Nosauktas 2020. gada visefektīvākās lidostas pasaulē

Jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas Gaisa transporta pētniecības biedrība (ATRS) un Embrijas-Ridlūdas Aeronautikas universitāte veic pētījumu, kurā nosaka lidostu efektivitāti.

Lidostu standartu noteikšanas projekta mērķis ir sniegt visaptverošu un objektīvu informāciju par labāko praksi šajā nozarē, lai palīdzētu uzlabot lidostu vispārējo darbību visā pasaulē. Lidostas darbības kritēriju ziņojums sniedz salīdzinājumu par lidostu darbības rezultātiem visā pasaulē, galveno uzmanību pievēršot darba ražīgumam un darbības/vadības efektivitātei, vienības izmaksu konkurētspējai un lidostu nodevu salīdzināšanai. Veiktspējas mērījumos netiek ņemta vērā pakalpojumu kvalitāte.

2020. gada ziņojumā iekļautas 204 lidostas un 24 dažāda lieluma lidostu grupas un īpašumtiesību formas Āzijas Klusajā okeānā, Eiropā un Ziemeļamerikā.

Ziemeļamerikā pirmo vietu ieguvusi Hārtsfīlda-Džeksona Atlantas starptautiskā lidosta, bet Āzijā - Honkongas starptautiskā lidosta.

Eiropā pirmo vietu ieguvusi Amsterdamas Šipholas lidosta, tai seko Kopenhāgenas lidostas, Atēnu starptautiskā lidosta un Bāzeles – Milūzas - Freiburgas Eirolidosta.

Avots: Baltictravelnews.com/traveldailynews.com

TN - 3486
Cēsu muzeja 95 gadu jubilejas izstāde

Cēsu muzeja 95 gadu jubilejas izstāde

Baudi Cēsu Vēstures un mākslas muzeja 95 gadu jubilejas izstādi “Laika liecinieki”. Tās moto “Tādu cilvēku, kā mums ir, tādu pasaulē vairs nava” - A. Čaks

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Detox skaistumam, ķermenim un prātam

Detox skaistumam, ķermenim un prātam

Skaistuma un veselības programma domāta tieši Jums! Lieliska SPA viesnīcā tieši pie jūras, 22-27.11.2020. tikai 416 EUR

EUR 416 | Nikos Travel

Ceļojumi uz Kipru 04/10 no 455 € !

Ceļojumi uz Kipru 04/10 no 455 € !

Karstākie piedāvājumi uz Kipru, Larnaku no Viļņas lidostas 04/10 uz nedēļu no 455 € !

EUR 455 | Hot Travel

Aicinām doties #BeActive pārgājienā

Aicinām doties #BeActive pārgājienā

Aicinām iesaistīties Eiropas Sporta nedēļā, 27.septembrī dodoties #BeActive pārgājienā. Reģistrēšanās no plkst.12.00 pie Vanšu tilta, labajā Gaujas krastā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Samta sezona Maltā

Samta sezona Maltā

Plūdmales atpūta

EUR 210 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv