ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Gardākās pusdienas BURKĀNĀ !

ZUPA Frikadeļu zupa KARSTIE ĒDIENI Pildīta vistas fileja ar tomātiem/sieru un rīsiem Vai Gaileņu un dārzeņu sacepums DESERTĀ Svaigas ogas ar vaniļas krēmu

993117

photo

Bike Tours around Sigulda

Sigulda is small but very gorgeous city. It has amazing nature and people are super friendly. We suggest to explorer Siguldas best places with a bike!

993143

photo

Agrā rezervēšana! Mandarīnu laiks Horvātijā

AGRĀS REZERVĒŠANAS CENA! Mandarīnu laiks Horvātijā tikai 225,90 EUR. Pagarini vasaru pie Adrijas jūras....

EUR 225 | 31.07.2015 | 993214

photo

Veiksmes horoskops

29.07.-01.08.plkst 22:30 Kino Placī būs skatāma filma "Veiksmes horoskops".

EUR 2 | 01.08.2015 | 354

photo

Amatierteātra izrāde "Nebēdnieki"

Bērzaines pagasta amatierteātra izrāde „Nebēdnieki”. Ieeja bez maksas. Valmieras pilsdrupu estrādē. Lietus gadījumā izrāde notiks Valmieras Kultūras centrā.

2496

photo

La Dolce Vita! airBaltic Itālijas nedēļa

Milāna 187 Eur, Bari, Piza, Olbia, Venēcija...

EUR 187 | 02.08.2015 | 223

photo

Rīgas svētku restorāns AVALON 15.08.

Rīgas restorāni pulcēsies uz Rīgas svētkiem-tiekamies pie AVALON telts 15. augustā plkst. 12:00 Spīķeros. Viss gardumu īpašais piedāvājums cenā līdz EUR 5.00

EUR 5.00 | 04.08.2015 | 758

photo

Islande skolēnu rudens brīvdienās

Islande ar tiešo reisu no FlyMeAway Skolēnu rudens brīvdienās 24.-28.oktobrim

EUR 379 | 04.08.2015 | 993282

photo

Kurzemes Valdzinājums!

Pūre- Jaunpils (Viduslaiku svētki)- Cinevilla! Datums: 08.08.15 Meistare klase Pūre, viduslaiku svinības Jaunpilī un ekskursija kino pasaulē- Cinevilla Studios

EUR 18 | 06.08.2015 | 993203

photo

Supercena uz Bulgāriju no 324 € !

Lieliskas cenas uz Bulgāriju, Burgasu 30/07 un 02/08 uz nedēļu no 324 € !

EUR 324 | 07.08.2015 | 2056

photo

Tagad pie mums arī čemodāni! Atlaides 20%

Netērē laiku meklējot čemodānu! Izvēlies to ar 20% atlaidi kopā ar ceļojumu Atlantic Travel birojos Merķeļa ielā 5 vai Baznīcas iela 9/11.

993268

photo

Saulainā Malta!

Vienreizēja iespējā rudenī izbaudīt vasaru. Dosimies uz Maltu, kura atrodas Vidusjūrā, starp Sicīliju un Ziemeļāfriku.

EUR 850.00 | 01.10.2015 | 1653

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv