«Via Jurmala Outlet Village» turpina atvērties jauni veikali un kafejnīcas

Outlet ciematā Via Jurmala Outlet Village līdz gada beigām plānots atvērt 15 veikalus un kafejnīcas. Jau šajā nedēļas nogalē 24.-25. oktobrī durvis vērs multi-zīmolu apģērbu un apavu veikals BESTBRANDS OUTLET, kā arī ilgi gaidītā Dubaijas frančīze - kafejnīca Pappa Roti.

Savukārt novembra sākumā ieplānota atklāšana diviem veikaliem, kas piedāvās plašu apģērbu un apavu klāstu aktīva dzīvesveida piekritējiem – Regatta un Wellensteyn. 6.novembrī durvis vērs restorāns TOKYO CITY.

“Neskatoties uz šī brīža sarežģīto ekonomisko situāciju, strādājam pie projekta attīstības, jaunu veikalu un restorānu atklāšanas un patiesi priecājamies par sadarbības partneriem, kuri nav mainījuši savus plānus un turpina realizēt iesāktos projektus, kā arī par interesi no jauniem partneriem”, stāsta Via Jurmala Outlet Village pārstāve Anna Žigalova.

“BESTBRANDS OUTLET veikala atklāšana tika plānota jau agrāk, un, pielāgojoties vispārējai situācijai, turpinājām realizēt iesāktos plānus un esam patiesi priecīgi, ka jau pēc pāris dienām varēsim vērt veikala durvis. Veikala BESTBRANDS OUTLET sortimentā atklāšanas nedēļā būs pieejami zīmolu Didriksons, Champion, Caterpillar, Replay apģērbi, un zīmolu Gant, Lacoste, Liu Jo apavi. Nākotnē zīmolu klāstu plānojam paplašināt”, stāsta BESTBRANDS OUTLET pārstāve Daiga Dambe.

"Īpašu uzmanību esam pievērsuši jauno noteikumu un procedūru ievērošanai, lai nodrošinātu drošu vidi gan pircējiem, gan darbiniekiem un nomniekiem. Šis projekts ir unikāls ar to, ka katram veikalam, kafejnīcai, restorānam un atpūtas vietai ir sava ieeja no ielas un atsevišķs ventilācijas un gaisa kondicionēšanas mikroklimats. Tieši tāpēc nedēļas nogalēs pie mums norisinās tirdziņi un dažādi bērnu pasākumi svaigā gaisā, kā arī svinīgās veikalu atklāšanas ar īpašiem piedāvājumiem, protams, ievērojot obligātos ierobežojumus", stāsta A. Žigalova.


Avots: Viajurmala.com

Turība - 3511
Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Iespējams skaistākā slidotava atrodas Cēsīs, gleznainajā Cēsu Pils parkā. Parka dīķi klāj bieza ledus kārta, lai cēsnieki un pilsētas viesi varētu slidot!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Tuvojas sniegota nedēļas nogale, un Cēsīs ir īsta ziema! Tas nozīmē-daudz brīvā laika pavadīšanas iespēju slēpojot, slidojot un braucot ar ragaviņām.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv