Sanatorija «Jantarnij bereg» uzņem viesus un aicina izbaudīt pavasari

Sanatorija «Jantarnij bereg» u

Foto: Jantarnij bereg

Sanatorija "Jantarnij bereg" nemainīgi elpo svaigo Baltijas vēju zem mūžvecām Ķemeru priedēm. Noslēpumainais Jūrmalas stūrītis, kur izvietots atveseļošanās komplekss, ir pievilcīgs apkārtējās neskartās dabas un vides apskaužamās tīrības dēļ!

Milzīgajā teritorijā seno kāpu vidū, pie jūras, viss jau zaļo, zied pirmās puķes, mostas koki un priecīgi dzied no tālām zemēm atgriezušies putni.

Sanatorija ir ļoti plaša – pietiek vietas gan pastaigām, bērnu rotaļām, gan sportošanai un meditācijai. Sanatorija "Jantarnij bereg" ir vieni no nedaudzajiem Latvijā, kam pieder tik reti sastopama dabas oāze - te nekad nav par šauru.

Tomēr viesu paaugstinātas drošības ievērošanas nolūkos sanatorija "Jantarnij bereg" ir veikuši vairākus pasākumus, lai izvairītos no jebkādām infekcijām. Sanatorijā pagaidām neuzņem cilvēkus, kas atgriezušies no koronavīrusa skartajām valstīm, kā arī personas, kas varētu būt ar šiem cilvēkiem komunicējušas (šajā režīmā sanatorijā darbojas jau kopš janvāra). Katram cilvēkam, kas ierodas sanatorijā, tiek pārbaudīts veselības stāvoklis.

Dzīve turpinās – sanatorijas viesi iziet dažādas atveseļošanās procedūras, viņiem ir iespēja apmeklēt baseinu un, kas ir ļoti svarīgi, var konsultēties ar ārstiem. "Jantarnij bereg" komanda ir priecīga par visiem, kas tuvākās pavasara dienas un nedēļas ir nolēmuši pavadīt sanatorijā, un apsolās būt pret viesiem īpaši uzmanīgi. Brīvdienas jūras krastā – tā ir pareiza ideja!

Lai pieteiktu savu vizīti vai atpūtu sanatorijā, var zvanīt pa tālruni 67735950 vai rakstīt uz e-pastu manager@sanatorij.lv. Šobrīd sanatorijā ir īpašas draudzīgas cenas.

Sanatorijas "Jantarnij bereg"aivinājums sabiedrībai: "Mums ir ļoti svarīgi saglabāt visu sanatorijas teritorijā esošo cilvēku drošību. Esam gatavi pieņemt viesus, bet lūdzam jūs izturēties pret situāciju atbildīgi: ja jūs vai jūsu ģimenes locekļi ir ceļojuši 14 dienu laikā vai jums vai jūsu ģimenes locekļiem ir kādas veselības pasliktināšanās pazīmes, drošības apsvērumu labad ievērojiet divu nedēļu pašizolāciju!"

Avots: Jantarnij bereg

TN - 3433
Atpūtas vieta “Latgales sēta”

Atpūtas vieta “Latgales sēta”

Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā.

TAKA

Lieldienu tūres sākot  😍

Lieldienu tūres sākot 😍

Milzīga izvēle. Izvēlies to, kas sirdij tuvāk. ❤ Adrese 🏢Kr. Barona iela 72a, Rīga E-pasts: ✉info@vrktravel.com

VRK Travel

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Ideāla dāvana svētkos mīļajiem - atpūta Liepājas naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv