Durvis vērs renovētais Balvu Kultūras un atpūtas centrs

Jau pavisam drīz – novembra vidū Balvu Kultūras un atpūtas centra durvis pēc renovācijas tiks vērtas vaļā tās apmeklētājiem, piedāvājot plašu, daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras pasākumu klāstu.

Jaunatvērtajā Kultūras un atpūtas centrā arī turpmāk tiks organizēti tradicionālie latviešu gadskārtu svētki, profesionālās mūzikas un tautas mākslas koncerti, festivāli, teātra izrādes, kino seansi, konferences, izstādes, deju vakari. Tiks turpināta jau iesāktā sadarbība ar Latvijas producentiem un Valmieras drāmas teātri, lai radītu pēc iespējas daudzveidīgāku kultūras dzīvi Ziemeļlatgales reģionā. Tāpat tiks uzsākta sadarbība ar Dailes un Nacionālo teātri, jo kultūras centra mērķis ir kļūt par reģiona kultūras līderiem. Lai balvenieši un pilsētas viesi vienmēr varētu izbaudīt aktuālu, unikālu un kvalitatīvu kultūras saturu. Balvu Kultūras un atpūtas centrs bija, ir un būs vieta apņēmībai, uzņēmībai, skaistai un skanīgai nākotnei.

Balvu pilsētas iedzīvotāji un ciemiņi tiek aicināti uz pasākumiem:

-   16. novembrī  Raimonda Paula un Daumanta Kalniņa koncertprogramms „Tikšanās Dailē”;

-   17. novembrī grupas “Big Al & The Joker” koncerts;

-   18. novembrī svinot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, aicinām apmeklēt koncertprogrammu “Spēka dziesmas Latvijai”, kurā piedalīsies Latvijā pazīstami mākslinieki Ginta Krievkalna, Aija Andrejeva, Alex, Rēzija Kalniņa, Olga Dreģe, Lilita Ozoliņa un Jāņa Miltiņa instrumentālā grupa;

-   20. novembrī pēc četrus gadus ilgās nama renovācijas, atkal zem viena jumta, savās mājās aicina Balvu Kultūras un atpūtas centra tautas mākslas kolektīvi uz koncertu „Mūzika, vārds un deja atgriežas mājās”.

Biļetes uz pasākumiem varēs iegādāties www.bilesuparadize.lv .

Lai Kultūras centra apmeklētāji ir ne tikai pasākumu baudītāji, bet piedalās arī svētku līdzradīšanas procesā, lai ikviens notiekošais pasākums rada vēlmi šeit atgriezties atkal un atkal!

Uz satikšanos jaunatvērtajā Balvu Kultūras un atpūtas centrā!

Pasākumu norise būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī un spēkā esošajiem ierobežojumiem! Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai!

Avots: Turisms.balvi.lv

Turība - 3511
Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Iespējams skaistākā slidotava atrodas Cēsīs, gleznainajā Cēsu Pils parkā. Parka dīķi klāj bieza ledus kārta, lai cēsnieki un pilsētas viesi varētu slidot!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Tuvojas sniegota nedēļas nogale, un Cēsīs ir īsta ziema! Tas nozīmē-daudz brīvā laika pavadīšanas iespēju slēpojot, slidojot un braucot ar ragaviņām.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv