Tukumā un apkārtnē aicina izbaudīt februāra pirmās nedēļas nogales pasākumus

Februāra sākumā uz Tukuma pusi aicinām svinēt Sveču dienu Pastariņa muzejā un Meteņus Slampē, piedalīties pārgājienā Ķemeru nacionālajā parkā, degustēt kūkas pasākumā "Gardās brīvdienas" Lestenē, noskatīties jauno kino filmu "Pilsēta pie upes", kā arī doties uz tikšanos ar Roberto viņa jaunās grāmatas "Pa Latvijas novadiem ar Roberto" prezentācijā Tukumā.

Sestdien, 1.februārī dabas izglītības centrs "Meža māja", atzīmējot Starptautisko Mitrāju dienu, aicina ikvienu interesentu doties tematiskā, izzinošā pārgājienā pa Ķemeru Nacionālā parka mitrājiem "Mitrāju bagātības". Pārgājiena sākums plānots pie Ķemeru dzelzceļa stacijas pulksten 10.30. Dalība pārgājienā bez maksas, bet ar iepriekšēju pietiekšanos. Adrese: Ķemeru dzelzceļa stacija, Ķemeri. Vairāk informācijas pa tālruni 29149365, daba.gov.lv.

Slampes Kultūras pilī sestdien no pulksten 12.00 tiks svinēti Meteņi kopā ar folkloras kopu "Pūrs", savukārt pēc tam no pulksten 13.00 būs iespēja noklausīties dziesminieka Ērika Loka koncertu. Ieeja bez maksas. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20005704, Fb/SlampesKulturasPils/

Uz "Gardajām brīvdienām" sestdien, 1.februārī visi aicināti Lestenes Tautas namā, kur no pulksten 14.00 savā pieredzē ar miltu un maizes izstrādājumiem dalīsies kūku meistare Kristīne Lāce no Tērvetes. Notiks arī konkurss ar degustāciju par gardāko kūku. Adrese: Lestenes tautas nams, Lestene, Tukuma novads. vairāk informācijas pa tālruni 26477661, tukums.lv

Noskatītie jauno Viestura Kairiša spēlfilmu "Pilsēta pie upes" sestdien aicina Tumes kultūras nams. Seansa sākums pulksten 16.00. Biļetes iegādājamas pirms seansa kultūras namā. Pirms tam pulksten 14.00 uz kino skatīšanos aicināti bērni. Bērniem tiek piedāvāta noskatīties multiplikācijas filma "Daiļais princis". Adrese: Tumes Kultūras nams, Pasta iela 1a, Tume, Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26332401, Fb/tumeskulturasnams/

Ja nepaspēsiet noskatīties filmas sestdien, tad svētdien, 2.februārī to varēsiet izdarīt Slampes Kultūras pilī. Multfilmas "Daiļais princis" sākums pulksten 15.00, bet spēlfilma "Pilsēta pie upes" pulksten 17.00. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20005704, Fb/SlampesKulturasPils/

Svētdien, 2.februārī no pulksten 13.00 Pastariņa muzejā tiks svinēta Sveču dienu. Pasākumā apmeklētāji aicināti iepazīt Sveču dienas tradīcijas, tostarp zīlēšanu un laikapstākļu pareģošanu pēc sentēvu metodēm. Būs iespēja piedalīties sveču liešanā no bišu vaska un aitu taukiem un iet tradicionālās lauku sētas rotaļās. Dalība pasākumā par maksu. Adrese: Pastariņa muzejs, "Bisnieki", Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 28651091, tukumamuzejs.lv

Turpat netālu - Zentenes kultūras namā pulksten 16.00 svētdien, 2.februārī būs iespēja arī noskatīties cirka-teātra izrādi "Pasakainā planēta". Ieeja pasākumā par maksu. Adrese: Zentenes kultūras nams, Zentene, Zentenes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 27842650.

Savukārt Tukumā, Tukuma ledus hallē svētdien, 2.februārī pulksten 15.00 notiks grāmatas "Pa Latvijas novadiem ar Roberto" prezentācija, kurā būs iespēja tikties ar pašu autoru. Pasākumā paredzēta tikšanās, koncerts un pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem. Būs iespēja iegādāties arī grāmatu ar autogrāfu. Ieeja pasākumā par maksu. Tās iegādājamas Tukuma ledus hallē. Adrese: Tukuma ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums. Vairāk informācijas tlh.lv.

Avots: Tukuma Tūrisma informācijas centrs

Turība - 3450
VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

Izzinošs velomaršruts, kas ietver sevī gan Daugavpils pilsētas Grīvas mikrorajonu ar savu savdabīgo apbūvi, gan lauku apvidu.

TAKA

Kvadraciklu un Bagiju noma

Kvadraciklu un Bagiju noma

Atīvās atpūtas trase “Burtnieki” ir lieliska vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem, atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku.

TAKA

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

Esam apkopojuši brīnišķīgas vietas Daugavpils novadā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām, uzlabojot omu un stiprinot veselību.

TAKA

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

Jaunais pastaigu maršruts vijas ap Egļukalnu, kas sniedzas 220 metrus virs jūras līmeņa un ir augstākā virsotne Augšzemes augstienē.

TAKA

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

Simjūda gadatirgus

Simjūda gadatirgus

10. oktobrī Valmierā norisināsies viens no rudens gaidītākajiem notikumiem pilsētā – Simjūda gadatirgus, kurā ik gadu pulcējas gan tuvāki, gan tālāki tirgotāji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķēnelē

Raiņa māja Berķēnelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Pelde baseinā ar siltu jūras ūdeni, dziedinoša atpūta sāls istabā, brokastis ar skatu uz mūžīgi mainīgo jūru, kā arī salds miegs ērtā Deluxe numurā diviem!

EUR 169 | Baltic Beach Hotel & SPA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

SILENE RESORT & SPA****

SILENE RESORT & SPA****

Offers everything necessary for unforgettable holiday: comfortable accommodation, relaxing SPA treatments, restaurant, entertainment activities.

TAKA

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais basketbola turnīrs jauniešiem “Valmiera Summer Cup".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems, kas ir mīklains un nezināms.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv