ziņas

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļauj mums kļūt labākiem

10 iemesli, kādēļ ceļošana ļau

Ir saprotami, ka brīvdienu ceļojums vienmēr nāk par labu mūsu sagurušajai miesai un bieži vien četrās sienās iesprostotajam garam. Taču patiesībā aizvien jaunu horizontu iepazīšana sniedz daudz, daudz vairāk, ļaujot mums kļūt vispusīgākiem, iecietīgākiem, interesantākiem, atraisītākiem, gudrākiem un pat skaistākiem.

Turpinājumā 10 iemesli, kas kārtējo reizi apliecina, ka ceļošana ļauj būtiski pilnveidot jebkuru personību.

1. Sabiedriskums

Ceļojot reizēm nākas nokļūt situācijās, kad jūsu turpmākās gaitas atkarīgas no tā, vai izdosies izveidot kontaktu ar kādu svešinieku. Jūs iemācīsieties sadraudzēties ar pilnīgi svešiem ļaudīm, kā arī arvien komfortablāk jutīsieties sarunas laikā. Nav neparasti, ka pati intravertākā persona kļūst par dialogu guru.

2. Komunikācijas prasmes

Regulāri sarunājoties ar svešiniekiem, vieni un tie paši jautājumi mēdz kļūt garlaicīgi. Pēc kāda laika jums vairs neinteresē, no kurienes ieradies jūsu sarunu biedrs, kurp viņš dodas un cik ilgi ceļo. Turklāt parasti arī atbildes, kas tiek saņemtas uz šādiem jautājumiem, ir garlaicīgas un neko nepavēsta par konkrēto personu. Tādējādi jūs drīz vien kļūsiet par interesantu sarunu biedru, jo iemācīsieties dialogu ievirzīt aizraujošā gultnē, kā arī ievāksiet kaudzēm informācijas par savu sarunu biedru.

3. Pašpārliecinātība

Iedomājieties, ka jums ir izdevies apceļot teju visu pasauli. Paviesoties Everesta kalnu takās, ienirt pie Lielā Barjerrifa, atrast pareizo ceļu svešās metropolēs, pārvarēt savas bailes no augstuma. Īsāk sakot, paveikt prātam neaptveramas lietas. Ir pilnīgi skaidrs, ka pašpaļāvība ir viena no īpašībām, kas tagad jūs raksturo vislabāk. Ja ir izdevies pārvarēt daudz šķēršļu un atrast izeju šķietami bezcerīgās situācijās, jūs turpmāk spēsiet sasniegt it visu, kas iecerēts.

4. Spēja pielāgoties

Jums būs nācies nokavēt reisu, paciest mokošas stundas pārpildītos, lēnos autobusos tropu karstumā, saķert vēdera kaiti slikta ēdiena dēļ un tikt galā ar kaudzi citu likstu. Pēc kāda laika jūs iemācīsieties pielāgot savus plānus situācijām, kuras būs izmainījušās vai nenoritēs, kā iecerēts. Jūs turpmāk netrakosiet un nedusmosieties, kā arī bez iemesla neuzsāksiet strīdu ar katru klātesošo – tā vietā nedaudz pamainīsiet plānus un vēsu prātu turpināsiet darīt iecerēto. 

5. Piedzīvojumu kāre

Kad jums izdosies pārliecināties par savām spējām sveikā izkļūt no praktiski jebkuras situācijas, vairs nebīsieties pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Drīz vien apjautīsiet, ka, nepārtraukti atrodoties savā komforta zonā, jūs sevi pamatīgi ierobežojat.

6. Spēja būt atraisītam

Visas kļūdas, neskaidrības un pat nepatikšanas, kas jūs piemeklē ceļojot, iemāca nesatraukties par katru sīkumu un baudīt mirkli, lai kāds tas arī nebūtu. Kādēļ? Jo pēc sastapšanās ar neskaitāmiem misēkļiem un to pārvarēšanas jūs sapratīsiet, ka nav pamata satraukumam – ne nākamā ceļojuma laikā, ne arī ikdienas gaitās.

7. Seksapīls

Stress veicina novecošanu. Bezrūpības un laiskas atpūtas pilnās dienas, dodoties ceļojumā, kalpo kā jaunības eliksīrs – neaizmirstiet to un ceļošanai atvēliet pēc iespējas vairāk mirkļu.

8. Zināšanas

Ja vien jūs neizmantojat brīvdienas, lai aptumšotu prātu, malkojot neskaitāmus dzērienus peldbaseina malā, ceļošana palīdzēs jums izzināt apkārtējo pasauli. Jūs uzzināsiet par cilvēkiem, vēsturi, kultūrām, kā arī dzirdēsiet neticamus faktus saistībā ar vietām, par kuru esamību jūsu draugi, visticamāk, nemaz nenojauš. Jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, kā pasaule "darbojas", kā izturas un rīkojas ļaudis, kas notiek jums apkārt – tas ir kas tāds, kas nav izlasāms grāmatās. To var iemācīt tikai ceļošana.

9. Pieticība

Esot ceļā, jūs apjautīsiet, cik maz lietu jums patiesībā vajag. Sapratīsiet, ka teju visas lielveikalā nopērkamās mantas ir gluži liekas patiesi piepildītai dzīvei. Pastāv iespēja, ka, atgriežoties mājās, kļūsiet par minimālisma piekritēju, jo sapratīsiet, kas īsti jums ir nepieciešams, lai dzīvotu, turklāt – ar vērienu, kā arī apjautīsiet, bez kā iespējams iztikt.

10. Laime

Ceļošana gluži vienkārši iemāca mums, kā kļūt laimīgiem. Ja bieži dosieties ceļā jaunu apvāršņu meklējumos, jums nebūs problēmu atslābināties vai saglabāt mieru stresa situācijā, jūs raksturos pašpaļāvība, turklāt varēsiet palūkoties uz pasauli kā uz daudz skaistāku vietu. Ik dienas uzzinot arvien vairāk par mūsu planētu un cilvēkiem, kas tajā dzīvo, sperot soļus ārpus ierastās komforta zonas un izmēģinot aizvien jaunas lietas, jūs kļūsiet atvērtāka, sabiedriskāka, drosmīgāka un, visbeidzot, patīkamāka persona.

photo

Restorāns BURKĀNS dienas piedāvājums

DIENAS PIEDĀVĀJUMS Lapu salāti ar vistas aknām / Baltā zivs fileja ar rīsiem vai liellopu gulašs ar kartupeļu biezeni /Zemeņu-rabarberu zupa ar saldējumu

993117

photo

Grill diena

Katru otrdienu pasūtot ēdienus no grill ēdienkartes mājas vīns vai alus tikai par 0.01 eur. Piedāvājums ir spēkā visu dienu

EUR 0.01 | 29.04.2015 | 993248

photo

Jauno talantu spēles florbolā

29. aprīlī no plkst. 10.00 Kocēnu Sporta namā jau ceturto reizi norisināsies turnīrs „Jauno talantu spēles florbolā meitenēm”.

2496

photo

Baudiet burvīgu klusā okeāna pasauli!

Baudiet burvīgu klusā okeāna pasauli ar mūsu jaunu masāžu ar siltajiem gliemežvākiem kopā ar Wellton Spa Centrum!

993125

photo

Pusdienu piedāvājums restorānā Le Dome

Lapu salāti ar avokado un saldūdens garnelēm; Tītara fileja apelsīnu glazūrā ar kartupeļu biezeni; Siltais karameles bumbieru pīrāgs

EUR 10.50 | 01.05.2015 | 1111

photo

Supercena uz Turciju no 285 € !

Pēdējās vietas uz Turciju, Antāliju 02/05 uz nedēļu no 285 €

EUR 285 | 04.05.2015 | 2056

photo

KONKURSS Travel RSP lapas sekotājiem!

Līdz 06.05. padod tālāk šo ziņu un iegūsti 40% atlaidi šašlikam restorānā Hačapuri un dāvanu karti 30 EUR vērtībā jebkura lidojuma iegādei uz Gruziju!

1212

photo

Pusdienu ēdienkarte restorānā Upe!

Ik dienu veidojam īpašu ēdienkarti pusdienām. Ienāc ciemos un atklāj jaunas garšas katru darba dienu no 11:30 līdz 16:00.

2516

photo

Telpas konferencēm un privātiem pasākumiem

Wellton Elefant Hotel viesnīca piedāvā telpas Jūsu korporatīvo un personīgo pasākumu svinēšanai.Tikai līdz Maija beigām 10% atlaide!

993125

photo

IZDEVĪGI! Horvātija un Bosnija-Hercegovina

Vasara Horvātijā ar mazu ielūkošanos Bosnijā-Hercegovinā 22.-30.augustā - tikai 255,90 EUR (9 dienas, BEZ nakts braucieniem autobusā!)

EUR 255 | 15.05.2015 | 993214

photo

Superakcija atpūtai Daugavpilī!

Atpūtas kompleksa apmeklējums tikai € 65,00 / 3 stundas!!!Katra nākamā stunda - € 10,00!

EUR 65 | 16.05.2015 | 993143

photo

Vien četreiz gadsimtā: Svētais Auts Turīnā

Santa Sindone, Jēzus Līķauts Turīnā ieraugāms vien dažas reizes mūžā, arī šai vasarā. 9 dienu brauciens, kopā ar trejādu kalnu pastaigām un Venēciju. 12.-20.06.

EUR 499 | 30.05.2015 | 993244

photo

Līgo svētki Uzbekistānā!

Cenā jau iekļauta 3 x ēdināšana, vīna degustācijas, šašliks un alus Līgo svētkos! Jums būs iespēja iepazīt austrumniecisko dzīves stilu.

EUR 1250.0 | 16.06.2015 | 1653

photo

SVINĒSIM LĪGO SVĒTKUS KOPĀ !

23. jūnijā mūsu kempingā Jūs gaida: dzīva mūzika, konkursi un balvas un svētku ugunskuru kurināšana!!! Sīkāku informāciju Jūs varat

993254

photo

Jauno mūziķu festivāls, Līgo, Menuets u.c.

Ar Jauno mūziķu festivālu tiek atklāta muzikālā sezona Daugavpils novada Višķu estrādē.

993247

photo

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI 545 €

Lieliskas cenas ceļojumiem uz AAE! Lidojumi tiek organizēti katru nedēļu. Īpašas cenas no 545€ ( lidojums + transfērs + viesnīca)

1119

BalticTravelnews.com
+37126155461
info@travelnews.lv