Lidsabiedrība Wizz Air atklās 3 jaunas bāzes (video)

Lidsabiedrība Wizz Air maija izskaņā informējusi  par trīs jaunu bāzu izveidi - Larnakā (Kipra), Milānā (Itālija) un Tirānā (Albānija). 

2020. gada jūlijā lidsabiedrība Larnakas lidostā izvietos 2 Airbus lidmašīnas A320.  Līdz ar jaunās bāzes izveidi Wizz Air paziņo par desmit jauniem maršrutiem uz sešām valstīm no Larnakas, sākot ar 2020. gada jūliju. Wizz Air ir saistīta ar Kipru jau desmit gadus kopš pirmā lidojuma 2010. gadā. 2019. gadā lidsabiedrība uz Kipru un no tās pārvadāja vairāk nekā 800 tūkstošus pasažieru. Larnaka kļūs par Wizz Air 28. bāzi. Divas Airbus lidmašīnas A320 nodrošinās lidojumus desmit jaunos maršrutos no Kipras uz Atēnām, Salonikiem, Billundu, Kopenhāgenu, Dortmundi, Memmingeni, Karlsrūi/Bādenbādeni, Sučavu, Turku un Vroclavu, un kopumā 2020. gadā pārdošanā nonāks miljons biļešu no Larnakas. Wizz Air plašais tīkls atbalstīs Kipras tautsaimniecību, kā arī savienos salu ar jauniem un interesantiem galamērķiem.

2020. gada jūlijā lidsabiedrība izvietos bāzi arī Milānas Malpensas lidostā ar 5 Airbus lidmašīnām A321. Līdz ar jaunās bāzes izveidi un papildus līdzšinējiem 8 maršrutiem Wizz Air paziņoja par 20 jauniem maršrutiem uz 11 valstīm no Milānas Malpensas lidostas, sākot ar 2020. gada jūliju.  Uz Itāliju Wizz Air sāka lidojumus 2004. gadā un kopš tā laika vairāk nekā 100 maršrutos ir pārvadājusi vairāk nekā 40 miljonus pasažieru uz Itāliju un no tās. Piecas Airbus lidmašīnas A321 nodrošinās lidojumus 20 jaunos maršrutos uz Londonu Lūtonu, Eindhovenu, Fuerteventuru, Grankanāriju, Mao, Tenerifi, Valensiju, Atēnām, Korfu, Rodu, Santorini, Salonikiem, Zakintu, Reikjavīku, Lisabonu, Portu, Prištinu, Marrākešu, Tallinu un Telavivu un kopumā 2020. gadā no Milānas Malpensas lidostas dosies uz 28 galamērķiem. Wizz Air 41 maršrutu plašais tīkls Lombardijā, tostarp 13 maršruti uz Bergamo, atbalstīs vietējo tūrismu, piesaistīs reģionam vairāk līdzekļu, kā arī savienos Milānu ar jauniem un interesantiem brīvdienu un lietišķiem galamērķiem.

Savukārt lidsabiedrības 30. bāze atradīsies Tirānā. 2020. gada jūlijā lidsabiedrība izvietos Tirānas lidostā 3 Airbus lidmašīnas A320. Līdz ar jaunās bāzes izveidi un papildus līdzšinējiem desmit maršrutiem Wizz Air paziņoja par 15 jauniem maršrutiem uz 8 valstīm no Tirānas, sākot ar 2020. gada jūliju.  Wizz Air sāka lidojumus uz Tirānu 2017. gadā un kopš tā laika ir pārvadājusi uz Albānijas galvaspilsētu un no tās gandrīz pusmiljonu pasažieru. Wizz Air cenšas paplašināt tīklu, lai ar cenas ziņā pieejamiem ceļojumiem atbrīvotu pasažieru dzīvi. Ņemot vērā pēdējo gadu pieredzi lētu, bet augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanā Tirānā, lidsabiedrība ir pārliecināta, ka ar jaunākās 30. bāzes izveidi WIZZ veicinās reģiona tautsaimniecības izaugsmi, savienos Albāniju ar citām Eiropas valstīm, vienlaikus nodrošinot cenas ziņā pieejamas ceļošanas iespējas pasažieriem. Trīs Airbus lidmašīnas A320 nodrošinās lidojumus 15 jaunos maršrutos uz Bovē (Parīzē), Šarleruā (Briselē), Eindhovenu, Milūzas Eirolidostu, Karlsrūi/Bādenbādeni, Hamburgu, Berlīnes Šēnefeldes lidostu, Frankfurtes Hānas lidostu, Prāgu, Irakliju, Rodu, Bari, Katāniju, Milānas Malpensas lidostu un Turīnu, un kopumā 2020. gadā pārdošanā nonāks vairāk nekā 800 tūkstoši biļešu uz 25 galamērķiem no Tirānas. Wizz Air augošais Albānijas tīkls atbalstīs vietējo tūrismu, ienesīs reģionā vairāk līdzekļu, kā arī savienos Tirānu ar jauniem un interesantiem galamērķiem.

Lidsabiedrība nesen informēja par vairākiem pastiprinātiem higiēnas pasākumiem, lai nodrošinātu klientu un apkalpju veselības aizsardzību un drošību. Jaunā kārtība paredz, ka visa lidojuma laikā gan stjuartiem, gan pasažieriem ir jāvalkā sejas maska, un stjuartiem ir jāvalkā arī cimdi. Wizz Air lidmašīnas regulāri tiek pakļautas nozarē labākajam miglošanas procesam ar pretvīrusu šķīdumu, un, ievērojot WIZZ stingro ikdienas tīrīšanas grafiku, visas lidsabiedrības lidmašīnas tiek papildus dezinficētas pa nakti ar to pašu pretvīrusu šķīdumu. Pēc iekāpšanas lidmašīnā katram pasažierim tiek izsniegtas dezinficējošas salvetes, no salona ir izņemti žurnāli, pasažieriem iesaka visus pirkumus lidmašīnā veikt ar bezkontakta maksājumu. Pasažieri tiek aicināti ievērot vietējo veselības aizsardzības iestāžu noteiktos fiziskās distancēšanās pasākumus un mudināti tiešsaistē veikt visus pirkumus pirms lidojuma (piemēram, reģistrējamā bagāža, WIZZ Priority, paātrinātā drošības pārbaude), lai līdz minimumam samazinātu visu varbūtējo fizisko saskari lidostā. Lai iegūtu plašāku informāciju,  noskatieties Wizz Air jauno veselības aizsardzības un drošības videofilmu:

Avots: Ogilvy PR Latvia

Turība - 3450
Ceļojumi uz Kipru 11/08 no 476 € !

Ceļojumi uz Kipru 11/08 no 476 € !

Karstākie piedāvājumi uz Kipru, Larnaku 11/08 uz nedēļu no 476 € !

EUR 476 | Hot Travel

Atcelti lidojumi un kompensācijas

Atcelti lidojumi un kompensācijas

Kādos gadījumos pienākas kompensācija no aviokompānijas? Kādos gadījumos kompensācija nepienākas?

Refundor

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Apmeklētājiem piedāvā iespēju izzināt novada vēsturi, etnogrāfiju, dabu, izcilus novada māksliniekus, līdzdarboties radošajās darbnīcās, meistarklasēs.

TAKA

Ģimenes brīvdienas Somijā, ar prāmi un aut

Ģimenes brīvdienas Somijā, ar prāmi un aut

Dodieties ģimenes piedzīvojumā uz Somiju. Jūs gaida ceļojums ar skaisto prāmi Silja Serenade – vienu no modernākajiem Tallink flotē un atpūta Turku, kas atrodas

EUR 220 | Estravel Latvia

Samta sezona no Maltā

Samta sezona no Maltā

Plūdmale un ekskursijas

EUR 180 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv