Jūrmalā pulcēsies labākie Eiropas pludmales volejbolisti

No 2020. gada 15. līdz 20. septembrim Jūrmalā norisināsies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā un to droši var saukt par lielāko un nozīmīgāko šī gada volejbola notikumu pasaulē.

Majoru pludmalē pirmo reizi būs sastopami visi šī brīža labākie vīriešu un sieviešu dueti, ieskaitot pašmāju zvaigznes, pasaules ranga līderus, pasaules čempionus un olimpiskos medaļniekus.

Turnīrs pulcēs labākos Eiropas pludmales volejbola vīru duetus no 17 valstīm un sieviešu duetus no 13 valstīm, kopā turnīrā piedalīsies 64 sportistu pāri – 32 vīriešu un 32 sieviešu. Latviju šajā nozīmīgajā turnīrā pārstāvēs visi labākie pludmales volejbolisti. Vīru konkurencē redzēsim gan Mārtiņu Pļaviņu / Edgaru Toču un Aleksandru Samoilovu / Jāni Šmēdiņu, savukārt sieviešu konkurencē mūs iepriecinās Tīna Graudiņa / Anastasija Kravčenoka. Bez pašmāju zvaigznēm redzēsim arī spožākās Eiropas pludmales volejbola zvaigznes. Turnīra dalībnieki savus pretiniekus uzzinās oficiālajā izlozē, kas 26. augustā norisināsies tenisa centrā "Lielupe", Jūrmalā.

"Mums ir liels prieks, ka savu dalību Jūrmalā notiekošajā Eiropas čempionātā ir apstiprinājušas visas spēcīgākās vīriešu un sieviešu komandas. Šis turnīrs, iespējams, būs šī gada vērienīgākais volejbola pasākums pasaulē – šogad pasaulē nenotiks neviens lielāks un nozīmīgāks turnīrs. Sezonas laikā vairāki no vadošajiem spēlētājiem ir dziedējuši dažādus savainojumus, bet uz gada nozīmīgāko turnīru visi būs ierindā, tāpēc mūs sagaida augstākā līmeņa pludmales volejbols," stāsta Latvijas volejbola federācijas valdes loceklis un turnīra direktors Kaspars Timermanis.

Vīriešu konkurencē par galvenajiem favorītiem var uzskatīt vairākus pārus – pasaules ranga līderus no Norvēģijas Andreru Molu un Kristiānu Sorumu, pasaules čempionus no Krievijas Vjačeslavu Krasiļņikovu un Oļegu Stojanovski, pasaules vicečempionus no Vācijas Juliusu Tolli un Klemensu Vikleru. Tāpat pie favorītiem var pieskaitīt arī pieredzējušo nīderlandiešu duetu Brouveru / Meusenu, olimpiskos vicečempionus no Itālijas Lupo / Nikolai un spāņu veterānus Herera / Gavira. Bez vadošajiem pašmāju vīru duetiem turnīrā savu spēkus centīsies apliecināt arī M. Samoilovs / Solovejs un Bedrītis / Reliņš.

Sieviešu turnīrā par galvenajām titula pretendentēm tiek uzskatītas šveicietes Huberlī / Betšartai un Heidrihai / Verže – Deprē, olimpiskā čempione Laura Ludviga, kas spēlēs vienā pārī ar Margaretu Kozuhu, un nīderlandietes Kaizere / Mepelinka. Tāpat arī pie favorītēm tiek pieskaitītas čehietes Slukova / Hermanova, kuras Olimpiskajā kvalifikācijā piekāpās mūsu Graudiņai / Kravčenokai. Lielas cerības, protams, tiek liktas uz mūsu labāko duetu Graudiņu / Kravčenoku, bet vēl bez vadošā pāra Latviju pārstāvēs Braliko / Namiķe, Paegle / Briede un Ozoliņa / Skrastiņa.

Neskatoties uz to, ka olimpiskais reitings saistībā ar COVID-19 pandēmiju tika iesaldēts šī gada 16. martā, Eiropas čempionāts varētu būt pirmais turnīrs, kurā tiktu sadalīti Olimpiskie reitinga punkti. Volejbolisti cīnīsies ne tikai par reitinga punktiem, bet arī par kopējo balvu fondu 200 000 eur apmērā (gan vīrieši, gan sievietes sadalīs 100 000 eur balvu fondu).

Avots: jurmala.lv

DžekaRiepas - 3502
Cēsis sāk marķēt maršrutu

Cēsis sāk marķēt maršrutu "Camino"

Cēsis Vidzemē pirmie sāk marķēt svētceļnieku maršrutu “Svētā Jēkaba ceļš”. Pilnībā maršruts iezīmēts dabā būs pavasarī, bet pārgājienā doties var jau tagad!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Klusums kā mūza attālinātam darbam

Klusums kā mūza attālinātam darbam

Darbs attālināti tur, kur valda klusums - izsmalcinātā dizaina viesnīcā. Ideāls risinājums produktīvai, drošai un radošai darba dienai vai pat nedēļai.

Grand Poet Hotel by Semarah

Jaungada vakariņas

Jaungada vakariņas

Restorāns SNOB aicina uz Jaunā gada vakariņām. Svinības pašā Rīgas centrā, krāšņā un iedvesmojošā dizaina atmosfērā baudot piecu kārtu vakariņas padarīs svētkus

EUR 85 | Grand Poet Hotel by Semarah

Restorāna SNOB ēdieni Tavās mājās!

Restorāna SNOB ēdieni Tavās mājās!

Ceļojums garšu pasaulē turpinās - mājās, darba vietās vai tepat Grand Poet Hotel dizaina numuros

Grand Poet Hotel by Semarah

Virtuālie un hibrīda pasākumi

Virtuālie un hibrīda pasākumi

Semarah Hotels komanda sadarbībā ar tehnoloģiju ekspertiem nodrošinās atbilstošāko un labāko virtuālo komponentu.

Grand Poet Hotel by Semarah

Miers un svaigums attālinātam darbam

Miers un svaigums attālinātam darbam

Veselīgs risinājums darbam attālināti: svaigs gaiss, aktīva atpūta, droša darba vide un radošas idejas.

EUR 50 | Lielupe by SemaraH Hotels

Romantikas brīvdienas, vakariņas, Jūrmala

Romantikas brīvdienas, vakariņas, Jūrmala

1 nakts Executive Suite numurā, brokastis un īpašās vakariņas numurā, Sea Wellness apmeklējums

EUR 180 | Estravel Latvia

Romantiska rudens atpūta Ungurmuižā

Romantiska rudens atpūta Ungurmuižā

Palutiniet sevi ar romantisku atpūtu! // Piedāvājums ietver nakšņošanu, ekskursiju pa muižu, brokastis un vakariņas

EUR 116 | Estravel Latvia

Ģimenes svētki. Atpūta Baltic Beach Hotel

Ģimenes svētki. Atpūta Baltic Beach Hotel

1 nakts ģimenei divistabu numurā, brokastis, svētku vakariņas, Sea Wellness apmeklējums // Dzimšanas diena, gadadiena vai vienkārši vēlēšanās sarīkot ģimenei!

EUR 180 | Estravel Latvia

Nakšņošana diviem Wellton Centrum Hotel

Nakšņošana diviem Wellton Centrum Hotel

1 nakts 2 personām Standarta numurā, spa zonas apmeklējums, brokastis // Wellton Centrum Hotel & SPA 4* atrodas Vecrīgas vēsturiskajā centrā.

EUR 39 | Estravel Latvia

Tavs birojs Baltic Beach Hotel, pusdienas

Tavs birojs Baltic Beach Hotel, pusdienas

Iekļautas pusdienas, kafija, ūdens, Powerlab Fitness apmeklējums, internets // Piedāvājums 1 vai 5 dienām, 1 – 2 personām, bez nakšņošanas (no ~8.00 – 19.00)

EUR 70 | Estravel Latvia

Ģimenes atpūta viesnīcā Neiburgs

Ģimenes atpūta viesnīcā Neiburgs

1 nakts ģimenei līdz 4 personām apartamentos, brokastis, sporta un atpūtas centra piedāvājums

EUR 72 | Estravel Latvia

Ģimenes atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Ģimenes atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Wellness centrā viesiem pieejams 25 m baseins ar kaskādēm, baseins bērniem, džakuzi, somu sauna, turku tvaika pirts un dušas // 3 vai 4 personām

EUR 132 | Estravel Latvia

Romantiska atpūta Mazmežotnes muižā

Romantiska atpūta Mazmežotnes muižā

Mazmežotnes muiža atrodas Lielupes senlejā un piedāvā atpūtu mājīgās, vēsturiski iekārtotās muižas istabās un, ēdināšanu muižas Kungu mājas restorānā

EUR 130 | Estravel Latvia

Atpūta Spa hotel Ezeri ar spa 2 personām

Atpūta Spa hotel Ezeri ar spa 2 personām

Izvēlieties sev atbilstošāko SPA hotel Ezeri piedāvājumu mierpilnai atpūtai, kas palīdzēs atgūt možumu, atbrīvot snaudošo enerģiju un saglabāt optimismu

EUR 100 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv