Krāslavā ceļotājus aicina izzināt, piedzīvot un izbaudīt laivu kvestu

Krāslava ir pilsēta Daugavas lokos. Latvijas skaistākā upe šurp vilina laivotājus un dabas mīļotājus. Krāslavā sākas dabas parks "Daugavas loki". Tā ir vieta, kas apbur ar savu pārsteidzošo, apburošo un unikālo dabu; tās krastos slēpjas nozīmīgi dabas un kultūras pieminekļi.

Sākotnēji šķiet, ka Daugava ir klusa un mierīga, bet dodoties laivu braucienā atklājas tās krācītes un sēkļi, kas laivotājam liek uzmanīties un piedzīvot asākas izjūtas. Laivot Daugavā ir interesanti gan agrā pavasarī, gan vasaras svelmē. Nav sliktu laika apstākļu, lai dotos izzināt "Daugavas lokus".

Biedrība "Aktīva atpūta Latgalē" jau vairākus gadus ir draugos ar Daugavu un aicina uz Krāslavu laivotājus no malu malām. Šogad biedrība, sadarbojoties ar brīvdienu māju "Skerškāni", ir sarūpējusi īpašu piedāvājumu gan ģimenēm, gan draugu kompānijām, gan darba kolektīviem. Tas ir aizraujošs laivu kvests jeb laivu brauciens ar uzdevumiem, kas jāpaveic brauciena laikā.

Kvesta starta vieta ir Krāslava. Tas ilgst 2,5-3 stundas, finiša vieta - brīvdienu mājā "Skerškāni". Veicot uzdevumus, jābūt vērīgam un jāseko norādēm. Visu pareizi izdarot, finišā saņemsiet piemiņas dāvanu.

Šāds aktīvās atpūtas piedāvājums ūdens tūrisma cienītājiem ir lieliski piemērots tiem, kas nevēlas doties garā laivu braucienā, kā arī tiem, kas vēlas ne tikai laivot, bet arī izzināt un iepazīt apkārtni. Laivu kvests ir laba alternatīva komandu saliedēšanas pasākumiem, jo to var veikt arī komandās.

Kvesta uzdevumi ir piemēroti arī ģimenēm ar bērniem. Sen neesat ar draugiem devušies piedzīvojumā? Tad ir īstais laiks sarīkot tusiņu laivu kvestā pa Daugavu! Krāslava no Daugavas ūdeņiem izskatās pilnīgi citāda, izbaudi tās burvību!

Lai rezervētu laivas, zvani biedrībai "Aktīva atpūta Latgalē". Tā nodrošina gan divvietīgas, gan trīsvietīgas kanoe laivas un kajakus, kā arī drošības vestes un laivu transportēšanu.

Tālr.: +371 25359589, +371 29244291, Indras iela 33, Krāslava, atputalatgale@inbox.lv, www.atputalatgale.com, www.facebook.com/LaivunomaLatgale

Nonākot kvesta finiša vietā, brīvdienu mājā "Skerškāni", ir iespēja turpat nakšņot teltīs vai atpūtas namiņos, izbaudīt pirts priekus vai piknikot.

Daugavas krastā, Ūdrīšu pagasts, Tālr. +371 29195745,  skerskans@inbox.lv, www.skerskani.lv

Dodies brīvdienās uz Krālsavu – pilsētu Daugavas lokos!

Avots: Krāslavas novada TIC

Turība - 3450
Naujenes Novadpētniecības muzejs

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Apmeklētājiem piedāvā iespēju izzināt novada vēsturi, etnogrāfiju, dabu, izcilus novada māksliniekus, līdzdarboties radošajās darbnīcās, meistarklasēs.

TAKA

Kara tehnikas kolekcija

Kara tehnikas kolekcija

Ekspozīcija atrodas līdzās viesnīcai “Sventes muiža". Šī ekspozīcija ir unikāla ar to, ka kolekcijā esošie objekti atrasti bijušo kauju laukos un restaurēti.

TAKA

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža atrodas Daugavas labā krasta terasē Markovas pilskalna pakājē. Vienīgais šāda veida muzeja objekts Latvijā.

TAKA

Dabas parks

Dabas parks "Daugavas loki"

Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās ainavas Daugavas augšteces senlejas Naujenes – Krāslavas posmā.

TAKA

Valmieras Mūzikas skolas sitgades koncerts

Valmieras Mūzikas skolas sitgades koncerts

10. oktobrī plkst. 17:00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Valmieras Mūzikas skolas simtgades noslēguma koncerts!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.

TAKA

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.

TAKA

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems

Viesiem ir iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas un klūgu pinumu darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs, degustācijās.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS”

Velomaršruts Nr. 786 ved gar Sventes ezeru – vienu no dziļākajiem un dzidrākajiem ezeriem Latvijā.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan divu pilsētu arhitektūras pērles,gan dabas ainavas vienā no skaistākajiem Latvijas upju posmiem Daugavas augštecē.

TAKA

Atpūtas vieta “Sventes Rasa”

Atpūtas vieta “Sventes Rasa”

Atpūtas vieta “Sventes Rasa” piedāvā lielisku atpūtu gleznainā vietā Latvijas dienvidaustrumos, pašas Augšzemes augstienes vidienē, Sventes ezera krastā.

TAKA

Atvērtās dienas laukos - 22.-23. augustā

Atvērtās dienas laukos - 22.-23. augustā

Atvērtās dienas laukos ir lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums ar mērķi popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.

Lauku Ceļotājs

Atpūtas bāze “Virogna”

Atpūtas bāze “Virogna”

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Laivu un plostu noma “Beibuks

Laivu un plostu noma “Beibuks

Iznomā koka plostus, kanoe laivas, smailītes, katamarānus kā arī citu ar atpūtas un izklaides braucieniem pa ūdeni saistīto inventāru, organizē pasākumus.

TAKA

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

Atpūta Art-viesnīcā Pallas 2 personām, Tar

Atpūta Art-viesnīcā Pallas 2 personām, Tar

Viesojoties skaistajā Tartu pilsētā, būsiet laipni gaidīti 2020. gada pavasarī atjaunotajā Art-viesnīcā Pallas, pilsētas centrā. Viesnīca jūs pārsteigs ar interjeru, kas papildināts ar dažādiem Pallas mākslas skolas māks...

EUR 85 | Estravel Latvia

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv