Par spīti pandēmijai, cilvēki sapņo ceļot arī turpmāk

Par spīti pandēmijai, cilvēki

Foto: Pixabay.com/ NamibianHeart / 15 images

Šobrīd daudzās pasaules valstīs veikta virkne pasākumu, lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatību. Slēgtas daudzu valstu robežas un ceļošana ir teju neiespējama.

Tomēr britu medijs dailymail.com vēsta, ka analītiķi ir atklājuši - cilvēki piesardzīgi, bet tomēr interesējas par ceļojumu iespējām 2020. gada nogalē un 2021. gada janvārī.

Tūrisma uzņēmumus apkalpojošā digitālā mārketinga firma Sojern analizējusi pēdējo 14 dienu laikā internetā veiktos lidojumu meklējumus visā pasaulē. Uzņēmums secinājis, ka ceļotāji no Tuvajiem Austrumiem, Austrumeiropas un Ziemeļamerikas izrāda plašu interesi par lidojumiem uz Apvienoto Karalisti. Savukārt Āzijas ceļotāju interese par Lielbritāniju ir krietni vien kritusies.

Sojern vadītājs Chris Blaine stāsta: "Covid-19 uzliesmojums nepārprotami rada ievērojamus draudus tūrisma nozarei kopumā. Tomēr tas neturpināsies mūžīgi. Nozare atgūsies, tikai tas prasīs laiku. Tūrisma uzņēmumiem jāsagatavo plāns, lai spētu atgūties un pārliecinātu ceļotājus, kuri sākotnēji būs ļoti piesardzīgi. Mēs, visticamāk, redzēsim, ka iekšzemes tūrisms atgūsies pirmais. Ir svarīgi, lai tūrisma uzņēmumu stratēģija balstītos uz patērētāju iespējām reālajā laikā!"

Avots: Baltictravelnews.com/dailymail.com

TN - 3433
Atpūtas vieta “Latgales sēta”

Atpūtas vieta “Latgales sēta”

Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā.

TAKA

Lieldienu tūres sākot  😍

Lieldienu tūres sākot 😍

Milzīga izvēle. Izvēlies to, kas sirdij tuvāk. ❤ Adrese 🏢Kr. Barona iela 72a, Rīga E-pasts: ✉info@vrktravel.com

VRK Travel

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Ideāla dāvana svētkos mīļajiem - atpūta Liepājas naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv