ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Saldie 80-tie ar grupu MENUETS

Pasākums SALDIE 80-tie ar grupu MENUETS, Dvinskas muzikantiem un DJ Normundu

993247

photo

Pļaujas svētki Sēlijā 5. septembrī

Zemnieku sētas darbarīki, tehnika, iedzīves priekšmeti darbībā, iespēja iemēģināt roku arī pašiem, Skaistkalnes klosterbaznīca un karsta kritenes

EUR 16 | 31.08.2015 | 993244

photo

Vēlās brokastis nedēļas nogalēs!

Katru sestdienu un svētdienu brokastis pasniedzam līdz plkst. 12:00. Piedāvājam gan Zviedru galda brokastis, gan brokastu ēdienkarti pēc viesu vēlmēm.

2516

photo

Conference organization

Wellton Centra Hotel offers rooms for conference, meetings or your private events

993125

photo

Jaunāka viesnīca pilsētas centrā!

Apmeklējiet jaunāko Wellton viesnīcu - Wellton Hotel Riga!

993125

photo

Baudiet burvīgu Klusā okeāna pasauli!

Baudiet burvīgu klusā okeāna pasauli ar mūsu jaunu masāžu ar siltajiem gliemežvākiem kopā ar Wellton Spa Centrum!

993125

photo

Veselības un skaistuma tūre par SUPER cenu

Unikālā skaistuma un veselības autorprogramma domāta tieši Jums! Skaistuma un veselības tūre nedēļas garumā- no 06.10.2015., cena 425 EUR

EUR 425 | 01.09.2015 | 1013

photo

Lieliski piedāvājumi uz Bulgāriju

Izvēlies pludmales atpūtu tieši Bulgārijas kūrortos! Izlidošanas datumi: 29.08.2015 05.09.2015 12.09.2015

EUR 299.00 | 02.09.2015 | 1119

photo

Aviobiļetes uz Dubaju no 475€

Izdevīgas cenas lidojumiem uz Dubaju rudenī un ziemā!

EUR 475 | 02.09.2015 | 256

photo

Īpašie nedēļas piedāvājumi

Šonēdēļ izdevīgākas cenas uz ceļojumiem uz Spāniju, Almeriju; Itāliju, Lameziju; Portugāli, Faro. Cenas pieejamas tikai līdz nedēļas beigām!

EUR 545 | 05.09.2015 | 232

photo

Izvēlies īsos brīvdienu ceļojumus!

Atvelc elpu - laba daudz nevajag! Ceļojumi uz 3 vai 4 naktīm. Izvēlieties īsu braucienu un sev piemērotu datumu. Turcija, Antālija, Grieķija, Krēta.

EUR 209 | 09.09.2015 | 203

photo

Lielā rudens ceļojumu izpārdošana!

Pagarini vasaru ar Lielās rudens ceļojumu izpārdošanas saulainajiem tuviem un tāliem galamērķiem! Sagādā sev un saviem mīļajiem pelnītu atpūtu!

EUR 14.99 | 15.09.2015 | 1212

photo

Biznesa pusdienas restorānā ALEXIS

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 6.50 | 15.09.2015 | 14

photo

Delfīnu šovs un Dinozauru parks septembrī!

Delfīnu šovs- dinozauru parks. Datums: 12.09., 19.09., 26.09. 1 diena. Cena: 25 EUR Cenā iekļauts: brauciens autobusā, gida pakalpojumi.

EUR 25 | 17.09.2015 | 993203

photo

Rudenīgā pastaiga starp koku galotnēm!

Jaunums! Dosimies uz Lietuvu, lai baudītu rudens pastaigu starp koku galotnēm, brauciens ar senāko bānīti un kāzu programma Rinkuškos..

EUR 23.00 | 25.09.2015 | 1653

photo

Ietaupiet, rezervējot laicīgi!

Agrā, izdevīgā rezervēšana rudens/ziemas sezonai! Ēģipte, Kanāriju salas, Taizeme, AAE, kā arī kalnu slēpošana Itālijā un Francijā - tikai no 349

993268

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv