Siguldā tiks uzstādīta velotrase drošai mācību videi

Ņemot vērā to, ka aizvien vairāk iedzīvotāju izvēlas velosipēdu kā ikdienas pārvietošanās līdzekli, arī nepieciešamība pēc drošu un pareizu braukšanas prasmju apmācībām pieaug.

Papildus teorētiskajām velo apmācībām Siguldā, Raiņa parkā, tiks izveidota inovatīva velo trase "Velozinis", kura, atdarinot pilsētvidē sastopamos šķēršļus, velobraucējiem jau no trīs gadu vecuma attīstīs līdzsvara izjūtu un mācīs drošu pilsētvidē sastopamo elementu pārvarēšanu, kā piemēram, ļaus attīstīt manevru veikšanu ar vienu roku, vienlaikus norādot paredzēto braukšanas virzienu.

Velobraukšana kā kultūra attīstās ne tikai Eiropā, bet arī Siguldā, tādēļ svarīgi samazināt negadījumu un ievainojumu skaitu, kuros ir iesaistīti velobraucēji. Līdztekus teorētiskām apmācībām, nepieciešamas arī praktiskas iemaņas, tādēļ sadarbībā ar biedrību "For better", ražošanas uzņēmumu "We build better" un apdrošināšanas uzņēmumu "BTA Baltic Insurance Company" tapis projekts, lai sniegtu iespēju ikvienam drošos apstākļos apgūt velobraukšanas iemaņas. Tāpat inovatīvā un drošā mācību vidē – velotrasē "Velozinis" – ikvienam būs iespēja pārvarēt dažādus pilsētvidē sastopamus šķēršļus, attīstot līdzsvara izjūtu un pārliecību par piedalīšanos kopējā satiksmes organizācijā.

Velotrases izmantošanai ir izstrādāti arī lietošanas un sacensību noteikumi, vadlīnijas un citi materiāli, lai nākotnē mācību vidi varētu izmantot pasākumiem, velo spēlēm, izaicinot sevi un draugus, kopīgi uzlabojot zināšanas par velobraukšanu. Plānots, ka "Velozinis" Raiņa parkā apmeklētājiem būs pieejams jau augusta vidū.

Jau ziņots, ka jūnijā Siguldā notika Latvijā pirmās velo ielas atklāšana, kurā satiksmi draudzīgi dala gan velosipēdisti, gan autovadītāji.

Avots: Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde

Turība - 3450
Izaicinājums

Izaicinājums "Mežtaka zelta rudenī"

Zelta rudens jau ierodas Latvijā - dodies tam līdzi! Lai izbaudīto skaisto rudeni, pievienojies Endomondo izaicinājumam "Mežtakas pārgājieni Zelta rudenī.

Lauku Ceļotājs

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre. 1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, spa atpūta, nūjošana

EUR 190 | Estravel Latvia

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Šī mugurkaula deformācija bojā ne tikai stāju, bet arī atstāj negatīvu ietekmi uz visu cilvēka organismu... Tal: 67735950, vai e-pasts: info@sanatorij.lv

Jantarnij Bereg

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dodieties nelielā atvaļinājumā uz Baltic Beach Hotel un izbaudiet dienas SPA atpūtu – enerģijas atgūšanai un relaksācijai.

EUR 29 | Estravel Latvia

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

No 11. līdz 18. novembrim Valmierā norisināsies valsts svētkiem un Latvijas 102. gadadienai veltīti pasākumi, piedāvājot plašu svētku programmu.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-14:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Tagad nedaudz savādākā formātā, kur ēdiens tiek servēts pie galda.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas "Rudens valsis"

Izbaudiet mierpilnu un lutinošu atpūtu Jūrmalā. Nakšņošana, bagātīgas brokastis un SPA programma pēc izvēles.

EUR 189 | Baltic Beach Hotel & SPA

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 personām Classic kategorijas numurā, brokastis un Prosecco, izvēlētā spa programma – Dzintars, Medus vai Zelts

EUR 189 | Estravel Latvia

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7. līdz 14. novembrim Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā rudens Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv