Padomi, kā ceļotāji lidojuma laikā var pasargāt sevi no vīrusiem

Lidojumi kādu laiku jau ir atsākušies, tādēļ tiem, kuri nolēmuši doties ārvalstu ceļojumā, esam sagatavojuši šim laikam aktuālus padomus par sevis pasargāšanu lidojuma laikā!

Teju visas lidsabiedrības lidojuma laikā un arī lidostās rekomendē vai pat izvirza nosacījumus obligāti vilk sejas masku visā lidojuma laikā, tādēļ šis būs priekšmets, bet kura turpmākajos ceļojumos visticamāk nevarēs iztikt neviens ceļotājs, tādēļ turi to līdzās pasei.

Otra lieta, kurai jābūt līdzi, ir roku dezinficēšanas līdzeklis. Atliek vien ievērot nosacījumu, ka tas nedrīkst būt lielāks par 100 ml. Vairāku lidsabiedrību apkalpes locekļi iesaka dezinfekcijas līdzekļus ievietot ceļojumā līdzi ņemtajos apavos, tādējādi izvairoties no pudeles saspiešanas vai šķidruma izlīšanas.

Līdzi ieteicams ņemt arī antibakteriālas mitrās salvetes, kā arī tukšas pudeles, kuras var piepildīt ar ūdeni pirms lidojuma. Daudzās lidostās visā Eiropā šobrīd ir iespējams uzpildīt ūdeni, izmantojot šim nolūkam speciali paredzētos bezkontakta krānus.

Tā kā daudzās lidostās veikali un ēdināšanas iestādes darbojas visai ierobežoti vai joprojām ir slēgtas, ieteicams līdzi ņemt uzkodas.

Lai izvairītos no stāvēšanas rindās un samazinātu kontaktus ar citiem cilvēkiem, lidojumiem ieteicams reģistrēties tiešsaistē, izmantojot lidsabiedrību lietotnes.

Pirms un pēc drošības pārbaudes lidostā ieteicams dezinficēt rokas – šī ir vieta, kurā nāksies pieskarties koplietošanas virsmām un var nonākt ciešākā kontaktā ar personālu un citiem pasažieriem.  

Ja iespējams, pirms lidojuma uzņemiet mazāk šķidruma, lai izvairītos no nepieciešamības lidojuma laikā izmantot labierīcības. Tās apmeklējat pirms iekāpšanas lidmašīnā.

Šobrīd lidsabiedrības izmanto dažādas jaunas iekāpšanas kārtības, piemēram, sadalot pasažierus pa grupām, tādēļ īpaši vērīgi jāseko līdzi paziņojumiem par izlidošanas laiku. Atrodot savu sēdvietu, daudzi pasažieri ar salvetēm notīra virsmas, kurām pirms tam varētu būt pieskārušies citi cilvēki. Lai arī daudzas lidsabiedrības apgalvo, ka pirms lidojuma rūpīgi dezinficē virsmas, ir novērots, ka pasažieri to dara arī paši.

Avots: Baltictravelnews.com/dailymail.com

TN - 3486
Cēsu muzeja 95 gadu jubilejas izstāde

Cēsu muzeja 95 gadu jubilejas izstāde

Baudi Cēsu Vēstures un mākslas muzeja 95 gadu jubilejas izstādi “Laika liecinieki”. Tās moto “Tādu cilvēku, kā mums ir, tādu pasaulē vairs nava” - A. Čaks

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Detox skaistumam, ķermenim un prātam

Detox skaistumam, ķermenim un prātam

Skaistuma un veselības programma domāta tieši Jums! Lieliska SPA viesnīcā tieši pie jūras, 22-27.11.2020. tikai 416 EUR

EUR 416 | Nikos Travel

Ceļojumi uz Kipru 04/10 no 455 € !

Ceļojumi uz Kipru 04/10 no 455 € !

Karstākie piedāvājumi uz Kipru, Larnaku no Viļņas lidostas 04/10 uz nedēļu no 455 € !

EUR 455 | Hot Travel

Aicinām doties #BeActive pārgājienā

Aicinām doties #BeActive pārgājienā

Aicinām iesaistīties Eiropas Sporta nedēļā, 27.septembrī dodoties #BeActive pārgājienā. Reģistrēšanās no plkst.12.00 pie Vanšu tilta, labajā Gaujas krastā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Samta sezona Maltā

Samta sezona Maltā

Plūdmales atpūta

EUR 210 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv