«Baltic Travel Group»: Kļuvām par vienu gadu vecāki, gudrāki un pieredzējušāki!

«Baltic Travel Group»: Kļuvām

Foto: BalticTravelnews.com | Baltic.Travel | 2021.02.24

Tūrisma firma ''Baltic Travel Group'' 23. februārī rakstīja sociālajā tīklā www.fb.com/BalticTravelGroup/

Šodien kļuvām par vienu gadu vecāki, gudrāki un pieredzējušāki! #BTG21
Pagājušajā gadā mums bija lieliska ballīte ar visiem mūsu draugiem un partneriem. Drīz pēc tam mēs uz mirkli sabrukuši - kas būs? vai mēs izdzīvosim?

Šodien varam teikt - JĀ, ESAM IZDZĪVOJUŠI. Bet cena bija pārāk augsta. Tie, kas apmeklēja ballīti, redzēja, cik liela ir mūsu komanda 2020 gada februārī; vairs nē... Pagājušā gada laikā nācās atvadīties no daudziem brīnišķīgiem kolēģiem, draugiem, mūsu lielajiem darba-ģimenes locekļiem. Lielākā daļa no viņiem atraduši jaunus darbus un, iespējams, tuvākajos gados vairs nebūs atpakaļ ceļojumu industrijā. Tagad viss, kas mums ir, ir bildes ar laimīgiem mirkļiem.

Jā, gads jau pagājis, bet tikai tagad jūtam, ka ir īstais brīdis dalīties ar jums ar savu laimi atpakaļ 2020 gada februārī! 🤩 🤩Nav šaubu - tūrisms atgriezīsies un mēs atkal ceļosim!

Vēlamies pateikt lielu paldies mūsu draugiem, klientiem, sadarbības partneriem un kolēģiem par sniegto atbalstu šajā dramatiskajā periodā. ❤️ ❤️Šeit jūs atradīsiet lejupielādējamos fotoattēlus (pieejami divus mēnešus).

https://failiem.lv/u/zyuepj8f4
Droši dalieties ar tiem sociālajos tīklos un izmantojiet tēmturus:
#BTG20 #wewilltravelagain
Saite uz mūsu 20 dzimšanas dienas video:
https://www.youtube.com/watch?v=e0Eo3rQ_8xs

Avots: Baltic.Travel

TN - 3501
Tenerife no Rīgas jau 05.03.21

Tenerife no Rīgas jau 05.03.21

Mīļie ceļotāji,ar milzu, milzu prieku ziņojam, ka jau martā / aprīlī esat aicināti mums pievienoties ceļojumos uz saulaino Tenerifi, atsāksim lidojumus 03.05.21

EUR 459 | Nikos Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv