Airbnb maina rezervācijas politiku Covid-19 dēļ

Airbnb maina rezervācijas poli

Foto: Pixabay.com/ freestocks-photos / 540 images

Īstermiņa mājokļu īres platforma Airbnb, reaģējot uz koronavīrusa Covid-19 radīto uzliesmojumu un tā milzīgo ietekmi uz tūrisma nozari, ir īstenojusi izmaiņas savā atcelšanas politikā.

Īstermiņa izīrēšanas gigants, kura platformā reģistrējušies vairāk nekā pieci miljoni īpašumu gandrīz 200 valstīs, apgalvo, ka ir apņēmies atbalstīt saimniekus, kuri "vēlas un spēj" sniegt kompensācijas par atcelšanu.

Līdz 2020. gada 1. jūnijam Airbnb atteiksies no standarta 3 % maksas, kas tiek iekasēta no tiem, kuri vēlas atgriezt lielāku iespējamo rezervācijas atcelšanas summu, nekā Airbnb atcelšanas politika paredz. Airbnb arī norāda, ka tiks palielināts to klientu loks, kuri izmanto jauno "elastīgākas rezervācijas" rīku priekšrocības.

Airbnb klientiem, kuriem ir jāatceļ rezervācija (līdz 1. jūnijam), netiks iekasēta maksa no Airbnb 14 % apmērā par klienta apkalpošanu. Viesi, no kuriem netiks iekasēta maksa par pakalpojumu, saņems ceļojuma kuponu turpmākai izmantošanai.

Tomēr pakalpojuma sniedzēji joprojām var noteikt savu atcelšanas politiku. Veicot rezervāciju, ieteicams to ņemt vērā. Ja vēlaties elastīgu rezervāciju, atcelšanas politikas sadaļā meklējiet norādi "Elastīga rezervācija".

Avots: Baltictravelnews.com/airbnb.com

TN - 3433
Atpūtas vieta “Latgales sēta”

Atpūtas vieta “Latgales sēta”

Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā.

TAKA

Lieldienu tūres sākot  😍

Lieldienu tūres sākot 😍

Milzīga izvēle. Izvēlies to, kas sirdij tuvāk. ❤ Adrese 🏢Kr. Barona iela 72a, Rīga E-pasts: ✉info@vrktravel.com

VRK Travel

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Ideāla dāvana svētkos mīļajiem - atpūta Liepājas naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv