Tukuma pusē norisināsies Sniega diena, Ziemeļu sāga un barikāžu atceres pasākumi

Lai arī sniegs mūs šogad nepavisam nelutina, šajā nedēļas nogalē Tukumā un apkārtnē būs iespēja svinēt Pasaules sniega dienu, skatīties kino, izbaudīt koncertu un piedalīties jauna vides objekta atklāšanā Jaunmoku pilī.

Gardēžiem piemērotas būs vēlās brokastis "Valguma pasaules" restorānā, bet tautas deju - cienītājiem deju kolektīva "Namejs"10 gadu jubilejas koncerts, savukārt svētdien Tukuma pilsētas Kultūras namā visi laipni aicināti uz sirsnīgu Barikāžu atceres pasākumu un koncertu.

Sestdien, 18. janvārī no pulksten 11.30 ar dažādām aktivitātēm atpūtas kompleksā "Sveikuļi" tiks atzīmēta Pasaules sniega diena. Pasākuma programmā Sniega dienas skrējiens bērniem un pieaugušajiem apļos, Ziemassvētku eglīšu tālmešana, Sveikuļu orientēšanās spēle visai ģimenei, aktivitātes rotaļu un spēļu laukumā, vārdu meklēšana labirintā, kā arī cienāšanās ar ugunskura tēju. Adrese: Atpūtas komplekss "Sveikuļi", Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29232026, coksilva.lv

Tukuma pilsētas Kultūras nams sestdien, 18.janvārī aicina uz Kino dienu un rādīs divas filmas. Bērnu seansā pulksten 13.00 tiks rādīta filma "Auniņš Šons", bet pulksten 16.00 pieaugušo seansā filma "Oļegs". Ieeja par maksu. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. vairāk informācijas pa tālruni 63124150, tpkn.lv

Uz Kino dienu sestdien, 18. janvārī aicina arī Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis". Izstādes "Kino Tukumā" ietvaros šeit pulksten 13.00 būs iespēja noskatīties režisora Gata Šmita uzņemto filmu - krimināldrāmu "1906", kuras filmēšana notika arī Durbes pilī un tās apkārtnē. Ieejas maksa pieaugušajiem 1, 50 EUR, skolēniem un studentiem ieeja bez maksas. Adrese: Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis", Brīvības laukums 19a, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 25622131, tukumamuzejs.lv

Ļaujoties pārdomām par Ziemeļvalstu un Baltijas ļaužu likteņu līdzībām, 18. janvārī pulksten 16.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē norisināsies koncertvakars "Ziemeļu sāga", kurā satiksies mūzika, stāsti, daba, gaisma un spēks. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas soprāns Evija Martinsone, pianists Aldis Liepiņš, čellists Ivars Bezprozvanovs un stāstniece Karīna Bērziņa. Muzikālā uzveduma literāro pamatu iedvesmojusi izcilā norvēģu rakstniece Hjerborga Vasmu. Pēc koncerta vakars turpināsies naksnīgā pastaigā Jaunmoku pils parkā, kur notiks vides objekta "Gaismas zīmes" atklāšanā. Pirms koncerta turpat Kolonnu zālē, varēs baudīt vieglas uzkodas un dzērienus par papildus samaksu no restorāna "Liepaleja". Ieejas pasākumā par maksu. Biļetes iegādājamas "Biļešu Paradīzes" un Jaunmoku pils kasēs. Adrese: Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 27880708, jaunmokupils.lv

Slampes Kultūras pilī sestdienas, 18. janvāra vakarā uz 10 gadu jubilejas koncertu "Nameja gredzena rotā" aicina vidējās paaudzes deju kolektīvs "Namejs". Koncerta sākums pulksten 18.00, un tajā piedalās deju kolektīvi no Vecpiebalgas, Jūrmalas, Tumes, Slampes, Mežotnes un Piņķiem. Ieeja bez maksas. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20005704, Fb/SlampesKulturasPils

Laiski pavadīt svētdienu, 19. janvāri draugu vai ģimenes kompānijā, baudot vēlās brokastis, aicina restorāns "Valguma pasaule". Šī gada pirmo vēlo brokastu solisti būs "Valguma pasaulē" pašu ceptā maizīte, pīrādziņi un pankūkas. Šefpavārs Aivis Kauliņš kopā ar pavārēm darbosies gan virtuvē, gan ārpusē, jo ēdieni tiks uzburti viesu klātbūtnē āra krāsnī un viesnīcas terasē uz lielās pannas. Cienastā būs arī dārzeņu zupa, jēra ribiņas, alkšņos kūpināts līnis, cepti āboli ar dzērvenēm un vēl visādi gardumi. Ēdienu baudīšana notiks Panorāmas restorāna zālē no pulksten 12.00 līdz 15.00. Dalība pasākumā par maksu. Adrese: restorāns "Valguma pasaule", Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas un pietiekšanās pa tālruni 29414022, valgumapasaule.lv

Svētdien, 19. janvārī pulksten 13.00 Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis" sadarbībā ar Tukuma pilsētas Kultūras namu organizē Barikāžu atceres pasākumu. Tajā izskanēs Jāna Strazda un Jāna Petera dziesmu cikls "Lins", kuru izpildīs Tukuma Raiņa ģimnāzijas jauktais koris "Savējie". Apskatāma būs arī Tukuma muzeja ceļojošā izstāde "Tukumnieki Latvijas neatkarības ceļā". Ieeja bez maksas. Visi laipni aicināti! Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. vairāk informācijas pa tālruni 63124150, tpkn.lv, tukumamuzejs.lv

Lai pacilājošām sajūtām piepildīta nedēļas nogale!

Avots: Tukuma Tūrisma informācijas centrs

Turība - 3450
VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

Izzinošs velomaršruts, kas ietver sevī gan Daugavpils pilsētas Grīvas mikrorajonu ar savu savdabīgo apbūvi, gan lauku apvidu.

TAKA

Kvadraciklu un Bagiju noma

Kvadraciklu un Bagiju noma

Atīvās atpūtas trase “Burtnieki” ir lieliska vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem, atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku.

TAKA

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

Esam apkopojuši brīnišķīgas vietas Daugavpils novadā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām, uzlabojot omu un stiprinot veselību.

TAKA

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

Jaunais pastaigu maršruts vijas ap Egļukalnu, kas sniedzas 220 metrus virs jūras līmeņa un ir augstākā virsotne Augšzemes augstienē.

TAKA

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

Simjūda gadatirgus

Simjūda gadatirgus

10. oktobrī Valmierā norisināsies viens no rudens gaidītākajiem notikumiem pilsētā – Simjūda gadatirgus, kurā ik gadu pulcējas gan tuvāki, gan tālāki tirgotāji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķēnelē

Raiņa māja Berķēnelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Pelde baseinā ar siltu jūras ūdeni, dziedinoša atpūta sāls istabā, brokastis ar skatu uz mūžīgi mainīgo jūru, kā arī salds miegs ērtā Deluxe numurā diviem!

EUR 169 | Baltic Beach Hotel & SPA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

SILENE RESORT & SPA****

SILENE RESORT & SPA****

Offers everything necessary for unforgettable holiday: comfortable accommodation, relaxing SPA treatments, restaurant, entertainment activities.

TAKA

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais basketbola turnīrs jauniešiem “Valmiera Summer Cup".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems, kas ir mīklains un nezināms.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv