Turaidā radošās darbnīcas bērniem «Zāļu sievas 3 padomi»

Turaidas muzejrezervāts 2020. gada 20. jūnijā aicina ģimenes piedalīties radošajās darbnīcām bērniem "Zāļu sievas 3 padomi", kas norisināsies brīvdabā pie Klaušinieku mājas.

Radošās darbnīcu sākuma laiki plānoti 20. jūnijā plkst. 14.00, plkst. 15.15 un plkst. 16.30. Lai ievērotu sociālās distancēšanās nodrošinājumu muzeja apmeklējuma laikā, dalībai darbnīcās jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni 29384512 vai rakstot e-pastā: turaida.muzejs@apollo.lv, norādot sev vēlamo laiku.

Bērni kopā ar Zāļu sievām mācīsies izgatavot lellītes no pļavas zālēm, aust zāļu glezniņas un tiks aicināti iesaistīties Zāļu sievas Gudrību darbnīcā, vērojot dabu – vēju, mākoņus, kokus, it visu, kas aug jūnijā Turaidā. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīt arī Turaidas muižas saimniecības ēkas un ekspozīcijas, iesaistoties daudzveidīgos uzdevumos.

Kā stāsta Turaidas muzejpedagoģe Margita Poriete: "Mūsdienās arvien aktuālāka kļūst ekoloģiskā domāšana, dažādu aktivitāšu īstenošana arī jaunākajai paaudzei saistībā ar sabiedrības ilgtspējīgu attīstību. Radošās darbnīcas bērniem Turaidas muzejrezervātā rosinās interesi par ekosistēmu, par atbildīgu patēriņa paradumu veidošanu, kā arī piedāvās videi draudzīgu lietu izgatavošanu no dabas materiāliem." Zāļu sievas stāstīs un mācīs, kā vasaras brīvlaikā bērniem sev radīt dažādas rotaļlietas, tādējādi veicinot radošumu un izpratni par pašdarinātu rotaļlietu vērtību.

Maksa par dalību radošajās darbnīcās – ieejas biļete Turaidas muzejrezervātā.

Vasaras saulgriežu diena Turaidā, kas šogad bija plānota 22. jūnijā, ievērojot sociālās distancēšanās nodrošinājuma prasības muzeju rīkotajos pasākumos, ir atcelta.

Avots: Turaidas muzejrezervāts

TN - 3486
Izaicinājums

Izaicinājums "Mežtaka zelta rudenī"

Zelta rudens jau ierodas Latvijā - dodies tam līdzi! Lai izbaudīto skaisto rudeni, pievienojies Endomondo izaicinājumam "Mežtakas pārgājieni Zelta rudenī.

Lauku Ceļotājs

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre. 1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, spa atpūta, nūjošana

EUR 190 | Estravel Latvia

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Šī mugurkaula deformācija bojā ne tikai stāju, bet arī atstāj negatīvu ietekmi uz visu cilvēka organismu... Tal: 67735950, vai e-pasts: info@sanatorij.lv

Jantarnij Bereg

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dodieties nelielā atvaļinājumā uz Baltic Beach Hotel un izbaudiet dienas SPA atpūtu – enerģijas atgūšanai un relaksācijai.

EUR 29 | Estravel Latvia

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

No 11. līdz 18. novembrim Valmierā norisināsies valsts svētkiem un Latvijas 102. gadadienai veltīti pasākumi, piedāvājot plašu svētku programmu.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-14:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Tagad nedaudz savādākā formātā, kur ēdiens tiek servēts pie galda.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas "Rudens valsis"

Izbaudiet mierpilnu un lutinošu atpūtu Jūrmalā. Nakšņošana, bagātīgas brokastis un SPA programma pēc izvēles.

EUR 189 | Baltic Beach Hotel & SPA

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 personām Classic kategorijas numurā, brokastis un Prosecco, izvēlētā spa programma – Dzintars, Medus vai Zelts

EUR 189 | Estravel Latvia

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7. līdz 14. novembrim Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā rudens Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv