Lidsabiedrība «Finnair» atsāk reisus starp Helsinkiem un Rīgu

Somijas lidsabiedrība "Finnair" sarūpējusi lieliskas ziņas un vēsta, ka no šodienas, 2020. gada 2. jūnija, atsāk lidojumus uz Rīgu.

Sākotnēji tie būs trīs lidojumi nedēļā no Rīgas līdz Helsinkiem, bet jau no 9. jūnija lidsabiedrība lidojumus uz Helsinkiem piedāvās katru dienu.

No jūlija "Finnair" veiktie lidojumi no Rīgas nodrošinās arvien labākus savienojumus ar Eiropu un Āziju. Septembrī lidojumu skaits starp Helsinkiem un Rīgu palielināsies līdz 14 reisiem nedēļā un oktobrī - līdz 21 reisam nedēļā. Ziemas sezonā "Finnair" lidos uz Rīgu trīs reizes dienā, veidojot labākos grafikus pasaules sasniegšanai.

"Finnair" ir pārliecināts, ka, atceļoties ceļošanas ierobežojumiem, gaisa satiksme pakāpeniski sāks atjaunoties. Sākot ar 1. jūliju "Finnair" sāks pievienot galamērķus, palielinot reisu skaitu savā tīklā, ieskaitot galvenos galamērķus Āzijā, un paredz, ka jau jūlijā veiks 30% no sava parastā satiksmes plāna. Eiropā "Finnair" jūlijā galveno uzmanību pievērsīs galvaspilsētām, bet gada beigās pakāpeniski pievienos vēl citus galamērķus.

Runājot par tālajiem maršrutiem - no jūlija "Finnair" plāno pievienot galamērķus Ķīnā (šobrīd vēl tiek gaidīti pēdējie Ķīnas valdības apstiprinājumi), kā arī atsākt lidojumus uz Honkongu, Singapūru, Seulu, Bangkoku, kā arī uz Japānas pilsētām Tokiju un Osaku.

Ņujorkas un Deli reisus plānots atsākt no augusta, savukārt no novembra "Finnair" ceļotājiem piedāvās vairākus papildu reisus - Krabi un Puketu Taizemē, kā arī Maiami Amerikas Savienotajās Valstīs.

Rezervē ar Pārliecību

Politika "Rezervējiet ar pārliecību", ko "Finnair" klientiem ieviesa ārkārtējā situācijā, paliek spēkā un tiek piemērota līdz pat 30. jūnijam. Tas nozīmē, ka visām biļetēm, kas izdotas laika posmā no 1. aprīļa līdz 30. jūnijam, ir elastīgāki izmaiņu noteikumi. Informējot lidsabiedrību vismaz septiņas dienas pirms plānota reisa, būs iespējāms veikt datuma maiņu (datumiem līdz 2021. gada 31. maijam), pie nosacījuma, ka jaunajā datumā vietas būs tajā pašā rezervēšanas klasē. Vairāk informācijas par aviokompānijas noteikumiem: www.finnair.com/no-no/informasjon-om-flyreisen/book-your-flights-with-confidence.

Jeļena Barisone, lidsabiedrības "Finnair" pārstāve Latvijā un Lietuvā, atzīmē: "Drošība ir "Finnair" augstākā prioritāte! Lai nodrošinātu klientu un apkalpes locekļu veselības aizsardzību un drošību, no 2020. gada 18. maija "Finnair" ir ieviesis vairākus pastiprinātas higiēnas pasākumus, lai "Finnair" klienti un darbinieki jūtas maksimāli droši gan lidostā, gan arī lidmašīnā".

Jaunā kārtība paredz, ka, lidojot ar "Finnair", pasažieriem ir jāvalkā sejas maska (visiem klientiem ir ieteikts ņemt līdzi savu masku). Arī "Finnair" darbinieki, kas strādā ar klientu apkalpošanu Helsinku lidostā, kā arī salona apkalpe vismaz līdz 31. augustam valkās sejas maskas.

"Finnair" lidmašīnu tīrīšana tiek pastriptināti uzraudzīta, īpašu uzmanību pievēršot virsmām un priekšmetiem, kuriem bieži pieskaras cilvēki.

"Finnair" aktālos lidojumu atjauninājumus un jaunāko informāciju var atrast lidsabiedrības mājaslapā Finnair.com.

Avots: finnair.com

Turība - 3450
Naujenes Novadpētniecības muzejs

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Apmeklētājiem piedāvā iespēju izzināt novada vēsturi, etnogrāfiju, dabu, izcilus novada māksliniekus, līdzdarboties radošajās darbnīcās, meistarklasēs.

TAKA

Kara tehnikas kolekcija

Kara tehnikas kolekcija

Ekspozīcija atrodas līdzās viesnīcai “Sventes muiža". Šī ekspozīcija ir unikāla ar to, ka kolekcijā esošie objekti atrasti bijušo kauju laukos un restaurēti.

TAKA

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža atrodas Daugavas labā krasta terasē Markovas pilskalna pakājē. Vienīgais šāda veida muzeja objekts Latvijā.

TAKA

Dabas parks

Dabas parks "Daugavas loki"

Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās ainavas Daugavas augšteces senlejas Naujenes – Krāslavas posmā.

TAKA

Valmieras Mūzikas skolas sitgades koncerts

Valmieras Mūzikas skolas sitgades koncerts

10. oktobrī plkst. 17:00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Valmieras Mūzikas skolas simtgades noslēguma koncerts!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.

TAKA

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.

TAKA

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems

Viesiem ir iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas un klūgu pinumu darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs, degustācijās.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS”

Velomaršruts Nr. 786 ved gar Sventes ezeru – vienu no dziļākajiem un dzidrākajiem ezeriem Latvijā.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan divu pilsētu arhitektūras pērles,gan dabas ainavas vienā no skaistākajiem Latvijas upju posmiem Daugavas augštecē.

TAKA

Atpūtas vieta “Sventes Rasa”

Atpūtas vieta “Sventes Rasa”

Atpūtas vieta “Sventes Rasa” piedāvā lielisku atpūtu gleznainā vietā Latvijas dienvidaustrumos, pašas Augšzemes augstienes vidienē, Sventes ezera krastā.

TAKA

Atvērtās dienas laukos - 22.-23. augustā

Atvērtās dienas laukos - 22.-23. augustā

Atvērtās dienas laukos ir lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums ar mērķi popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.

Lauku Ceļotājs

Atpūtas bāze “Virogna”

Atpūtas bāze “Virogna”

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Laivu un plostu noma “Beibuks

Laivu un plostu noma “Beibuks

Iznomā koka plostus, kanoe laivas, smailītes, katamarānus kā arī citu ar atpūtas un izklaides braucieniem pa ūdeni saistīto inventāru, organizē pasākumus.

TAKA

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

Atpūta Art-viesnīcā Pallas 2 personām, Tar

Atpūta Art-viesnīcā Pallas 2 personām, Tar

Viesojoties skaistajā Tartu pilsētā, būsiet laipni gaidīti 2020. gada pavasarī atjaunotajā Art-viesnīcā Pallas, pilsētas centrā. Viesnīca jūs pārsteigs ar interjeru, kas papildināts ar dažādiem Pallas mākslas skolas māks...

EUR 85 | Estravel Latvia

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv