Tukuma pusē aicina izbaudīt pēdējo februāra nedēļas nogali

Šonedēļ nedēļas nogales pasākumi sākas jau ceturtdien, kad interesentiem ir iespēja Jaunpilī piedalīties sarunās par dārza pasauli un radīt savu rozi, bet vakarā Slampē baudīt sirsnīgu Teātra Tenoru koncertu. Piektdienas vakarā Tukuma pusē varēsiet baudīt vīna vakaru, bet brīvdienās lustīgu tautas deju koncertu, pēdējo sveču liešanas un šokolādes radošo darbnīcu, kā arī, izvēloties sev piemērotāko vietu, noskatīties filmu "Klases salidojums 2" vai doties pārgājienā pa mistisko Raganu purvu.

Jau 2020. gada 27.februārī no pulksten 13.00 dārza mīļotāji ir laipni aicināti uz pasākumu "Radi savu rozi pats", kurā būs iespēja piedalīties sarunās par dārzu pasauli un iemācīties, kā pareizi uzpotēt rožu stādu. Uz pasākumu lūgums ņemt līdzi zaru no rozes, ko vēlas uzpotēt, spaini un citus darbam nepieciešamos materiālus. Pasākums notiek kopā ar biedrību "Radīts Jaunpils novadā". Dalības maksa kā ziedojums. Adrese: Jaunpils reģionālās attīstības centrs RATS, "Jaunkalni", Jaunpils, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 22435086

Slampes Kultūras pilī ceturtdienas, 27.februāra vakarā pulksten 19.00 uz koncertu "Lūk, mana sirds" ielūdz "Teātra Tenori". Koncertā, kurā apvienojušies asprātīgi aktieri un izcili operas solisti, skanēs latviešu estrādes un pasaules skaistākās dziesmas par mīlestību aktieriskā interpretācijā. Netrūks arī joku un asprātības. Biļetes iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29471107, Fb.com/SlampesKulturasPils/

Piektdienas, 28 februāra vakarā pulksten 18.00 vīna cienītājus uz "Vakaru ar vīnzini" aicina "Valguma pasaule". Ar šo pasākumu restorāns uzsāk jaunu pasākumu ciklu, iepazīstot bezgala daudzveidīgo, niansēto un aizraujošo - vīna pasauli. Sarunu vakaros ikreiz ciemosies kāds vīna lietpratējs, šonedēļ - Kristaps Rumbins. Cienastā - nelielas uzkodas. Dalība paksākumā par maksu. Adrese: Atpūtas komplekss "Valguma pasaule", Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas un vietu rezervēšana pa tālruni 29414022, Facebook: Valguma pasaule.

Uz tautas deju kolektīvu koncertu "Danči sniegā" sestdien, 29.februārī pulksten 18.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā ielūdz vidējās paaudzes deju kolektīvs "Svīta", svinot savu 35 gadu jubileju kopā ar draugiem no citām Latvijas pilsētām. Piedalās kolektīvi: VPDK "Svīta", TDK "Luste", TDK "Imuliņa", VPDK "Bandzenieki", VPDK "Sidrabi", TDK "Kalve" un VPDK "Kalve". Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. vairāk informācijas pa tālruni 63124150, www.tpkn.lv

Pēdējā šī mēneša šokolādes un sveču liešanas radošajā darbnīcā ir iespēja piedalīties arī sestdien, 29.februārī no pulksten 12.00 un 15.00 Pūres Šokolādes muzejā. Te būs iespēja iemācīties, kā mājas apstākļos pagatavot šokolādes konfektes, un izveidot savu unikālo trifeļu izlasi, kura tiks skaisti iesaiņota līdzņemšanai. Varēs apgūt arī sveču liešanas gudrības, darboties ar sojas vasku, un izliet skaistu sveci sev vai kādam sev mīļam cilvēkam. Dalības maksa 16 EUR. Adrese: Šokolādes muzejs Pure Chocolate, Pūre – 9, Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 22100042.

Nedēļas nogalē - gan sestdien, gan svētdien kinopilsētā Cinevilla tiks demonstrēta komēdija "Klases salidojums 2". Seansa sākumi pulksten 14.00, 16.00 un 18.00. Biļetes iegādājamas kasē pirms seansa. Adrese: "Cinevilla", Slampes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29366654.

Komēdiju "Klases salidojums 2" svētdien, 1.martā būs iespēja noskatīties arī Šlokenbekas muižā un Smārdes Kultūras centrā. Šlokenbekas muižā seansa sākums pulksten 13.00.  Biļešu iegāde 30 minūtes pirms seansa. Adrese: Šlokenbekas muiža, Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas pa tālruni 28301020, Fbcom/SlokenbekasMuiza/

Savukārt Smārdes Kultūras centrā seansa sākums pulksten 16.00. Biļešu iegāde 30 minūtes pirms seansa. Adrese: Smārdes Kultūras centrs, Smārde, Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācija pa tālruni 28301020, www.enguresnovads.lv

Bet tie, kam patīk doties dabā un to izzināt, svētdien, 1. martā, ir iespēja doties pārgājienā ar purva kurpēm pie Raganu purva sēravotiem. Raganu purvā ir novērojama Latvijā reti sastopama dabas parādība – vietā, kur sērūdens avoti izplūst virszemē ir izveidojušies vairāki dīķi, kuros uzkrājas no avotiem plūstošais ūdens. Pasākuma organizatori – "Purvu bridēji" atklās Raganu purvu no cita skatu punkta un ļaus noskaidrot, kāpēc purvam dots tik mistisks nosaukums, kur un kāpēc rodas sēravoti un ko vēl slēpj Ķemeru nacionālais parks. Plānotais pasākuma ilgums – ap 3 stundām, noejot ap 5 km. Pārgājiens piemērots ikvienam aktīvam dalībniekam, kuram patīk izaicinājumi, tādēļ jābūt labā fiziskā formā un ieteicamais dalībnieku vecums ir 10-65 gadi. Dodoties pārgājienā, ieteicams vilk zābakus vai puszābaku, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Rekomendējamie apavi - ziemas zābaki vai trekinga zābaki ar ūdensdrošu membrānu. Līdzi jāņem: sildošs dzēriens un uzkodas. Dalības pārgājienā par maksu. Pārgājienam pieteikties iepriekš! Tikšanās vieta un laiks: plkst. 11:30 stāvlaukumā pie Melnezera (Ķemeros, pie Jaunķemeru ceļa autobusa pieturas ar nosaukumu Melnezers). Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 20120101 un e-pastā: info@purvubrideji.lv, www.purvubrideji.lv

Avots: Tukuma Tūrisma informācijas centrs

Turība - 3450
VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

Izzinošs velomaršruts, kas ietver sevī gan Daugavpils pilsētas Grīvas mikrorajonu ar savu savdabīgo apbūvi, gan lauku apvidu.

TAKA

Kvadraciklu un Bagiju noma

Kvadraciklu un Bagiju noma

Atīvās atpūtas trase “Burtnieki” ir lieliska vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem, atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku.

TAKA

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

Esam apkopojuši brīnišķīgas vietas Daugavpils novadā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām, uzlabojot omu un stiprinot veselību.

TAKA

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

Jaunais pastaigu maršruts vijas ap Egļukalnu, kas sniedzas 220 metrus virs jūras līmeņa un ir augstākā virsotne Augšzemes augstienē.

TAKA

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

Simjūda gadatirgus

Simjūda gadatirgus

10. oktobrī Valmierā norisināsies viens no rudens gaidītākajiem notikumiem pilsētā – Simjūda gadatirgus, kurā ik gadu pulcējas gan tuvāki, gan tālāki tirgotāji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķēnelē

Raiņa māja Berķēnelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Pelde baseinā ar siltu jūras ūdeni, dziedinoša atpūta sāls istabā, brokastis ar skatu uz mūžīgi mainīgo jūru, kā arī salds miegs ērtā Deluxe numurā diviem!

EUR 169 | Baltic Beach Hotel & SPA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

SILENE RESORT & SPA****

SILENE RESORT & SPA****

Offers everything necessary for unforgettable holiday: comfortable accommodation, relaxing SPA treatments, restaurant, entertainment activities.

TAKA

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais basketbola turnīrs jauniešiem “Valmiera Summer Cup".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems, kas ir mīklains un nezināms.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv