Siguldā aicina izbaudīt pasākumiem bagātu nedēļas nogali

Šajā nedēļas nogalē novadniekiem un Siguldas pilsētas viesiem iespēja piedalīties kultūras pasākumos – bērniem norisināsies radošā darbnīca Turaidas muzejrezervātā, savukārt Jāņa tirgū un Zaļās Villas kvartālā notiks "Saulgriežu Tirgus diena".

Sportisko aktivitāšu cienītājiem šonedēļ norisināsies "Baltijas Minikausa" sacensības triālā Minimoto trasē Siguldā. Tāpat nedēļas nogalē, nesteidzīgā noskaņā baudot skaistākos Gaujas senielejas skatus, ikdienas vai svētku maltīti aicinām baudīt Siguldas brīvdabas restorānā.

Novadnieki un pilsētas viesi var mieloties ar līdzpaņemto vai Siguldas pilsētas uzņēmēju piegādāto svētku maltīti. Restorāna ēdienkarte pieejama tīmekļa vietnē www.restorani.sigulda.lv.

Sestdien, 20. jūnijā

Plkst. 12.00 "Baltijas Minikausa" sacensības triālā Minimoto trasē Siguldā.

Pasākums pulcēs Baltijas spēcīgākos bērnu triālistus. Šogad sacensību dienā arī mazo triālistu vecākiem un citiem interesentam būs iespēja izmēģināt savus spēkus speciāli izveidotā iesācēju un D klasē pieaugušajiem.

Reģistrācija dalībniekiem notiks uz vietas, trasē, no plkst. 11.00. Sacensību sākums būs plkst. 12.00. Sacensību nolikums un plašāka informācija apskatāma šeit.

Plkst. 14.00, 15.15. un 16.30 radošā darbnīca bērniem "Zāļu sievas 3 padomi" Turaidas muzejrezervātā.

Bērniem kopā ar Zāļu sievām būs iespēja mācīties izgatavot lellītes no pļavas zālēm, aust zāļu glezniņas un iesaistīties Zāļu sievas Gudrību darbnīcā, vērojot dabu – vēju, mākoņus, kokus, it visu, kas jūnijā aug Turaidā. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīt arī Turaidas muižas saimniecības ēkas un ekspozīcijas, iesaistoties daudzveidīgos uzdevumos.

Radošās darbnīcas norisināsies brīvdabā pie Klaušinieku mājas. Dalībai darbnīcās jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 29384512 vai rakstot uz e-pasta adresi turaida.muzejs@apollo.lv un norādot sev vēlamo laiku. Papildu informācija aplūkojama šeit.

Svētdien, 21. jūnijā

No plkst. 9.00 līdz 18.00 "Saulgriežu Tirgus diena" Jāņa tirgū un Zaļās Villas kvartālā.

Tirgū būs iespēja baudīt saulgriežu garšas un sajūtas, sagādāt nepieciešamo savam svētku galdam – dažādus ēdienus un dzērienus, zemnieku un mājražotāju produkciju, svaigas kūpinātas zivis. Tāpat saulgriežu tirgū varēs iegādāties šašlikus, steikus, ribiņas, kupātus un cepamdesas, plātsmaizes, pīrāgus un raušus, "Līgo" garšu saldējumu, vainagus un svētku pušķus, kā arī dāvanas Jānim un Līgai.

Avots: tourism.sigulda.lv

TN - 3486
Izaicinājums

Izaicinājums "Mežtaka zelta rudenī"

Zelta rudens jau ierodas Latvijā - dodies tam līdzi! Lai izbaudīto skaisto rudeni, pievienojies Endomondo izaicinājumam "Mežtakas pārgājieni Zelta rudenī.

Lauku Ceļotājs

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre. 1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, spa atpūta, nūjošana

EUR 190 | Estravel Latvia

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Šī mugurkaula deformācija bojā ne tikai stāju, bet arī atstāj negatīvu ietekmi uz visu cilvēka organismu... Tal: 67735950, vai e-pasts: info@sanatorij.lv

Jantarnij Bereg

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dodieties nelielā atvaļinājumā uz Baltic Beach Hotel un izbaudiet dienas SPA atpūtu – enerģijas atgūšanai un relaksācijai.

EUR 29 | Estravel Latvia

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

No 11. līdz 18. novembrim Valmierā norisināsies valsts svētkiem un Latvijas 102. gadadienai veltīti pasākumi, piedāvājot plašu svētku programmu.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-14:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Tagad nedaudz savādākā formātā, kur ēdiens tiek servēts pie galda.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas "Rudens valsis"

Izbaudiet mierpilnu un lutinošu atpūtu Jūrmalā. Nakšņošana, bagātīgas brokastis un SPA programma pēc izvēles.

EUR 189 | Baltic Beach Hotel & SPA

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 personām Classic kategorijas numurā, brokastis un Prosecco, izvēlētā spa programma – Dzintars, Medus vai Zelts

EUR 189 | Estravel Latvia

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7. līdz 14. novembrim Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā rudens Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv