ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Gardākās pusdienas BURKĀNĀ !

ZUPA Aukstā tomātu zupa ar avokado un garnelēm KARSTIE ĒDIENI Pasta ar lasi un kalmāriem vai Vistas gaļas kotletes ar kartupeļiem un skābā krējuma mērci DESE

993117

photo

Zelta Mirklis

Mūsu labākais piedāvājums romantikas cienītājiem ar gardām vakariņām un atpūtas kompleksa apmeklējumu. Baudi neaizmirstamu atpūtu Siguldā!

EUR 93 | 07.07.2015 | 993143

photo

ATLAIDES! Viduslaiku svētki Tallinā 11.07.

Ar atlaidi! Viduslaiku svētki Tallinas vecpilsētā, īsts amatnieku tirdziņš, meistari dažādās darbnīcās, priekšnesumi, vecpilsētas ekskursija, Jūras muzejs

EUR 20 | 08.07.2015 | 993244

photo

Pozitīvās pieredzes vasaras skola

9. jūlijā Kocēnu kultūras namā notiks Valmieras rajona sieviešu apvienības organizētā 11. Pozitīvās pieredzes vasaras skola.

2496

photo

Biznesa pusdienas restorānā ALEXIS

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 6.50 | 10.07.2015 | 14

photo

Business lunch in restaurant KONVENTS

Katru nedēļu viesi tiek gaidīti ar jaunu biznesa pusdienu piedāvājumu.Restorāns piedāvā izvēlēties ēdienus atsevišķi,vai ņemt 2 vai 3 ēdienu komplektu

EUR 2.15 | 10.07.2015 | 14

photo

Jūras svētki Liepājā-AKCIJA

Lieliska vasaras diena vēju, saules un jūras pilsētā- Liepājā. Akcijas cena tikai EUR 15.70, izbraukšana 11.07.2015

EUR 15.70 | 10.07.2015 | 1013

photo

Pusdienu ēdienkarte restorānā Upe!

Ik dienu veidojam īpašu ēdienkarti pusdienām. Ienāc ciemos un atklāj jaunas garšas katru darba dienu no 11:30 līdz 16:00.

2516

photo

Jaunāka viesnīca pilsētas centrā!

Apmeklējiet jaunāko Wellton viesnīcu - Wellton Hotel Riga!

993125

photo

Supercena uz Turciju no 240 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Alaniju no Viļņas lidostas 12/07 uz 7 dienām no 240 € !

EUR 240 | 12.07.2015 | 2056

photo

Atpūta Horvātijā !

Piedāvājam iespēju atpūsties un izbaudīt saulaino Horvātiju par izdevīgu cenu !

EUR 349 | 13.07.2015 | 232

photo

Slovēnija - Eiropas zaļais dārgakmenis…

Austrijas, Slovēnijas, Itālijas un Ungārijas burvīgie skati... 8 dienas, bez nakts braucieniem, cenā iekļautas arī 2 vakariņas Bledā!

EUR 420.00 | 20.07.2015 | 1653

photo

Aņikščai pilsētas 575. dzimšanas diena!

Aņikščai- šaursliežu dzelc.muzejs- pastaiga virs koku galotnēm! Datums: 25.07.15 Cenā iekļauts:komfortabls autobuss, gids, ekskursija

EUR 22 | 22.07.2015 | 993203

photo

LOT Polish Airlines akcija

Ņujorka 419 EUR Čikāga 500 EUR Pekina 451 EUR Lidojumi: 01.10.2015 - 31.03.2016

EUR 419 | 31.07.2015 | 223

photo

Baudiet burvīgu klusā okeāna pasauli!

Baudiet burvīgu klusā okeāna pasauli ar mūsu jaunu masāžu ar siltajiem gliemežvākiem kopā ar Wellton Spa Centrum!

993125

photo

Vasaras ceļojumu izpārdošana!

Noķer vasaru! Par godu maija brīvdienām un mīļajām māmiņām - daudz un dažādi krāsaini galamērķi neaizmirstamas vasaras pavadīšanai

EUR 16 | 03.09.2015 | 1212

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv