Talsu novadā izstrādāts tūrisma jomu vienojošs logo «Visit Talsi»

Tā kā iepriekšējā mājas lapa talsitourism.lv bija tehnoloģiski novecojusi un neatbilda jaunajai Talsu novada zīmola identitātei, 2019. gada nogalē, sadarbībā ar SIA "IT Security",  ir izstrādāts jauns, moderns portāls ar starptautisku interneta adresi visittalsi.com.

Nosaukums izvēlēts, lai vairāk piesaistītu ārvalstu tūristus, kas sniedz vislielāko pienesumu ekonomikai. Tagad izstrādāts arī Talsu novada tūrisma jomu vienojošs, internacionāli uztverams logo "Visit Talsi".

Tā autors ir grafiskais dizainers Māris Pelēķis (SIA "Moonriver"). Stilistiski tajā attēlots pakalns ar Talsu vecpilsētas ainavu un dabas elementiem, kas simbolizē kultūrvēsturisko mantojumu un dabas vērtības, kas ir jomas stiprās puses. Izmantots neitrāli melnais un vēsi zaļais Talsu tonis (Pantone Green C), kas atdzīvināts ar sārtu (Pantone 198 C) sirsniņu uz 'i' punkta vietā. Logo ir dzīvīgs un ar pozitīvu noskaņu. Jauno "Visit Talsi" logo izmanto TIC mājas lapā, partneru mājas lapās, sociālo tīklu kontos, drukātajos materiālos un citos mārketinga instrumentos, lai padarītu atpazīstamāku Talsu novada tūrisma vizuālo identitāti. Talsu TIC aicina tūrisma jomas uzņēmējus to izmantot arī savos izdevumos un elektroniskajos resursos – atpazīstamāks logo nozīmē spēcīgāku un vienotāku nozari. Lejupielādes fails pieejams – visittalsi.com.

Jaunajā mājas lapā saturiski ir saglabātas galvenās sadaļas – Ko redzēt, Kur paēst, Kur palikt un Jaunumi. Pārskatāmībai un ērtākai lietošanai pievienoti atlases filtri un ērts meklētājs. Turklāt katram objektam, naktsmītnei vai kafejnīcai pievienotas ātrās pogas, kas ļauj ar vienu klikšķi piezvanīt, nokļūt e-pasta sarakstē vai Booking.com platformā. Viedierīču lietotāji novērtēs jaunās navigācijas funkcijas, kas savienojas ar "Google Maps" un "Waze" aplikācijām, atvieglojot ērtu nokļūšanu pie objekta. Noderīgs jaunums ir "Kurp.es" izstrādātais pasākumu spraudnis sākumlapā, kas automātiski apkopo aktuālās novada norises vienuviet. Tā kā šobrīd pasākumi nenotiek, šajā sadaļā ir apvienotas aktuālās – virtuālās tūrēs, vebināri, audio lekcijas un pasākumu tiešraides. Mājas lapa pieejama latviešu, angļu, krievu un vācu valodā.

Kontaktu sadaļā ir ieviesta arī saziņas forma - iedzīvotājus aicina ziņot par jauniem interesantiem objektiem, kas vēl nav iekļauti tūrisma piedāvājumā.

Avots: visittalsi.com

Turība - 3450
Izaicinājums

Izaicinājums "Mežtaka zelta rudenī"

Zelta rudens jau ierodas Latvijā - dodies tam līdzi! Lai izbaudīto skaisto rudeni, pievienojies Endomondo izaicinājumam "Mežtakas pārgājieni Zelta rudenī.

Lauku Ceļotājs

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre. 1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, spa atpūta, nūjošana

EUR 190 | Estravel Latvia

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Skolioze – nevilcinieties ar ārstēšanu!

Šī mugurkaula deformācija bojā ne tikai stāju, bet arī atstāj negatīvu ietekmi uz visu cilvēka organismu... Tal: 67735950, vai e-pasts: info@sanatorij.lv

Jantarnij Bereg

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dodieties nelielā atvaļinājumā uz Baltic Beach Hotel un izbaudiet dienas SPA atpūtu – enerģijas atgūšanai un relaksācijai.

EUR 29 | Estravel Latvia

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

No 11. līdz 18. novembrim Valmierā norisināsies valsts svētkiem un Latvijas 102. gadadienai veltīti pasākumi, piedāvājot plašu svētku programmu.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-14:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Tagad nedaudz savādākā formātā, kur ēdiens tiek servēts pie galda.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas "Rudens valsis"

Izbaudiet mierpilnu un lutinošu atpūtu Jūrmalā. Nakšņošana, bagātīgas brokastis un SPA programma pēc izvēles.

EUR 189 | Baltic Beach Hotel & SPA

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 personām Classic kategorijas numurā, brokastis un Prosecco, izvēlētā spa programma – Dzintars, Medus vai Zelts

EUR 189 | Estravel Latvia

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7. līdz 14. novembrim Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā rudens Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv