz Dubaiju uz 8 un 9 naktīm! Izlidošana no Rīgas.

EUR 465 | 24.10.2014 | 2422

photo

Jaunlaulātajiem!

Ļaujiet mums parūpēties par Jūsu vienreizējo atpūtu pēc rūpēs, par svinībām, pavadītā laika! Jūs sagaida lieliska atpūta romantiski izdekorētā numurā, dzirkstošais vīns un gardas brokastis nākamajā rītā!

EUR 79.99 | 25.10.2014 | 993143

photo

ĪSTS KĀZU PLOVS ''ТОЙ ОШИ''

Mēs aicinām Jūs uz restorānu "UZBEGIMS" izmēģināt īstu uzbeku plovu no uzbeku rīsiem un uzbeku garšvielām, kurus pagatavoja uzbeku pavāri. Šo svētdien 26.10.14

993221

photo

Delfinārijs novembra brīvdienās

Lieliska brīvdiena visai ģimenei. Pēc grandiozas rekonstrukcijas durvis ir vēris Klaipēdas delfinārijs. Izbraukšana 15.11.2014.- cena TIKAI 18.50 EUR

EUR 18.50 | 30.10.2014 | 1013

photo

Ziemas prieki Alpos - Itālijā un Francijā!

Tikai līdz 31. oktobrīm atlaides līdz 35 % un slēpošanas inventāra bezmaksas pārvadāšana! Izlidošana no 13.12.2014. līdz 21.03.2015 uz Ženevu vai Bergamo.

EUR 485 | 30.10.2014 | 993189

photo

Rudens ēdienkarte restorānā Renomme!

Gallery Park Hotel restorāns Renomme piedāvā jaunu rudens ēdienkarti "Latviešu Klasika Renomme Stilā".

993163

photo

Muzikāla programma "MANAI DZIMTENEI"

Sestdien, 8. novembrī plkst. 15:00 muzikālā programma "Manai dzimtenei" Valmieras Kultūras centrā.

EUR 10 | 09.11.2014 | 2496

photo

SPA atpūta Jūrmalā

Vienas dienas ceļojums uz Jūrmalu 16.novembrī! Ekskursija pa Lāču maizes ceptuvi, apskates ekskursija ar autobusu pa Jūrmalu, SPA apmeklējums.

EUR 23 | 16.11.2014 | 254

photo

Lielā ceļojumu izpārdošana - 2015!

Lielā ceļojumu izpārdošana 2015 gadam, kā jau ierasts, sāksies piektdienā, šoreiz - 31. oktobrī, un turpināsies, kamēr būs pieejamas vietas par akcijas cenām.

EUR 119 | 20.11.2014 | 1212

photo

Gaumīgi Garšīgā Galvaspilsēta - Rīga!

Projekta Gaumīgi Garšīgā Galvaspilsēta-Rīga ietvaros De Commerce Gastro Pub 1871 un Live Rīga aicina ļauties rudens garšas piedzīvojumam!

993204

photo

Ēģipte, Hurgada 11/12 no 392 € !

Lieliskas cenas uz Hurgadu 11/12 uz 8 naktīm no 392 € !

EUR 392 | 13.12.2014 | 2056

photo

Lieliskā Parīze

Aviotūre uz Franciju svētku noskaņās!Pilsētas:Parīze–Versaļa 26.12-30.12.2014 Cena:700 EUR Cenā iekļauts:pārlidojums,transfērs, dzīvošana,brokastis,gids u.c

EUR 700 | 24.12.2014 | 993203

photo

Līgo svētki Gruzijā!

Jau var pieteikties! Dosimies svinēt Līgo svētkus Gruzijā. Atpūta pie Melnās jūras un Līgo svētku svinēšana kalnos ar šašliku un vīnu jau iekļautu cenā!

EUR 897.00 | 09.02.2015 | 1653

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv