Tukuma pusē aicina izbaudīt nedēļas nogales pasākumus

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē būs iespēja palīdzēt dabai, piedaloties talkā zāļu purvā Ķemeru nacionālajā parkā, apmeklēt ģimeņu dienu Jaunmoku pilī un muzikāli literāru tikšanos Lestenē, piedalīties sarunā par video sižetu veidošanu Tukuma vēstures muzejā "Pils tornis", kā arī radoši padarboties Pūres Šokolādes muzejā un baudīt vēlās brokastis Tukumā un Pūrē. Arī Tukuma pusē šonedeļ būs iespēja noskatīties jauno spēlfilmu "Pilsēta pie upes".

2020. gada 7. februāra vakarā pulksten 18.00 uz muzikāli literāru tikšanos un dzejas grāmatas "Manis stādītais desmit koku mežs" prezentāciju Lestenes Tautas namā aicina Anrijs Kārkliņš. Visi laipni aicināti. Adrese: Lestenes Tautas nams, Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads. vairāk informācijas pa tālruni 27841906.

Turpinot iniciatīvu "Daru labu dabai", Ķemeru Nacionālais parks sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu sestdien, 8.februārī no pulksten 11.00 līdz 14.00 aicina dabas draugus atvēlēt laiku aktivitātēm dabā, iesaistoties talkā zāļu purvā pie Kaņiera ezera. Pulcēšanās talkai – pie Kaņiera ezera skatu torņa. Uz talku ieteicams ģērbties laika apstākļiem atbilstošā darba apģērbā. Noteikti nepieciešami ūdens izturīgi apavi – gumijas zābaki vai citi atbilstoši apavi. Ieteicams līdzi ņemt darba cimdus un dzeramo ūdeni. Būs nodrošināta arī talkai atbilstoša maltīte brīvā dabā un pieredzējušu speciālistu stāstījums par apkārtnē esošajām dabas vērtībām. Adrese: Kaņiera ezera skatu tornis, Lapmežciema pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 6. februārim pa tālruni 29149365, darudabai.lv.

Tukuma pilsētas vēstures muzejā "Pils tornis" sestdien, 8.februārī pulksten 13.00 notiks sarunu cikla "Aizkadri" trešā tikšanās par tēmu "Kā top video sižets". Šoreiz būs iespēja satikt tukumnieku Gintu Sprēdi. Īpaši uz sarunu aicināti skolēni, kuri interesējas par video režiju, filmēšanu un montēšanu. Adrese: Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis", Brīvības laukums 19a, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 25622131, tukumamuzejs.lv.

Februārī, kurš tiek dēvēts arī par Sveču mēnesi, uz vairākām šokolādes meistarklasēm, kuras tiks papildinātas ar sveču liešanas darbnīcu, aicina Šokolādes muzejs Pūrē. Sestdien, 8. februārī ir iespēja pieteikties uz meistarklasēm no pulksten 12.00 līdz 14.00 un no pulksten 15.00 līdz 17.00. Nodarbību laikā būs iespēja apgūt, kā mājas apstākļos pagatavot šokolādes konfektes. Katram būs iespēja izveidot savu unikālo trifeļu izlasi, kura tiks skaisti iesaiņota līdzņemšanai. Varēs apgūt arī sveču liešanas gudrības, darboties ar sojas vasku un pagatavot sveci sev vai kādam sev mīļam cilvēkam. Dalība radošajā darbnīca par maksu.Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, zvanot pa tālruni 22100042 vai rakstot uz muzejs@purechocolate.lv. Adrese: Šokolādes muzejs "Pūre Chocolate", Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas Fb.com/SokoladesMuzejs/

Svētdien, 9.februārī no pulksten 10.00 Jaunmoku pils aicina uz Ģimeņu dienu. Apmeklētājiem būs iespēja jautri pavadīt laiku, spēlējot mūsdienu galda spēles. Šahs, dambrete, nardi, muciņas, riču raču būs tikai dažas no tām. Tāpat būs iespēja piedalīties putnu barotavu gatavošanā un citās aktivitātēs Meža muzejā, kā arī izveidot savu rakstu zīmi Jaunmoku pils Zīmes centrā. Ieeja bērniem bez maksas. Individuālās zīmes izgatavošana par maksu. Adrese: Jaunmoku pils Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26187442, jaunmokupils.lv

Ja vēlaties baudīt nesteidzīgas svētdienas brokastis, tad 9.februārī esat aicināti gan uz restorānu "Corner`s" Tukumā, gan kafejnīcu "Terase" Pūrē. Restorāns "Corner`s" branča apmeklētājus gaida no pulksten 11.00 līdz 16.00. Dalības maksa 14 EUR personai. Adrese: "Corner`s, Pils iela 13, Tukums. Pieteikšanās un vairāk informācijas pa tālruni 24249402, Fb/CORNERsKafejnica/

No pulksten 11.00 svētdienas rītā uz branču aicina arī kafejnīca "Terase" Pūrē. Izvēloties branču Pūrē, tā apmeklētājiem tiek piedāvāta arī iespēja doties bezmaksas ekskursijā pa Šokolādes muzeju. Ieeja par maksu. Iepriekšēja pieteikšanās brančam  līdz 6. februārīm pa tālruni 25310751. Adrese: kafejnīca "Terase", Pūre-9, Pūres pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas Fb/terasekafe/

Ja šonedēļ vēlaties noskatīties Viestura Kairiša jauno spēlfilmu "Pilsēta pie upes", tad piektdien, 7.februārī pulksten 18.00 to varēsiet izdarīt Jaunpils pils Lielajā zālē, bet svētdien, 9.februārī pulksten 13.30 Pūres Kultūras namā. Adrese: Jaunpils pils, Jaunpils, Jaunpils novads un Pūres Kultūras nams, "Vārpas", Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26101458 (Jaunpils pils), 29100681 (Pūres Kultūras nams).

Lai darbīga, radoša un garšīga nedēļas nogale!

Avots: Tukuma Tūrisma informācijas centrs

Turība - 3450
Naujenes Novadpētniecības muzejs

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Apmeklētājiem piedāvā iespēju izzināt novada vēsturi, etnogrāfiju, dabu, izcilus novada māksliniekus, līdzdarboties radošajās darbnīcās, meistarklasēs.

TAKA

Kara tehnikas kolekcija

Kara tehnikas kolekcija

Ekspozīcija atrodas līdzās viesnīcai “Sventes muiža". Šī ekspozīcija ir unikāla ar to, ka kolekcijā esošie objekti atrasti bijušo kauju laukos un restaurēti.

TAKA

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža atrodas Daugavas labā krasta terasē Markovas pilskalna pakājē. Vienīgais šāda veida muzeja objekts Latvijā.

TAKA

Dabas parks

Dabas parks "Daugavas loki"

Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās ainavas Daugavas augšteces senlejas Naujenes – Krāslavas posmā.

TAKA

Valmieras Mūzikas skolas sitgades koncerts

Valmieras Mūzikas skolas sitgades koncerts

10. oktobrī plkst. 17:00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Valmieras Mūzikas skolas simtgades noslēguma koncerts!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.

TAKA

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.

TAKA

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems

Viesiem ir iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas un klūgu pinumu darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs, degustācijās.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 786 “SVENTES EZERA LOKS”

Velomaršruts Nr. 786 ved gar Sventes ezeru – vienu no dziļākajiem un dzidrākajiem ezeriem Latvijā.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan divu pilsētu arhitektūras pērles,gan dabas ainavas vienā no skaistākajiem Latvijas upju posmiem Daugavas augštecē.

TAKA

Atpūtas vieta “Sventes Rasa”

Atpūtas vieta “Sventes Rasa”

Atpūtas vieta “Sventes Rasa” piedāvā lielisku atpūtu gleznainā vietā Latvijas dienvidaustrumos, pašas Augšzemes augstienes vidienē, Sventes ezera krastā.

TAKA

Atvērtās dienas laukos - 22.-23. augustā

Atvērtās dienas laukos - 22.-23. augustā

Atvērtās dienas laukos ir lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums ar mērķi popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.

Lauku Ceļotājs

Atpūtas bāze “Virogna”

Atpūtas bāze “Virogna”

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Laivu un plostu noma “Beibuks

Laivu un plostu noma “Beibuks

Iznomā koka plostus, kanoe laivas, smailītes, katamarānus kā arī citu ar atpūtas un izklaides braucieniem pa ūdeni saistīto inventāru, organizē pasākumus.

TAKA

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

Atpūta Art-viesnīcā Pallas 2 personām, Tar

Atpūta Art-viesnīcā Pallas 2 personām, Tar

Viesojoties skaistajā Tartu pilsētā, būsiet laipni gaidīti 2020. gada pavasarī atjaunotajā Art-viesnīcā Pallas, pilsētas centrā. Viesnīca jūs pārsteigs ar interjeru, kas papildināts ar dažādiem Pallas mākslas skolas māks...

EUR 85 | Estravel Latvia

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv